IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 3rd January 2011, 22:16
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Абе..ти и още един герой тук се опитвате лекичко да ме откажете от намеренията ми..вече започвам да се плаша
Ти не харесваш ли тунинговани?
Отговори с цитат
  #22  
Стар 3rd January 2011, 22:18
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

хаахах

как очакваш някой да даде еднозначен отговор на този въпрос не знам

не се опитвам никой от нищо да отказвам, казвам очевидните неща ясно е, че при евентуална интервенция ще се появи някаква добавена стойност към особата ти, но това нито е панацея, нито трябва да се превръща в самоцел


ти не харесваш ли снега ?
__________________
nothing to die for = nothing to live for
Отговори с цитат
  #23  
Стар 3rd January 2011, 22:23
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Armand
хаахах

как очакваш някой да даде еднозначен отговор на този въпрос не знам

не се опитвам никой от нищо да отказвам, казвам очевидните неща ясно е, че при евентуална интервенция ще се появи някаква добавена стойност към особата ти, но това нито е панацея, нито трябва да се превръща в самоцел


ти не харесваш ли снега ?
Да де, аз целя само добавената стойност - нищо повече
Снегът...само когато трупа
Отговори с цитат
  #24  
Стар 3rd January 2011, 22:26
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

а утре ква мизерия ще бъде с тоя трупащ сняг
__________________
nothing to die for = nothing to live for
Отговори с цитат
  #25  
Стар 3rd January 2011, 22:34
Аватара на jovanna93114
jovanna93114 jovanna93114 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Графството
Мнения: 458
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Armand
а утре ква мизерия ще бъде с тоя трупащ сняг


а аз утре съм на път...лоша работа
__________________
Ще лумне пак пламък изгаснал,
над сянката-лъч засиял,
строшеният меч ще зарасне,
сваленият пак ще е крал.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 3rd January 2011, 22:51
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Нека да ти го кажа направо - ако си в БГ, един чифт хубави големи цици ако не да ти променят живота, поне ще те дръпнат доста напред. В чужбина това не е от особено значение - тук гледал лицето и акъла. Подобен пример даде и Арманд - ако кара скъпа кола в БГ, ще има напредък. Но ако е в чужбина - все тая.
Моя съвет е, ако имаш възможност и смяташ че донякъде ще се пребориш с комплексите - ами сложи си цици, направи нещо за себе си да се чувстваш добре, в това няма нищо лошо. Но не разчитаи на едните цици. Работи върху себе си - обноски, поддържане, бъди дама. И не спирай да се учиш, дори и да си завършила образование, винаги можеш да учиш нещо ново - например език, от полза ще ти е. Аз също си сложих цици заради себе си. Не че бях супер комплексирана, но имах пъпка на ребро и това не ми харесваше. Не мога да кажа че съм много по харесвана от преди, защото и преди мъжко внимание не ми е липсвало, дори и когато бях плоска. Не казвам че съм някаква красавица, но съм напълно нормална, поддържам си кожата, ходя на фитнес, говоря свободно 3 чужди езика и именно тези неща ги смятам за мои козове, а не циците, които и сега не са големи. Бъди по уверена и не спирай да се усъвършенстваш!
Отговори с цитат
  #27  
Стар 3rd January 2011, 22:54
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jovanna93114
Цитирай:
Първоначално написано от Armand
а утре ква мизерия ще бъде с тоя трупащ сняг


а аз утре съм на път...лоша работа
това е направо зимна приказка, за софия ще е кофтито, щото всичко ще потъне в киша и кал
__________________
nothing to die for = nothing to live for
Отговори с цитат
  #28  
Стар 3rd January 2011, 23:26
Аватара на Nike_13
Nike_13 Nike_13 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: София
Мнения: 789
По подразбиране

Циците няма да ти оправят живота, не се заблуждавай, но мможе да те накарат да се чувстваш комфортно в кожата си, а от там да дойде малко повече самочувствие.
Истината е че една жена, за да е харесвана не са и необходими големи цици! Чара е в поведението, обноските, отношението към хората, красотата за една жена (за мен поне на 1во място) е кожата - гладка, мека нежна, уважението го извикваш с интелекта и ерудицията.
А едно тяло, като цяло поддържано и стегнато, без да е съвършенно е достатъчно привлекателно.
Не всички мъже са свине и гледат едните цици.

Е, аз го направих и изпаднах в депресия! вече 1 седмица.
Не че съм била куха лейка и преди това си мислех, че циците ще ми оправят живота.
Най-много ми тежи че се лишавам и лишавам детенцето си от прегръдки и гушкане, а то е толкова мъчничко още и няма как да му че всъщност не е вярно, че мама не го иска
Отговори с цитат
  #29  
Стар 3rd January 2011, 23:41
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Е, аз го направих и изпаднах в депресия! вече 1 седмица.
Не че съм била куха лейка и преди това си мислех, че циците ще ми оправят живота.
Най-много ми тежи че се лишавам и лишавам детенцето си от прегръдки и гушкане, а то е толкова мъчничко още и няма как да му че всъщност не е вярно, че мама не го иска Crying or Very sad
лекото изкукуригване и угризения са нормални, ше отминат По нормалното в случая е да имаш угризения от какво лишаваш детето за сметка на парите....ако изобщо има такъв момент, защото при много от нас това бяха оправдани терзания.....дано при теб не са...
колкото до прегръдките - скоро ще се прегръщате, не изперквай заради някакви подобни подробности, ако си няколко дена някъде без детето - мислиш ли,че го лишаваш от нещо ?? не спиш ли?? и т.н и тн......бе не ставам много за психолог - то е ясно ))),ама дано си ме разбрала....


ПС: и който каквото и да си говори - нещата НЕ са едни и същи !!!! Преди и след имам в предвид....
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #30  
Стар 3rd January 2011, 23:48
Аватара на Nike_13
Nike_13 Nike_13 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: София
Мнения: 789
По подразбиране

теда, най-гадно ми е от това, че той ме гледа вкъщи покрай него, играем си, но аз с'страня' от него, ей това е което ме депресира най-много, като го оставиш и отидеш някъде е друго, сега се чуди какво става.
А това за парите е друг момент, даже важи и за в бъдеще - да не се налага на никоя, пу-пу, да чукаме на дърво!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: комплекси
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:40.