IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 17th September 2009, 22:03
iza_bella iza_bella не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 15
По подразбиране Промоции на качествена козметика

Здравейте
края на годината наближава, а с това идват и намаленията и времето за подаръци. Нека в тази тема да споделяме информация къде може да намерим нещо качествено на добра цена. Ще се радвам да споделите находките си.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 25th September 2009, 16:56
Angella Angella не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: Burgas
Мнения: 7
По подразбиране

Моята голяма находка е сайта за козметика www.skindoctors.bg. Аз ползвам доста от продуктите на марката и се изненадах приятно, защото доскоро можеха да се намерят само навън. Имат промоция в момента.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 29th November 2009, 20:05
iza_bella iza_bella не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 15
По подразбиране

Днес бях в магазин Beauty Zone и от там си взех Коледния каталог пълен с промоции Има много хубави оферти на Estee Lauder - "Good as Gold"-палитра 9сенки за очи, пудра, руж, червило, лак за нокти, спирала+сладка чантичка за 110лв. и Clinique "3step set"течен сапун200мл,овлажнител за лице 125мл и излющващ лосион 487мл+ същите продукти в малък размер за пътуване+чантичка всичко за 125лв; "Let you lashes say more" -крем за очи, спирала и молив в два цвята за 45лв. Тези промоционали пакети ми допаднаха, в каталога има и много други. Ако имате път на там може да ги разгледате
Отговори с цитат
  #4  
Стар 11th December 2009, 11:48
elegantna elegantna не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 13
По подразбиране

Ето каквa промоция открих днес: http://skindoctors.bg/bg/promocia.html В момента ползвам продуктa SD White на тази марка и съм мн доволна от него. Има тема за тази козметика, моля пишете там, ако сте ползвали Instant facelift. Благодаря!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 11th December 2009, 11:54
elegantna elegantna не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 13
По подразбиране

Ето и един интересен сайт за промоции: http://promocii.bg/command-ShowCateg...ty-sofiia.html
Отговори с цитат
  #6  
Стар 16th April 2013, 17:04
Max Poweer Max Poweer не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 7
По подразбиране

Е тука съм сигурен , че ще ви бъда много от полза D.. Няма такова намаление на секс играчки човече.. Не , че съм редовен по тези онлайн магазини обаче във фейсбук случайно попаднах на тази оферта и не мога да не я споделя тук с вас !

Пролетната разпродажба в www.sexshop.bg е „КУПИ ЗА 200, ПЛАТИ САМО 100лв."
Отговори с цитат
  #7  
Стар 16th April 2013, 18:39
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Max Poweer Виж мнението
Е тука съм сигурен , че ще ви бъда много от полза D.. Няма такова намаление на секс играчки човече.. Не , че съм редовен по тези онлайн магазини обаче във фейсбук случайно попаднах на тази оферта и не мога да не я споделя тук с вас !

Пролетната разпродажба в www.sexshop.bg е „КУПИ ЗА 200, ПЛАТИ САМО 100лв."
Със здраве си ги ползвай секс играчките, само не виждам какво общо имат те с раздела " Промоции на качествена козметика".
Отговори с цитат
  #8  
Стар 7th May 2013, 17:47
Аватара на Kamelia1
Kamelia1 Kamelia1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 3
Smile Промоции на био козметика

Много съм доволна от био козметиката, затова ви я препоръчвам. Има нов сайт, където почти винаги има отстъпки и промоции на немска органична козметика: www.promobg.net - има всякакви продукти-слънцезащитни кремове Anti-age, spa Лосиони, всякакви глезотийки
Отговори с цитат
  #9  
Стар 21st June 2013, 14:35
manu-chao manu-chao не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 7
По подразбиране

Също една интересна промоция - http://aptekadara.com/vichy-promociq Покупката на продукти Виши от серията „грижа за лице“ върви с подарък - специалната спа кутия на Vichy.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 23rd July 2013, 09:55
ElenaMileva ElenaMileva не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 109
По подразбиране

Всяка седмица Ензо прави страхотни промоции

http://www.enzo.bg/oferti/
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Промоциинакачественакозметика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:00.