IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 27th August 2009, 11:37
Аватара на devil_f
devil_f devil_f не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 86
По подразбиране

Прави сте.. Ами на мен ми се вижда по-добре от лещите чесно казано и то доста (цвета) и окото има дълбочина, докато с лещите не - стоят като рисунка Но това си е мое мнение де..
Отговори с цитат
  #72  
Стар 27th August 2009, 20:03
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Въх, къде я видя тая дълбочина... мен именно туй еднкво синьо или зелено навсякъде ме дразни- такива очи в природата няма... А има и още нещо, което тактично са го премълчали, ама всеки носил цветни лещи би си задал въпроса... струва ли си цялото разане, като много добре знаем кво става на много светло и на много тъмно- на светло зеницата се смалява толкова, че не може да запълни дупката, предвидена за нея в импланта, съответно отдолу лъсва цвета на истинския ирис и става манджа с грозде, а на тъмно, понеже дупката няма как да се разшири, колкото се разширява зеницата, видимостта се намаля и не е много приятно- не е като да не виждаш, ама се усеща разликата. Предвид тия работи, които никой имплант никога няма да може да преодолее, определено не си струва такава операция.
Отговори с цитат
  #73  
Стар 27th August 2009, 23:30
Аватара на devil_f
devil_f devil_f не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 86
По подразбиране

Не говоря за цветовете, че са естествени, а затова, че примерно стои много по добре от лещата, сравни лещи примерно Б & Л (едни от най-популярните) с имплантите.. Но наистина не си струва да си играе човек със зрението
Отговори с цитат
  #74  
Стар 27th August 2009, 23:58
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Ами именно де, и аз не говоря за световете като такива, а за това колко плоско и неестествено стоят- като намазани във фотошоп Доста време съм носила именно Б&Л и на пръсти се брояха хората, които забелязаха, че са лещи. Дали ще стои естествено зависи не само от самата леща, а от това какъв цвят ще избереш и какъв цвят е твоя ирис
Отговори с цитат
  #75  
Стар 4th September 2009, 16:52
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Какво за сълзите? Какви са? Има сълзи с консерванти и такива без. Първите не е много хубаво да ги слагаш, докато си с лещи.
Иначе за съхранението на всичко изброено пише на опаковката.
Отговори с цитат
  #76  
Стар 4th September 2009, 19:20
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

В момента нямам под ръка точно разтвор на Б& Л, но съм 100% сигурна, че го пише на опаковката. Ползвам лещи от 15 години поне. На разтвора, който имам под ръка, препоръчителната температура е между 5 и 30 градуса, а толкова е и на всички останали, така че хладилника не е подходящо място за съхраняване.
Както казах, пише го и на опаковката на Б& Л
http://international.drugstore.com/p...param=sespider
Precautions:

Never re-use this solution
Keep the bottle tightly closed when not in use
Store solution at room temperature
Use before expiration date marked on the carton and bottle
Keep out of reach of children

Което автоматично означава, че и лещите нямат място в хладилника.
Ако прочетеш внимателно всичко, което пише на кутийката на сълзите, със сигурност и там ще намериш упътвания за съхранение.
Отговори с цитат
  #77  
Стар 4th September 2009, 19:29
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marifer
Къде да съхранявам лещите и разтвора? Само на хладно или е необходим и хладилник? Взех си и изкуствeни сълзи (лубрикант за чувствителни очи на B&L). Въпросът ми важи и за тях. Ще се радвам, ако някой ми помогне с малко инфо по въпроса.
Не е необходимо да се държи разтвора в хладилник.Моя стои в банята
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #78  
Стар 4th September 2009, 22:44
Аватара на Tally
Tally Tally не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 152
По подразбиране

И лещите ми и разтворът си седят в шкафа в банята, за вече 7 години, откакто ги нося, никога не съм ги държала в хладилник...
А относно това за операцията... и най-прекрасните очи да се получаваха никога, ама НИКОГА не бих си го причинила! Абсолютно безвредно друг път!
Отговори с цитат
  #79  
Стар 5th September 2009, 09:11
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Направи го за сълзите, защото все си мисля, че тези, които са без консервати, наистина са за хладилника
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Опаснилисацветнителещизаочи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:25.