IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #141  
Стар 22nd March 2013, 23:20
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Но лошото спане, скуката (10 дена пребивавах затворена в една стая с един телевизор и това е. бях на гости до свалянето на последната превръзка и щях да полудея от скука), а и незнам защо изведнъж ме хвана някаква страхова невроза, че организма ми няма да приеме имплантите и че ще ми се случи нещо лошо и изпаднах и аз в някаква луда депресия. Но като се прибрах в къщи започнах да се оправям.
Същото беше и при мен! Аз си бях у дома, но уцелих миналогодишните минусови температури от по -20 градуса и не си показвах носа навън десетина дена. Ето за това им казвам на момичетата да излизат, да контактуват с хора. Така и за болката се забравя и не ги мислите постоянно циците. И най-важното - имайте търпение! След първите 7 дни вече ще сте много по-добре, но не очаквайте да бъдете и както преди операцията. Нужни са месеци, както за пълното възстановяване, така и за резултатите. Но както каза Деси, струва си!
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #142  
Стар 23rd March 2013, 00:58
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цоп, ето ме и мен.Здравейте момичета, и аз съвсем скоро ще съм в редиците на тунингованите. Имам насрочена операция за 09 май при др.Стоянов и вече ме тресе една треска и нерви..
Интересувам се от следното - това с определянето на размер и кубици как се отнася към мястото на разреза, т.е. ако са над 400куб. дали може да са през ареолата?Моите ще са 450СС и ще са в мамарната гънка, макар, че аз исках да са през ареолата..
Отговори с цитат
  #143  
Стар 23rd March 2013, 08:12
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

За мястото на разреза има голямо значение и размерът на ареолите ти. Моите не позволяваха разреза да е там и по-добре. При разрез под гърдата хирургът има по-добра видимост и се работи по-прецизно.
Отговори с цитат
  #144  
Стар 23rd March 2013, 08:49
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

de_ni_ не се притеснявай да питаш каквото те интересува. Момичетата тук са много отзивчиви. Аз съм съвсем прясна, днес ми е 3ти ден и не бих си позволила да давам съвети, по скоро аз още питам, но никой не ми е отказал съвет и се радвам, че го има форума.
Тази сутрин се чувствам по-добре вече. Сега се надявам отоците да започнат да спадат постепенно, за да видя резултата. Снощи не се стърпях вече и дръпнах сутиена за малко, исках да се видя.
Имам доста отоци и в момента гърдите ми изглеждат различни. Имам чувството, че ми започват от врата, а съм с кръгли импланти. Знам, че е много рано и тепърва ще се оформят, но все пак ми е едно такова свито .... Искам болките да са си стрували и да се харесам като се пооформят
Отговори с цитат
  #145  
Стар 23rd March 2013, 10:08
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
За мястото на разреза има голямо значение и размерът на ареолите ти. Моите не позволяваха разреза да е там и по-добре. При разрез под гърдата хирургът има по-добра видимост и се работи по-прецизно.
явно има наистина значение, понеже Стоянов ми мери обиколката/ширината на ареолата и спомена, че не му достигат някакви см., тогава не го разбрах, но явно това е имал предвид.
Отговори с цитат
  #146  
Стар 23rd March 2013, 10:16
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Има нещо, което ме тревожи - понеже ходих на консултация при Георгиев и при Стоянов ми направи впечатление доста различният подход и метод на работа /операция, преди нея и следоперативен процес/ Георгиев ми сложи ластичен сутиен и само ми пъхаше в него различни размери, като само повтаряше, че имало 3 важни неща- голямо, малко, харесва ми....Не ме мери изобщо. Стоянов пък изобщо не ми сложи сутиена, а само мери мен и разглеждахме някакви чертежи, схеми, марки силикон и др.оперирани жени...Не ми препоръча да пия нещо преди операцията, Георгиев ми писа два медикамента за пиене - преди и след.Стоянов не иска да ходя на презръзки или последващи прегледи след операцията, а Георгиев иска - на 7-ми ден, на 14-ти ден, на 28-ми ден и т.н.т. При Георгиев ми казаха, че трябва да си взема сутиен размер 75С, понеже ако съм с подгръдна от 75 до 80см. този номер е правилният.При Стоянов ми предписаха 75Е за сутиена.Доста съм объркана...кой е с по-правилната преценка, кой е по-прецизен?
Отговори с цитат
  #147  
Стар 23rd March 2013, 11:01
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Едно мога да ти кажа:Не ХОДИ при Георгиев!Дезире имаш лиични
Отговори с цитат
  #148  
Стар 23rd March 2013, 12:43
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Дени, избираш кой хирург ще те оперира и следваш неговите инструкции, това е. Деската направо ме шашна със сравнението за раждането. Ако ми се наложи сега да родя пак просто ще се гръмна предварително. Аз раждах 16 часа в адски болки. Мамопластиката ми е песен, ей сега бих се оперирала още веднъж без никакъв проблем. Да, при всички е различно при едни боли при други не. Мен определено въобще не ме болеше и сеедно бях отишла на зъболекар. Изключвам болките в гърба, ама фламексинчето ме обезболяваше перфектно.
Отговори с цитат
  #149  
Стар 23rd March 2013, 13:55
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dessislava Виж мнението
Всичко ме болеше...всичко
Гърбът от /не/спането,а гърдите при движение/особено първото ставане за деня/ и при студ,когато просто се вкаменяваха.
Болкоуспокояващи НЕ съм пила въобще,много ме болеше,но си търпях и повтарях наум:"Трай бабо за хубост!!!"
В сравнение с две нормални раждания болките от операцията бяха в пъти повече,според мен
Деска, точно! И аз родих нормално (макар и само веднъж), но то силната болка беше точно половин час. Даже вечерта (т.е. 12 часа след раждането) си се изкъпах - което май не трябвало да правя, ама като никой не ми го забрани ... Както и да е. А при операцията ... явно в болницата не са ми дали нещо силно, щото хич не можех да стана. Боли си доста и то кофтито е, че повече време боли.
Момичета, Аулин, Нимезил, Фламексин, Диклак са за болката. Първите 2 могат да се пият по 2 на ден, Фламексина - 1 на ден (дозата е разделена на 2 - може половинка сутрин и половинка вечер), Диклака - до 150 мг дневно. Всички се пият след хранене и от хора без сериозни проблеми със стомаха. Аз гледах да не пия, щото задържам вода от тях. Алтернативи (ама по-слабички) са им течния аналгин, солпадена, ацефеин, паракофдал, темпалгин. Бързо въстановяване на всички новооперирани!
Отговори с цитат
  #150  
Стар 23rd March 2013, 14:02
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Да,Инче,ти явно си като мен.Болкоуспокояващите в болницата отказах,защото анестезиологът ми каза,че от тях ще ми се гади.А аз бях толкова щастлива,че поне не повръщах след операцията
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ималимомичета450сс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:29.