IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 17th May 2009, 15:28
red_velvet red_velvet не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 2
По подразбиране нормална ли е болката по време на секс след първият път???

здравейте,
знам че темата ми не е много на място тук.Но понеже смятам, че форума е приятен и има интелигентни жени,които биха могли да ми дадат съвет реших да пиша.
Та, моят проблем е следният. Аз съм на 20 години и от 7-8 месеца си имам сериозен приятел. Преди него не съм спала с друго момче. Та понеже тоий щеше да ми е първият не исках да избързваме, беше ме страх от болката и така няколко месеца той си почака.Имаше голямо търпение с мен, разбра ме. Няколко пъти пробвахме, но много ме болеше и спирахме.Болката наистина беше зверска. При самата мисъл и направо се вдървявах. Но преди около седмица опитхаме за пореден път и успяхме.Той ме отвори. След 2 дена някъде отново опитахме да правим секс, но отново имаше болка при самият опит за проникване.Болката беше почти същата като тази преди да ме отвори. До някъде си вкара члена,но не целия. След един ден още веднъж пробвахме,но отново имаше болка в самата основа на влагалището.И двамата бяхме много объркани. Чувала съм от момичета,че след първият път и следващите 2-3 го боли ,но не знам дали е нормално това. Как беше при вас? Имаше ли такава болка? На какво се дължи това и ще отмине ли? Аз си мисля, че може би все пак трябва някакво време да се разширя,или нещо подобно. Много обичам приятеля си и искам да правим пълноценен секс и ще ви бъда много благодарна ако ме посъветвате
Отговори с цитат
  #2  
Стар 17th May 2009, 20:20
Аватара на Тайна
Тайна Тайна не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: Under The Stars, USA
Мнения: 817
По подразбиране

Нормално е да те боли, вероятно се притесняваш и се стягаш много, пробвайте с някакъв лубрикант, например http://www.durexworld.com/bg-BG/Prod...sHomepage.aspx продава се свободно в аптеките и магазините, дори в Метро съм го виждала.Ще помогне много при проникването и няма да те боли Успех
__________________
But I still haven't found what I'm looking for...
Всяко зло за добро...
Внимавай какво си пожелаваш...
http://www.lowcarbfriends.com/bbs/
Отговори с цитат
  #3  
Стар 18th May 2009, 07:30
fruitty fruitty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Sofia
Мнения: 278
Изпратете съобщение чрез ICQ до fruitty Изпратете съобщение чрез Yahoo до fruitty
По подразбиране

да-вземете си лубрикант,ти се отпусни ,а той да те предразположи по някакъв начин а не 'от вратата за краката'.аз имах същия проблем но освен че беше много болезнено няколко пъти подред имах и кръвотечение.а първия път беше толкова страшно че дори се стреснах че имам разкъсвания.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 28th May 2009, 00:20
titi888 titi888 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Град: varna
Мнения: 7
По подразбиране zdravei

здравей с времето ще свикнеш и ще стане част от живота ти явно се притесняваш повече и приятеля ти не може да те предразположи нека да е по мил следващия път успех в живота и повече самоувереност
__________________
zdrasti na vsi4ki bade6ti mam4eta
Отговори с цитат
  #5  
Стар 28th May 2009, 08:58
Аватара на Lottus
Lottus Lottus не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 399
По подразбиране Re: zdravei

Цитирай:
Първоначално написано от titi888
здравей с времето ще свикнеш и ще стане част от живота ти
... за болката ли говориш ?!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 12th June 2009, 12:18
fruitty fruitty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Sofia
Мнения: 278
Изпратете съобщение чрез ICQ до fruitty Изпратете съобщение чрез Yahoo до fruitty
По подразбиране

съмнявам се мисля че е логично да говори за секса ,както би го разбрал всеки!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 15th June 2009, 08:40
Аватара на Lottus
Lottus Lottus не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 399
По подразбиране

хаха, благодаря ти за уточнението Въпросът беше ироничен, просто не се беше изразила както трявба
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: нормалналиболкатаповременасексследпървиятпът
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:04.