IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #181  
Стар 27th March 2013, 23:18
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Valenta Виж мнението
Първо трябва да си наясно какво искаш като резултат.Големи или да стоят естествени.Второ състоянието на гърдите ти в начален старт.Лекаря най добре ще прецени това.Ти при кой хирург ще си?Дай височина,килограми и подгръдна макар,че от подгръдната зависи широчината на инпланта само.Аз съм фенка на големите цици(не бруталните разбира се)и за мен до 400сс са малки.Други ще кажат..супер са.Много е относително.
Аз съм висока 164 и тежа 60кг(не съм мазна)Подгръдната ми е 77.Инпланта ми е широк 12,5 и висок 6,3.Това е 590сс и ми стоят мн.добре,Бях с 390сс и ми малееха.На всеки различно стоят.
Дай описание.
Здравей Вал!Честито вече без конци. Носи си ги с много хубави емоции. Ами знам какво искам като краен резултат, но не съм наясно с какъв вид имплант ще бъде постигнат този резултат.Искам естествено първо големина, понеже моите сага са малки.Не целя да придобия фолк-излъчване, т.е. мега размери и обеми.Искам женствен, сочен бюст, който да стои добре и да изглежда секси.Висока съм 170см., в момента тежа около 52кг., обикновено тежа 53-53кг., подгръдната ми е 75см.Избрала съм Стоянов, операцията е за 9 май. Ходих първо при Георгиев - той ме консултира за размер 450СС на Ментор.При Стоянов избрахме 470 MF Софт тъч на Мак Ган.Не мога да преценя каква е разликата м/у единият и другият и защо ми предложиха различен размер. Още повече се вълнувам от крайният ефект - да не са прекалено големи с това 470 или не?
Отговори с цитат
  #182  
Стар 28th March 2013, 08:57
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

Здравей Дени,
много зависи от профила как ще изглеждат. Аз съм горе-долу с твойта височина и ръст и 420 СС среден профил, ширина на импланта 13,4 - повярвайми изобщо не изглеждат големи. С по-широки дрехи дори не се забелязват. Явно зависи много от височината - сигурна съм, че на по-дребно момиче шяха да изглеждат огромни. Моя съвет е да избереш по-големия инплант.
__________________
When you reach for the stars, you may not get one, but you won't come up with a handful of mud, either
Отговори с цитат
  #183  
Стар 28th March 2013, 09:27
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от de_ni_ Виж мнението
Висока съм 170см., в момента тежа около 52кг., обикновено тежа 53-53кг., подгръдната ми е 75см.Избрала съм Стоянов, операцията е за 9 май. Ходих първо при Георгиев - той ме консултира за размер 450СС на Ментор.При Стоянов избрахме 470 MF Софт тъч на Мак Ган.Не мога да преценя каква е разликата м/у единият и другият и защо ми предложиха различен размер. Още повече се вълнувам от крайният ефект - да не са прекалено големи с това 470 или не?
Не мисля, че 470 ще са ти прекалено големи. А разликата между 470 и 450 е толкова малка, че ... няма как да се види даже. По-важни са параметрите на имплантите, но сега не ми се рови за таблица.
Отговори с цитат
  #184  
Стар 28th March 2013, 09:37
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Фоги, а ти как си? Отдавна не сме те "виждали" във форума
Отговори с цитат
  #185  
Стар 28th March 2013, 10:46
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от de_ni_ Виж мнението
Здравей Вал!Честито вече без конци. Носи си ги с много хубави емоции. Ами знам какво искам като краен резултат, но не съм наясно с какъв вид имплант ще бъде постигнат този резултат.Искам естествено първо големина, понеже моите сага са малки.Не целя да придобия фолк-излъчване, т.е. мега размери и обеми.Искам женствен, сочен бюст, който да стои добре и да изглежда секси.Висока съм 170см., в момента тежа около 52кг., обикновено тежа 53-53кг., подгръдната ми е 75см.Избрала съм Стоянов, операцията е за 9 май. Ходих първо при Георгиев - той ме консултира за размер 450СС на Ментор.При Стоянов избрахме 470 MF Софт тъч на Мак Ган.Не мога да преценя каква е разликата м/у единият и другият и защо ми предложиха различен размер. Още повече се вълнувам от крайният ефект - да не са прекалено големи с това 470 или не?
Скъпа, и да ти се покаже таблицата на имплантите с размерите им и профилите надали ще разбереш по нея как ще изглеждат гърдите ти. Всичко си е до структура, вид на импланта, профил. Аз съм с 320 кубика и са ми малки. а имаше една съфорумка с 200 кубика и нещо и доста големи й изглеждаха. Тука във форума няма как някоя от нас да ти препоръча точния размер. Довери се на доктора. Щом си избрала при Стоянов не мисля че няма да си доволна. Той има много точно око. Аз въобще не съм се ровила по таблици и параметри. Отидох, обясних му, че искам гърди, които да не са големи, да нямат очертан горен полюс и да изглеждат възможно най-естествено и той избра имплантите. Доверих му се и получих точно това, което исках.
Отговори с цитат
  #186  
Стар 28th March 2013, 11:09
Аватара на Valenta
Valenta Valenta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Valenta
По подразбиране

Момичета,много е важна ВИСОЧИНАТА на инпланта.Предните ми бяха 12,7 на 4,3..390сс и на плажа не питаха...Ама ти със силикон ли си?Ужас!Все едно бях със сплескани гърди.Сега съм с 590 и гърдите ми стоят пълни и изобщо нямам фолкаджийски вид(мразя чалгата).Убедих се,че ВИСОЧИНАТА ИМА ЗНАЧЕНИЕ!А при положение,че момичето няма никакъв старт...кво става...със среден профил ще има сплескани гърди...
__________________
Едни говорят за да скрият какво мислят,а други за да скрият,че не мислят нищо!
Отговори с цитат
  #187  
Стар 28th March 2013, 14:14
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Валента, пак казвам. Зависи кой какво харесва и търси като визия. Моя профил е нисък. Няма въобще очертан горен полюс. И гърдите нямат въобще "силиконов" вид. За мен, това е идеалния профил, само да ги бях направила по-големки.
Отговори с цитат
  #188  
Стар 28th March 2013, 14:18
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Valenta Виж мнението
Момичета,много е важна ВИСОЧИНАТА на инпланта.Предните ми бяха 12,7 на 4,3..390сс и на плажа не питаха...Ама ти със силикон ли си?Ужас!Все едно бях със сплескани гърди.Сега съм с 590 и гърдите ми стоят пълни и изобщо нямам фолкаджийски вид(мразя чалгата).Убедих се,че ВИСОЧИНАТА ИМА ЗНАЧЕНИЕ!А при положение,че момичето няма никакъв старт...кво става...със среден профил ще има сплескани гърди...
Валента ,аз съм с подобен на твоя размер имплант 12.75 и 6.2 но кубиците са ми 495сс , не си го обяснявам това с еднаквите размери а различна кубатура при различните марки ... нали кубика е триизмерно изчисляване и не би трябвало да има значение плътността на гела ...
Отговори с цитат
  #189  
Стар 28th March 2013, 15:44
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Фоги, а ти как си? Отдавна не сме те "виждали" във форума
Е как - чета ви редовно, но не пиша

И моя профил е нисък, предимството е че седят много естествено, няма изразен горен ръб, но да - не седят толкова "пищни".
__________________
When you reach for the stars, you may not get one, but you won't come up with a handful of mud, either
Отговори с цитат
  #190  
Стар 28th March 2013, 15:58
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Нисък ли се води твоя или среден? Белезите ти оправиха ли се?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ималимомичета450сс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:48.