IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 30th March 2009, 10:09
Rivin Rivin не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 61
По подразбиране Добавка за заместване на хранене

Здравейте,
скоро пак ще започвам да тренирам. От предните ми пъти когато съм тренирал и главно от последния, защото там тренирах най-сериозно, забелязах, че главният ми проблем е, че не се храня достатъчно. Ям след тренировка яйца, ориз, мляко, месо и т.н., но в малки количества, защото бързо се наяждам, като си казвам, че после ще довърша. Да, ама това после доста често не идва. Или забравям или нямам време или пък нещо друго.
Та въпросът ми е - каква хранителна добабка трябва да ползвам, така че да ми се замества по някакъв начин храненето - с повече въглехидрати ли или нещо друго? И ако ивате впечатления от конкретен продукт - споделяйте ги
Отговори с цитат
  #2  
Стар 30th March 2009, 13:14
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Няма хранителна добавка, която да се използва за заместител на хранене, дори изрично е написано на абсолютно всички продукти.

Но за междинно хранене, ако ти трябва навън, най-добре си взимай Protein Bar (протеинови вафли), има много и различни видове, грамажи, съотношения на хранителните съставки и т.н. Такава вафла може да замести едно нормално, междинно хранене, докато си навън.

За у вас естествено протеин на прах, може да смесваш гейнър + протеин с по-висок процент и така ще имаш и нужните въглехидрати, и нужните белтъци. Дори това е по-добрият вариант след тренировка, а храненето 30-60 минути след протеина, така ще си и по-гладен. След храненето изчакваш 2 часа и ядеш пак. И така до вечерта гледаш да няма повече от 2-3 часа, без да си ял
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #3  
Стар 30th March 2009, 13:22
Rivin Rivin не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 61
По подразбиране

Е аз ако можех да се храня през 2 часа, нямаше да имам проблем.
Нямам време за хранене през 2-3 часа, а и не изпитвам нужда, но знам, че храненето е важно за растежа ,та за това ми трябва нещо което да помага
Отговори с цитат
  #4  
Стар 30th March 2009, 13:25
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Не изпитваш нужда, но изпитваш нужда да растеш нали Така че ще ядеш, ти не го правиш от глад, а целенасочено. Нали това ни отличава от животните, ти знаеш какво, кога и защо да ядеш, а те ядат постоянно - каквото има
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #5  
Стар 3rd April 2009, 16:41
FreeDom9 FreeDom9 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 10
По подразбиране

От мене знай че няма добавка която да може да замени на 100% едни хубави пържоли например. Дори на повчето такива продукти пише с големи букви че не са заместител на храната.
Иначе за твоя случай най-добре си вземи протеин, евентуално в комбинация с гейнер
Отговори с цитат
  #6  
Стар 3rd April 2009, 17:24
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Ама теб май ти е хоби да обикаляш по темите и да повтаряш хората или напълно случайно ми направи впечатление
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #7  
Стар 14th May 2009, 13:46
SunnyRay SunnyRay не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: Габрово
Мнения: 1
Изпратете съобщение чрез ICQ до SunnyRay
По подразбиране

Аз мога да споделя впечатления от една вкусна и лесна за приготвяне алтернатива на балансирана храна.
Точно за хора, които не са свикнали да хапват по много и не им остава време да си приготвят една пълноценна и полезна закуска.
Всяка порция, разтворена в 250 мл. мляко или сок, е засищащ балансиран заместител на едно хранене и има само 217 Kcal.
__________________
Защо човек трябва да се задоволява с малко, когато заслужва най-доброто?
Отговори с цитат
  #8  
Стар 22nd May 2009, 16:23
sndim sndim не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 34
По подразбиране

Протеинова смес (протеин от суроватка, изолиран соев протеин и калциев казеинат), какао на прах*, фруктоза, фруктоолигозахарид, естествени и изкуствени аромати, дикалциев фосфат, гуар, динатриев фосфат, соево масло, аскорбинова киселина, d-алфа токоферил ацетат, сукралоза, бета каротин, биотин, витамин В3, соев лецитин, цинков оксид, витамин А палмитат, D-калциев пантотенат, хромен хлорид, витамин D3, витамин В6 хидрохлорид, калиев йодид, бирена мая, витамин В1 хидрохлорид, витамин В2, синьо-зелени водорасли Spirulina, фолиева киселина, цианокобаламин, натриев селенат.
ПРЕПОРЪЧИТЕЛНА УПОТРЕБА
Тази лесно разтворима формула идеално замества храненето. Разклатете добре преди употреба. Смесете на ръка или с миксер една равна мерителна лъжица (предоставена с напитката 25 г) с 300 мл обезмаслено мляко. При специални поводи смесете с натрошен лед или плодове.
Бележка: Замествайте само две хранения на ден
Отговори с цитат
  #9  
Стар 22nd May 2009, 16:24
sndim sndim не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 34
По подразбиране

Няма да назовавам имена, че всичко тук се приема за реклама
Отговори с цитат
  #10  
Стар 29th June 2009, 15:15
nasi77 nasi77 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2008
Град: софия
Мнения: 12
По подразбиране

Ами то като гледам темите всичко е реклама.Аз пък ще кажа с какво замествах хранене много успешно при това-Лайтън-ъп!Замествах едно от обилните хранения и ми се отразяваше добре.Само да добавя,че не тренирам.И да ,виждам,че последното мнение е от преди месец,няма нужда да ме нападате.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Добавказазаместваненахранене
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:27.