IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 18th March 2011, 20:58
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
250 сс анатомчини обикновенно отговарят на 11 - 11,5 основа на импланта, при кръгли - 10,5- 11 см....не вярвам това да е оптималната за теб основа, т.е да имаш на тази височина толкова тесен гръден кош !!
И на мен ми предложиха 290 кубика като максимален вариант. При положение, че съм с доста едър кокал - подгръдна 81 и съм 1.75 см, имам и доста излишна кожа. Като най-силният аргумент на докторката беше, че основата на гърдата ми е много тясна и може да сложе инплант, с основа не по-широка от 11.5. Склонна съм да се доверя на тази преценка. Мацката и тя може да е с някви особености на структурата.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #52  
Стар 18th March 2011, 23:10
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Нел,а ко говориш за тепавичарова, нейната преценка не мога да обсъждам или подлагам на съмнение....не съм по мерките, в смисъл - моите не ме вълнуват особено, нещо мерих преди операцията и по мои спомени моята подгръдна беше 75, при което максимума бше 11.5-8... за подгръдна 81 ми се струва,че има място за поне 1,5 см по-голяма основа, което отговаря на 100 сс повече....но...това е само моето мнение, затова съветът ми в по-горното мнение си остава !
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #53  
Стар 18th March 2011, 23:59
Аватара на julijuli
julijuli julijuli не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Град: СОФИЯ
Мнения: 145
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Stella82
Мерси за съвета Te_dda ! Относно пропорциите ми,смятам,че са си съвсем нормални,не изглеждам несъразмерно,слава Богу ! Подгръдната ми е 82 см.,ако това въобще може да е някакъв ориентир.Единственото несъразмерно нещо в мен са малките гърди / или почти липсата им /
Мила със сигурност мисля,че има решение проблема ти,моят съвет е да се довериш на специалистите,няма да те подведат,вярвам.При кой лекар мислиш да се оперираш?
__________________
325cc подмускулно Мc Ghan MX410 анатомични д-р Стоянов
Отговори с цитат
  #54  
Стар 19th March 2011, 00:07
Аватара на julijuli
julijuli julijuli не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Град: СОФИЯ
Мнения: 145
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Stella82
Julijuli,писах ти на ЛС,не знам дали си го прочела.При мен е доста по-сложна ситуацията.Мислех за твоя хирург,но тепърва ще се консултирам с него / мисля в понеделник да се обадя за час при него /,и дано да може и да иска да ми помогне.
Вярвам,че ще ти помогне и ще ти предложи оптимален вариант за добър резултат
__________________
325cc подмускулно Мc Ghan MX410 анатомични д-р Стоянов
Отговори с цитат
  #55  
Стар 19th March 2011, 00:20
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране Re: Депресия?!

Цитирай:
Първоначално написано от mariq78
За мене тази операция се оказва ЖИЗНЕНОВАЖНА.
От кога мамопластиката стана жизненоважна Чувала съм че трансплантация на бъбрек се води такава ама за мамомпластика ...
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #56  
Стар 19th March 2011, 00:21
Аватара на julijuli
julijuli julijuli не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Град: СОФИЯ
Мнения: 145
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Stella82
Цитирай:
Първоначално написано от julijuli
Цитирай:
Първоначално написано от Stella82
Julijuli,писах ти на ЛС,не знам дали си го прочела.При мен е доста по-сложна ситуацията.Мислех за твоя хирург,но тепърва ще се консултирам с него / мисля в понеделник да се обадя за час при него /,и дано да може и да иска да ми помогне.
Вярвам,че ще ти помогне и ще ти предложи оптимален вариант за добър резултат
Много,много благодаря ! Ще видим какво ще става .
Аз също съм там в понеделник на контролен преглед-и ей,горе главата,пак ще си говорим споко
__________________
325cc подмускулно Мc Ghan MX410 анатомични д-р Стоянов
Отговори с цитат
  #57  
Стар 19th March 2011, 00:25
Аватара на julijuli
julijuli julijuli не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Град: СОФИЯ
Мнения: 145
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от julijuli
Цитирай:
Първоначално написано от Stella82
Цитирай:
Първоначално написано от julijuli
Цитирай:
Първоначално написано от Stella82
Julijuli,писах ти на ЛС,не знам дали си го прочела.При мен е доста по-сложна ситуацията.Мислех за твоя хирург,но тепърва ще се консултирам с него / мисля в понеделник да се обадя за час при него /,и дано да може и да иска да ми помогне.
Вярвам,че ще ти помогне и ще ти предложи оптимален вариант за добър резултат
Много,много благодаря ! Ще видим какво ще става .
Аз също съм там в понеделник на контролен преглед-и ей,горе главата,пак ще си говорим споко
Обърках темата,моля да ме извините
__________________
325cc подмускулно Мc Ghan MX410 анатомични д-р Стоянов
Отговори с цитат
  #58  
Стар 19th March 2011, 00:43
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране Re: Депресия?!

Цитирай:
Първоначално написано от susan
От кога мамопластиката стана жизненоважна Чувала съм че трансплантация на бъбрек се води такава ама за мамомпластика ...
Въх Съсел, дано никогаШ не ставам толкова досадна като теб
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #59  
Стар 19th March 2011, 00:44
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране Re: Депресия?!

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 077
Цитирай:
Първоначално написано от susan
От кога мамопластиката стана жизненоважна Чувала съм че трансплантация на бъбрек се води такава ама за мамомпластика ...
Въх Съсел, дано никогаШ не ставам толкова досадна като теб
За тази целл ти трябва малко повече сиво вещество , така че няма как да те сполети моята участ
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #60  
Стар 19th March 2011, 00:56
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
Нел,а ко говориш за тепавичарова, нейната преценка не мога да обсъждам или подлагам на съмнение....не съм по мерките, в смисъл - моите не ме вълнуват особено, нещо мерих преди операцията и по мои спомени моята подгръдна беше 75, при което максимума бше 11.5-8... за подгръдна 81 ми се струва,че има място за поне 1,5 см по-голяма основа, което отговаря на 100 сс повече....но...това е само моето мнение, затова съветът ми в по-горното мнение си остава !
Заякова беше. Виж, аз бих била много доолна, ако мога да легна под ножа за повече от 290, тъй че ще имам предвид да мина и през друг на консултация. Но жената ми каза, че не се основава на подгръдната обиколка, а на тясната основа на гърдата, която ако увеличи прекомерно, импланта че си личи, а между гърдите мускула не можела да го реже... Сега да не й слагам думи в устата, просто жената добре се обоснова, даже ми рисува някакви неща... Каза, че аз лично съм по-специален случай, даже повече би ме държала в клиниката.. От там ми е останало запечатано, че принципно мамопластиката не е концерт по желание и има случаи, в които не трябва да мърдаш от определени граници.
...
Аз това исках да обясня на момичето, а тя веднага се впрегна, че я наричам нестандартна. Аз съм нестандартната. Но като си нестандартен по-добре да се довериш на някой, който ще се съобрази със особеностите ти, а не някой който за пари ще те набуха като пълнена чушка и после ще си измие ръцете. Все пак кубика не е всичко понякога. А на нея ако са и препоръчали 250 може да са имали нещо предвид, което тя не осъзнава дори. Това имах предвид.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Депресия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:11.