IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 5th April 2006, 10:55
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vessi_77
Ей-аз като казах "Нямам нищо против"- си представих разговори на наболели теми.А не камери и микрофони!Това е абсурдно!Ние искаме да си поговорим със "себеподобни".
Аз лично нямам на живо нито една позната с тунинг или поне не знам за това!
И аз нямам такива познати ;-(

А за чуството за хумор - ако разпиташ някога мои познати, ще научиш че го имам на 190%....а ти май не искаш да си признаеш, че погледа ти стига само дотам? Линка с едни твои "дружески" снимки в "Смешки" всички сме го виждали....
Отговори с цитат
  #72  
Стар 5th April 2006, 11:03
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SweetShark
Eх, Liophy, тая пуста мъжка гледна точка (дето не виждате по-нагоре и по-далече от един чифт цици)...
А пък ти явно не си обърнала внимание, че поне на 10 места във форума съм написал, че не съм фен на циците. Не че имам нещо против гърдите, просто те за мен не са това, което прави сексапилна и елегантна една жена.

Така че ти си тази, която говори празни приказки, но това е нормално. 90% от жените имат комплекс свързан с явлението "цици" и е нормално да търсят под вола теле. Не е случайно това колко много от вас прибягват до пластичната хирургия.
Отговори с цитат
  #73  
Стар 5th April 2006, 11:09
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liophy
Цитирай:
Първоначално написано от SweetShark
Eх, Liophy, тая пуста мъжка гледна точка (дето не виждате по-нагоре и по-далече от един чифт цици)...
А пък ти явно не си обърнала внимание, че поне на 10 места във форума съм написал, че не съм фен на циците. Не че имам нещо против гърдите, просто те за мен не са това, което прави сексапилна и елегантна една жена.
Да де..наличието поне на някакви цици прави дрехите да стоят елегантно...

а сексапила е нещо дето идва отвътре и не зависи нито от дрехите, нито от размерите...
Отговори с цитат
  #74  
Стар 5th April 2006, 11:46
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

няма проблем момичета трудно е да ми повярвате ,но все пак и аз сам човек .Вярно е ,че повечето от журналистите сме малко нагли,но аз специално не бих направила нищо такова без съгласието на човека ,който снимам.Едната ми приателка има две операции и също не иска да се знае,не защото има сериозна работа ,а просто се притесниява.Естествено аз уважавам мнението на всеки.Всъщност аз сам си снимала другите приятелки,така че по-скоро искам да се запозная с вас ,защото темата ми е мниого интересна,аз самата обмислям сериозно нови подобрения по себе си
Отговори с цитат
  #75  
Стар 5th April 2006, 11:49
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

А и да главната цел на предаването ,което правя е да предпазя,до колкото мога момичетата,които имат намерение да се оперират от хирурзи-касапи.Защото наистина е много страшно.Аз също за малко преди години дасе доверя на такъв,но същата тази моя приятелка ме предпази
Отговори с цитат
  #76  
Стар 5th April 2006, 11:54
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

...
Отговори с цитат
  #77  
Стар 5th April 2006, 11:55
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

моите са два имам силикон в устата и ми е пилен носът.А иначе работя като журналист и уча журналистика.Всъщност незнам какво точно да напиша,каквото вви интересува питайте.Отговарям на всякакви въпроси
Отговори с цитат
  #78  
Стар 5th April 2006, 11:56
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

Каналът е Мсат,а предаването ще се излъчи другата или мпо-другата седмица
Отговори с цитат
  #79  
Стар 5th April 2006, 16:37
MELISA MELISA не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 37
По подразбиране

Много бих искала момичета и аз да доида на срещата но съм от Бургас и нямам път към София ако решите лятото да дойдете насам много ще се радвам да се запознаем.
Отговори с цитат
  #80  
Стар 5th April 2006, 23:10
partalinaa partalinaa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 253
По подразбиране

MaDaLeNa, invisible, dnny, rm ,jrrp ,6o6i и съм сигурна че има още КЪДЕ СТЕ !???
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Срещанатунингованите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:01.