IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 2nd April 2009, 14:59
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране Съобщение до мацките с импланти на Eurosilicone

Току що разбрах, че преференцията за подмяна на импланти на Eurosilicone отпада - тоест желаещите да си подменят имплантите вече няма да могат да го направят в срок от три години, както беше досега, а само до юни тази година! Тези, които ги интересува темата да се свържат с хирурзите си и да попитат!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 2nd April 2009, 15:06
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Айде ........ сега вече виждам дълги опашки...........
Отговори с цитат
  #3  
Стар 5th April 2009, 09:35
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

ако това е така, то е пълна излагация . ако фирмата е сметнала,че цената не е достатъчна за два чифта и не иска да я вдигне, за да продължи програмата, то е редно това да са условия за импланти, които тепърва ще се поставят...иначе излиза, че ако вече имаш импланти, и фирмата ти е дала и ПОДПИСАЛА и ГАРАНТИРАЛА втори чифт, то ТЯ е НЕКОРЕКТНА и ти си ИЗЛЪГАН Което значи, че излиза,че всичките подписи нямат никакво значение....Което звучи твърде абсурдно
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 5th April 2009, 09:46
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
ако това е така, то е пълна излагация . ако фирмата е сметнала,че цената не е достатъчна за два чифта и не иска да я вдигне, за да продължи програмата, то е редно това да са условия за импланти, които тепърва ще се поставят...
И аз съм на това мнение - каза ми го приятелка, на която са й го казали Тепавичарова и Бояджиев. Аз също попитах това няма ли да важи само за новите, които тепърва ще поставят - но тя беше категорична, че важало за всички, т.к. тя е с Евросиликон и пряко я касае... Но понеже все пак не съм го чула аз лично от устата на хирург - нека, която я интересува да се свърже с хирурга си и да пита - дано се окаже накрая, че тя не е доразбрала съвсем точно
Отговори с цитат
  #5  
Стар 5th April 2009, 12:02
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Не искам да звуча скептично, ама нали знаете- големите фирми винаги си подсигуряват задниците. Почти съм убедена, че на тези гаранции, или каквото там се водят, някъде с много ситен шрифт е написано, че Евросиликон си запазва правото на промени в клаузите и май в такъв случай не може да се направи много
Отговори с цитат
  #6  
Стар 5th April 2009, 16:51
danas danas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 1 124
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Не искам да звуча скептично, ама нали знаете- големите фирми винаги си подсигуряват задниците. Почти съм убедена, че на тези гаранции, или каквото там се водят, някъде с много ситен шрифт е написано, че Евросиликон си запазва правото на промени в клаузите и май в такъв случай не може да се направи много
да така е много подло
Отговори с цитат
  #7  
Стар 5th April 2009, 20:11
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
... Но понеже все пак не съм го чула аз лично от устата на хирург - нека, която я интересува да се свърже с хирурга си и да пита - дано се окаже накрая, че тя не е доразбрала съвсем точно
Гвен, съобщението ти е вярно.
Дистрибуторът на Eurosilicone още преди месец ми каза, че тези промени в програмата Гаранция е трябвало да влязат в сила от януари, малко ги позабавиха.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 9th April 2009, 06:33
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

Сега остава и от ПИП да не преебът така.. и няма да е истина просто .. Аз съм сигурна че повечето момичета си слагат именно такива импланти с които просто псоле имат безплатна подняма ,именно заради нея...а именоо ПИП и Евросиликон....Наистина много подло от тяхна страннна....
__________________
390/405 надмускулно
Отговори с цитат
  #9  
Стар 9th April 2009, 12:46
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Не е ли само за Евросиликон ......или и за ПИП
Отговори с цитат
  #10  
Стар 9th April 2009, 13:15
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bobeto83
Не е ли само за Евросиликон ......или и за ПИП
Само за имплантите на Евросиликон
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: СъобщениедомацкитеимплантинаEurosilicone
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:05.