IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 7th March 2009, 19:39
BEBORAN BEBORAN не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 39
По подразбиране ВЪЗПАЛЕНИЕ НА ТРЪБИТЕ - лечение с Азитрокс

Здравейте, аз съм на 22г., от 3-4 сед. усещах лека придърпваща болка ниско долу в корема, най-често от ляво, вчера ходих на гинеколог и ми каза че имам възпаление на тръбите, каза че не е сериозно и да не се притеснявам, при лечение се отстранява, по трудно е когато е хронично-демек от край време съществува и ми предписа Азитрокс- 1ден-по2 останалите четири дни по 1 само, има ли от вас някоя която е имала или има този проблем, знае нещо по въпроса, споделете, важно е за мен, защото ме е страх да не се получи някакво запушване и да не мога да имам бебета
Отговори с цитат
  #2  
Стар 8th March 2009, 09:47
BEBORAN BEBORAN не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 39
По подразбиране

виждам, че доста хора са разгледали темата, но никой не пиши, моля споделете мнение, важно е за мен, на всяка от вас може да се случи
Отговори с цитат
  #3  
Стар 9th March 2009, 23:25
Аватара на Акупунктурист
Акупунктурист Акупунктурист не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 66
По подразбиране

Ако се излекува цялостно - не е вероятно да получиш запушване на тръбите. Не виждам с какво друго може да те лекува Класическата медицина. Акупунктурата може да помогне, като се действа на рефлексогенни точки - да се разсее "отока" (който се образува при всяко възпаление) в тръбите.
__________________
Иглотерапевт и Фитотерапевт
Отговори с цитат
  #4  
Стар 9th March 2009, 23:37
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Какви изследвания ти правиха?
Аз съм имала възпаление, но не на тръбите ами... дори не помня добре, просто вагиналния ми секрет беше от гной в огромни количества. Четвърта степен възпаление - най-високата демек, стафилококова инфекция. Една бактерийка да ти остане в организма винаги ще намери начин и място да се възпали нещо пак. От тогава периодично ми се възпаляват лимфните възли до яйчниците долу ниско и ми се появяват херпеси. То и имунната ми система е една... но това е друга приказка.
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 9th March 2009, 23:50
llullu llullu не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 204
По подразбиране

Възпалени тръби и аз не бях чувала такава диагноза,но явно има,само не мога да разбера как е установено това възпаление на тръбите,само с преглед ли
Отговори с цитат
  #6  
Стар 10th March 2009, 07:55
BEBORAN BEBORAN не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 39
По подразбиране

ами прегледа ме стандартно, аз нямам обично течение, пак някво но малко, ами вкара си двата пръста и като натиска корема отгоре, ме опипа отвътре и като ме натискаше ме болеше, каза че са подути, после ме видя и на видеозон и ми предписа този антибиотик, и като че ли не ме боли толко само леко, ако се опъна нещо или друго съвсем лека тъпа болка долу в дясно, надявам се наистина да се оправя, защото като чета по форумите за операции и почвам да си фантазирам разни неща и направо ....
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ВЪЗПАЛЕНИЕНАТРЪБИТЕлечениеАзитрокс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:42.