IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 27th December 2008, 11:13
Mkey Mkey не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2008
Град: Чирпан
Мнения: 1
По подразбиране Брадавица ;(

Здравеите,нуждая от помощ.Имам една брадавица на корема,която направо ме съсипва.Прочетох доста мнения във форуми и реших да пробвам да я стегна здраво с копринен конец.Още на другия ден беше почерняла и видях,че явно това ще ми покогне.Вече около седмица и 2-3 дена стоя с конеца,но тя още не пада,а е изсъхнала вече от доста време-сви се и стана твърда.Имам чувството,че ако я опъна леко ще падне,но ме е страх да не предизвикам някакъв проблем.
Има ли някаква вероятност,чрез този метод на отстраняване да предизвиквам някаква сериозна болест ??
Проблем ли ще е ако и помогна да падне,без да чакам това да стане от само себе си ???

Благодаря ви предварително [/b]
Отговори с цитат
  #2  
Стар 28th December 2008, 03:29
tik-tak_87 tik-tak_87 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 16
По подразбиране

да това е хубав метод, моята баба си ги маха така,ако е добре изсахнала пробваи да я драпнеш,но ако не изтарпи оште малко.тя ште падне сама.пак по вапроса,че може да е опасно не мисля.познавам много хора които процедират така,Така че споко.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Брадавица
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:33.