IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 13th November 2008, 15:31
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Аз написах моето постче с ирония, защото ако ме познаваш като човек никога няма да си помислиш че бих съдила когото и да е било без да съм била свидетел.
Клюкарщината не ме засяга нито тук нито в живота.

И защо да непишеш в тая темичка?

Аз пък искам да си споря с теб , това че сме на различно мнение...нетрябва да ни пречи в отношенията нали, поне аз така мисля.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 13th November 2008, 15:39
Аватара на Beauty
Beauty Beauty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 389
По подразбиране

Я го зарежете НГ и споровете и елате в темата за анатомичните имланти да помагате, че се раздвоих...
Моля ви!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 13th November 2008, 16:19
Аватара на Benti
Benti Benti не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 156
По подразбиране

Не мога да го оставя, ще слага чужди тела в моето
Отговори с цитат
  #24  
Стар 13th November 2008, 16:22
Аватара на Beauty
Beauty Beauty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 389
По подразбиране

Е добре, дъвчете се тогава....
Отговори с цитат
  #25  
Стар 13th November 2008, 16:48
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от hubavelka
На Гуен, резултата от първата операция много ми харесваше, и сегашния ми харесва, но съм го виждала само през потничето и.
Гуени, време е да ми пуснеш пас-а
Аз на хората, които съм пожелала и преценила - съм пуснала снимки на новите гърди още първия ден... Но тъй като не може да се съди за работата на Георгиев по моите гърди и малко ме засегна опрпеделението, че слага цици на фолкаджийки и пр... - не желая повече да парадирам с това. Още повече че както някой някъде каза - моите гърди са претърпели корекция, и то неведнъж, така че не виждам какъв пример биха ви били - напротив, само още един повод да ми заяви някоя после, че само се хваля, а пък съм прекроявана сто пъти..щото вече имах подобен коментар на лични... Радвайте се на хубавите си гърди, момичета и не ме мислете - линк мога и да пусна след време, но наистина ще са много ограничен кръг хората, които ще имат достъп. Научих си "урока", за което съм благодарна на доста от вас...

Мнението за фолкаджийките беше мое и аз заставам след всяка моя дума...Гвен ако прочетеш защо съм го написала смятам ще разбереш много неща...Моя отговор беше дискусия от предния пост който съм цитирала..
Не можо да се говори че Ники Георгиев оперира елита а другите какво оперират или моите приятелки са богати а багатите само там се оперират ..Доста смешен коментар..
И другото нещо което взе да ме дразни че някой момичета така го защитаават като че ли им е мъж или им прави операциите без пари..
Относно това дали имаш симпатиий или не тове е слух който се пусна миналата година от съфорумка за която даже и не подозираш...
Няма за какво всичко написано за Николай Георгиев да приемаш лично..Има си дела и документи..Ти във всяка една тема се хвърляш със зъби и нокти да го защитаваш и това прави впечатление на всички..
Много добре знаеш че всички ти харесват гърдите и това няма нищо общо със тази тема...
Аз също ги харесвам и даже написах че той заслужава поздравлениуя..
Аз съм директен човек и смятам много хора вече ме познават.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 13th November 2008, 17:04
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Ти във всяка една тема се хвърляш със зъби и нокти да го защитаваш и това прави впечатление на всички..
Явно четете между редовете в накъв случай..Защото има доста момичета тук, на които съм им казала (не само на лични) когато видя вероятен "проблем" с гърдите им... (оперирани при същия доктор, забележете)...И могат да го потвърдят тук ако имат желание... А що се отнася до въпросната съфорумка и мнението, което е пуснала - вече се изяснихме на лични; не съм човек, който ще се забърка в интриги. Не и аз...Както и да е...не желая да звуча като че ли се оправдавам - за да съм написала нещо - значи съм го мислела... А вие - за да ми кажете всичко това - явно си имате своите основания да го правите...
Отговори с цитат
  #27  
Стар 13th November 2008, 17:19
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
От теб и Моник оставам с впечатлението, че мислите, че за мен Н.Г. е някакъв секс символ едва ли не... .
Не мисля че съм дала израз на нещо подобно с някой от постовете си
Поне не съм имала такова намерение...Незнам защо така си го разбрала
Отговори с цитат
  #28  
Стар 13th November 2008, 17:20
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дива
Д-р Николай Георгиев поставя основите на нов течение в световната медицина - козметичната хирургия . Там определено е добър .
сега разбирам че той е основателя на козметичната хирургия. уау.
чувствам се ГОРДА че съм се оперирала при основателят
Отговори с цитат
  #29  
Стар 13th November 2008, 17:31
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Monique
Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
От теб и Моник оставам с впечатлението, че мислите, че за мен Н.Г. е някакъв секс символ едва ли не... .
Не мисля че съм дала израз на нещо подобно с някой от постовете си
Поне не съм имала такова намерение...Незнам защо така си го разбрала
Моник, и аз така реагирах като ми наскачаха...и аз все обяснявам, но все оставам неразбрана... Прекалено детайлно и емоционално изглежда съм описала някои впечатления на лични на хора, които не са го оценили, нито пък са заслужавали вниманието ми, но... такава съм си глупава и доверчива...И тогава все още вярвах в хората...
Отговори с цитат
  #30  
Стар 13th November 2008, 18:34
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Незнам, мисля че всеки си има мнение и лично на мен не ми пречи това че си доволна от НГ като хирург Лично твое мнение е, и дори да беше влюбена в него не мисля че някой би имал право да ти направи забележка за това , още повече че не вярвам да е такъв случая Защото...някакси, прекалено възрастен ми се струва за теб.

Не смятам че някой тук си мисли че го смяташ за секссимвол
Доста глупаво би било , все пак сме големи хора тук е аз съм от по-младите но все пак...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МнениянеНЕОПЕРИРАНИотГеоргиевзанего
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:57.