IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 5th July 2009, 23:32
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Monique
Цитирай:
Първоначално написано от bobeto83
Мила знам само , яе ако не е болезнен значи няма проблем.
Има белези които зреят по-дълго..изчакай поне година и се мажи нон-стоп, поне да омекне и да се изравни с кожата.
На Лейди85 от форума вече година и повече са и червени.
С какво се мажеш?

Уникален аватар...както винаги де....взе ми акъла...Бравооооос
аз с нищо не се мажа, този път подходих доста глупаво. мазах се само първите 2 месеца и то нередовно.

същото мога да кажа и за твоя
на мен док ми каза,ако първите 2месеца нямат промяна белезите,няма смисъл след тва,за което немога да се съглася,тъй като сега разбирам,че някои от вас имат промени след тия първи месеци
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #12  
Стар 6th July 2009, 10:03
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Моник, пробвала ли си да го третираш с лазер белега...? При някои имало добър резултат....
Моите, примерно, са отваряни четири пъти и въпреки това не са хич смущаващи; не и като белези, може би единствено като местоположение...
Отговори с цитат
  #13  
Стар 6th July 2009, 13:17
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Моник, пробвала ли си да го третираш с лазер белега...? При някои имало добър резултат....
Моите, примерно, са отваряни четири пъти и въпреки това не са хич смущаващи; не и като белези, може би единствено като местоположение...
Гуен,ако и ти беше при Н.Г,и моите белези нещо доста надолу стоят,моля се гърдите,ако слезнат още да ги прикрият.даже десният белег е крив и приблизително с половин см.по-навън..казах на док,ама отрече да са различни,но не съм сляпа де
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #14  
Стар 6th July 2009, 13:39
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Ти си още прясна-прясна - притеб тепърва ще се види къде ще застанат имплантите и белезите - моите белези са малко по-високо от сгъвката, особено единият...
Отговори с цитат
  #15  
Стар 6th July 2009, 14:50
Аватара на yoli
yoli yoli не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 1 012
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela

Гуен,ако и ти беше при Н.Г,и моите белези нещо доста надолу стоят,моля се гърдите,ако слезнат още да ги прикрият.даже десният белег е крив и приблизително с половин см.по-навън..казах на док,ама отрече да са различни,но не съм сляпа де
Това си му е запазена марка на доктора единия разрез да е по навън и крив.Поне от няколко правени от него гърди със се убедила вече
__________________
395cc PIP
Отговори с цитат
  #16  
Стар 6th July 2009, 15:15
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yoli
Цитирай:
Първоначално написано от marisabela

Гуен,ако и ти беше при Н.Г,и моите белези нещо доста надолу стоят,моля се гърдите,ако слезнат още да ги прикрият.даже десният белег е крив и приблизително с половин см.по-навън..казах на док,ама отрече да са различни,но не съм сляпа де
Това си му е запазена марка на доктора единия разрез да е по навън и крив.Поне от няколко правени от него гърди със се убедила вече
Мацки, уплашихте ме, обмислях го като един от възможните доктори, при когото да отида... но ако му е редовен номер да реже така май ще се замисля...
Отговори с цитат
  #17  
Стар 6th July 2009, 17:54
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yoli
Цитирай:
Първоначално написано от marisabela

Гуен,ако и ти беше при Н.Г,и моите белези нещо доста надолу стоят,моля се гърдите,ако слезнат още да ги прикрият.даже десният белег е крив и приблизително с половин см.по-навън..казах на док,ама отрече да са различни,но не съм сляпа де
Това си му е запазена марка на доктора единия разрез да е по навън и крив.Поне от няколко правени от него гърди със се убедила вече
това е вярно. Но при мен нещата са по-различни, белега е навън защото самата ми гурда е с 1 см по-високо от другата. Опита се да сложи импланта по надолу, но и от вория път не стана...Надявам се че е възможно принципно, как мислите?



Gwen, не съм го третирала с лазер, но събирам пари за втора операция тук в нл.... и без това живота е доста по - скъп ot BG и нямам възможност.

Н.Г. ми е махал белег на корема с изрязване - резултатът - osthe по-видим белег.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 6th July 2009, 17:59
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

не се опитвам да плюя никoй, просто изказвам факти...преди някой да реши че се оплаквам
Отговори с цитат
  #19  
Стар 6th July 2009, 18:08
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Това си му е запазена марка на доктора единия разрез да е по навън и крив.Поне от няколко правени от него гърди със се убедила вече [/quote]

явно не вижда гърдите еднакви,немога да го обясна
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #20  
Стар 6th July 2009, 18:15
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Това си му е запазена марка на доктора единия разрез да е по навън и крив.Поне от няколко правени от него гърди със се убедила вече
явно не вижда гърдите еднакви,немога да го обясна[/quote]

незнам дали му е склонност но е факт, че белега на другата гурда която не е оперирана повторно е незабележим.
...и наистина този белег (проблемният) е крив. Виждала съм обаче и гърди на НГ без проблеми....
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: белег
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:58.