IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 23rd June 2014, 12:39
fluffy76 fluffy76 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 48
По подразбиране

Имам снимки и преди и непосредствено след операцията и сега - 4 мес. по-късно. Nabella , qeenfi, изпратете ми имейли, за да ви пусна снимки.
Nabella аз също бях 75 С/Д преди операцията, силно изпразнени в горната част заради 2 кърмения и естествено увиснали. Асиметрията само допълваше и без това грозната картинка. Доки ми сложи 375 сс кръгли импланти, среден профил и сега нося 75 Д/Е ама запълнена и отгоре чашка)
Отговори с цитат
  #42  
Стар 23rd June 2014, 13:04
Nabella Nabella не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 16
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fluffy76 Виж мнението
Имам снимки и преди и непосредствено след операцията и сега - 4 мес. по-късно. Nabella , qeenfi, изпратете ми имейли, за да ви пусна снимки.
Nabella аз също бях 75 С/Д преди операцията, силно изпразнени в горната част заради 2 кърмения и естествено увиснали. Асиметрията само допълваше и без това грозната картинка. Доки ми сложи 375 сс кръгли импланти, среден профил и сега нося 75 Д/Е ама запълнена и отгоре чашка)
Писах ти на лични e-maila. На мен док препоръча 290 сс анатомични или 320 кръгли, висок профил. При теб има ли загуба или промяна в чувствителността.
Отговори с цитат
  #43  
Стар 24th June 2014, 08:15
queenfi queenfi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fluffy76 Виж мнението
Имам снимки и преди и непосредствено след операцията и сега - 4 мес. по-късно. Nabella , qeenfi, изпратете ми имейли, за да ви пусна снимки.
Nabella аз също бях 75 С/Д преди операцията, силно изпразнени в горната част заради 2 кърмения и естествено увиснали. Асиметрията само допълваше и без това грозната картинка. Доки ми сложи 375 сс кръгли импланти, среден профил и сега нося 75 Д/Е ама запълнена и отгоре чашка)
Много благодаря! И аз бях 75Д след отслабването прибирах кожата в 75Ц и сега след операцията си останах 75Ц, но без увисналата кожа. Имейла ми е: filiztahirova@abv.bg
Отговори с цитат
  #44  
Стар 17th November 2014, 12:09
Аватара на maryam
maryam maryam не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 26
Smile

здравеите преди 4 дни си правих операция-поставяне на импланти и за повдигане съм знаех си го но не исках,таино се надявах нещата да се оправят само с имплантите,но уви ще трябва малко да се повдигнат и ареолите са ми големи,но по натам ако имам финансова възможност ще направя и това.много ме притеснява това повдигане белезите после болката..всичко.сега не ги харесвам особено ще се надявам да послезнат малко надолу сега отдолу са си пак празни нагоре са пълни.да ви попитам след колко време мога да направя тази корекция повече ли боли от поставянето на имплантите и въобще всичко,което се сещате сега съм много объркана.благодаря предварително
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Повдиганенабюст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:10.