IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 29th June 2009, 18:02
ilovemycat ilovemycat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 57
По подразбиране Ринопластика на широк нос с гърбичка

Здравейте, момичета! От доста време обмислям да си направя ринопластика, но видът на носа ми ме обезкуражава защото носът ми ми се струва много сложен за "поправка" . За да ме разберете съм качила снимки http://www.snimka.bg/album.php?album...7&pid=13235175
Парола: 1111

Бихте ли ми препоръчали хирург, който би се справил с такъв нос? Ако някой е имал подобен нос, моля нека даде мнението и препоръките си.


Ходих вече на една консултация при доц. Е. Георгиев. Според него носът ми е леко голям за лицето ми, и той ми предложи отстраняване на гърбица, стесняване, и прибиране към лицето. Дължината няма да се пипа...ок! Но според него върхът на носа също трябва да остане същият... за което аз още не съм много сигурна.

Другия хирург, който смятам да посетя е др. Ангел Енчев. Това, което ме подиква към него е, че е работил в Гърция където риноппасиката е процедура номер 1 и предполагам, че е поправил доста носове от моя калибър ако не и по-зле. Цената, на ринопластика при него е 3,500 евро - да, евро Давам ги, само да знам че съм в добри ръце. Моля ако има момичета, които са си правили рино при него, нека ми пишат.

Сърдечно благодаря
Отговори с цитат
  #2  
Стар 29th June 2009, 18:09
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Първо, на носа ти не виждам какво толкова не му е наред и съм виждал къде по-сложни носове за оправяне, които успешно са коригирани.
Второ, Е. Герогиев? Явно не си чела форума или си го прехвърлила на две на три.За мен той е пълен некадърник и от всичките му носове, които съм виждал 1 ми е харесал и 2 са добри, но за единия от тях смея да твърдя, че има проблем с носната преграда.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 29th June 2009, 18:28
Аватара на Serpentina^
Serpentina^ Serpentina^ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: София
Мнения: 343
По подразбиране

Как ще ти е голям носа за лицето Аз ако имах такъв нос, изобщо нямаше да го пипам. Единственото е някаква малка гърбичка,което доколкото знам,най-лесно се маха.
__________________
Life is neverending fight
Отговори с цитат
  #4  
Стар 29th June 2009, 18:51
ilovemycat ilovemycat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 57
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
Първо, на носа ти не виждам какво толкова не му е наред и съм виждал къде по-сложни носове за оправяне, които успешно са коригирани.
Второ, Е. Герогиев? Явно не си чела форума или си го прехвърлила на две на три.За мен той е пълен некадърник и от всичките му носове, които съм виждал 1 ми е харесал и 2 са добри, но за единия от тях смея да твърдя, че има проблем с носната преграда.
Reason, носът ми ми е комплекс от 15 години и следователно нямам тенденцията да го виждам в хубава светлина Отговорът ти, е окуражаващ.

За Емил Георгиев - да чела съм отзивите за него тук. Затова имам едно на ум и всъщност по вереме на консултацията той доста претупа нещата. Наравно с това се сещам за известните момичета, които е оперирал с доста добри (според мен) резултати: Мария Цветкова, Зара (с две операции при него), Биляна Йотовска...те го боготворят.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 29th June 2009, 19:27
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

На Зара и трябва трета ринопластика, ама това е само според мен.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 29th June 2009, 21:02
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Между другото, сега изчетах писаниците му в сайта на Нифертити и някои неща доста ме смутиха:
Цитирай:
Анестезия: В зависимост от показанията и желанието на пациента се извършва с локална или обща анестезия.
Чувал съм за локална анестезия при ринопластика, но ми се струва лекоооо...животинска проява на нечовечност...
Цитирай:
Отток: 8-15 седмици; изтръпналост на тъканите в съседство за 15 и повече седмици
Каква изтръпналост?! Имам две риноплстики и при нито една от двете не съм имал изобщо каквото и да било изтръпване на тъканите в съседство.Не знам някой тук да се е оплаквал от подобна изтръналост освен момичетата, които по принцип имат проблем с не добра ринопластика.
И последно, как в тоя сайт не смениха снимките на оперираните цели 5 години?
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 29th June 2009, 21:54
Аватара на tainichka
tainichka tainichka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 173
По подразбиране Готина си

Бооооже, гледам и не вярвам на ушите си!
Аз дори и гърбица не виждам. ОК си! Какви комплекси, какви 15 години... Ако това е проблемен нос, то аз трябва да се гръмна.
Продължавам да се дивя на хората какви проблеми си създават сами в главите си.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 29th June 2009, 22:01
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Имаш лека гърбичка която изобщо не е фатална Ако имах твоя нос никога не бих си правила операция !И с него си си хубава!Ако все пак решиш 4е искаш да се оперираш освен премахване на гърбицата нищо друго не ти трябва, и носа ти изобщо не е широк!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 29th June 2009, 22:04
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Да, и аз не виждам особен проблем с носа ти. По-добре изобщо не го пипай.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 29th June 2009, 22:05
Аватара на tainichka
tainichka tainichka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 173
По подразбиране

Аз ще продължа да си божекам. Не е за вярване! Само им пълните гушите на тези хирурзи, които както вече стана дума в "зурлестата тема", НЕ са пластични хирурзи, ами са напрмер лицево-челюстни хирурзи, понагодили се, за да вземат парите на хората. Ти си и адски фотогенична... и няма какво да говорим.
Абе в шок съм.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ринопластиканаширокносгърбичка
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:13.