IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1601  
Стар 6th April 2011, 19:40
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

А там има ли къде да се изкъпеш?
Отговори с цитат
  #1602  
Стар 6th April 2011, 19:51
ангелче ангелче не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 241
По подразбиране

аз да си повторя питанката, кога се плаща за придружител момичета и как протича всичко при свалянето на логентата ?
Отговори с цитат
  #1603  
Стар 6th April 2011, 19:52
ангелче ангелче не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 241
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nurelche Виж мнението
А там има ли къде да се изкъпеш?
да в стаята си има баня и мога да кажа, че си е доста чистичко !
Отговори с цитат
  #1604  
Стар 6th April 2011, 20:04
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ангелче Виж мнението
да в стаята си има баня и мога да кажа, че си е доста чистичко !
Благодаря ти ангелче!А по колко човека сте в стая ако с теб има и придружител?А компа мога ли да си взема?Има ли нет в болницата?
Отговори с цитат
  #1605  
Стар 6th April 2011, 20:17
sishristeva sishristeva не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 36
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ангелче Виж мнението
аз да си повторя питанката, кога се плаща за придружител момичета и как протича всичко при свалянето на логентата ?
Ангелче, на теб нали ти мина операцията, че аз се обърках,,, ако ти е минала и не си платила, няма да плащаш нищо, то ако е имало за плащане, те са щяли да ти кажат, колкото до лонгетата нз как точно става, но не се плаща нищо, то си влиза в цената. Аз исках да те попитам - кога ти се отпуши носа и беше възможно дишането през него?
Отговори с цитат
  #1606  
Стар 6th April 2011, 20:23
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ангелче Виж мнението
Милата, дано наистина всичко мине успешно и леко ще стискам палци !!!
Искам да попитам нещо всяка, която е ходила с придружител , кога платихте за неговия престой ??? Понеже на нас никой още не е поискал да плащаме, бях приета в петък и преместена в другата част на болницата, понеже там където ме оперираха нямаше достатъчен персонал за почивните дни ??? И при свалянето на логентата как точно протича всичко , как я махат , разбрах че доктор Димитров , прави снимки на резултата, плаща ли се нещо , документация има ли ? Помагайте, че идва и моят момент .... И още нещо се чудя мислите ли, че е редно да занеса нещо за благодарност на докторите и какво да е то чакам всякакви съвети и идей , че съм луднала тука от дългия престой в къщи !!! Извинявам се за дългия пост....
Благодаря ти скъпа!И аз се надявам всичко да е ок!
Отговори с цитат
  #1607  
Стар 6th April 2011, 20:58
Аватара на emka
emka emka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 119
По подразбиране

Момичета първо да ви честитя новите нослета да си ги носите със здраве и мнооого да им се радвате
Интернет в болницата има и паролата е kaspela ,а за придружител по принцип се плаща в деня на операцията мисля че беше 20лв.
P.S:Искам да попитам по старите във форума дали някой ли си е правил втора ринопластика при Джамбазов?
Отговори с цитат
  #1608  
Стар 6th April 2011, 21:27
Аватара на JEIDI
JEIDI JEIDI не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: PLOVDIV
Мнения: 126
По подразбиране ре

Нурелче а с Нелс видяхте ли се,днес не е писала
Отговори с цитат
  #1609  
Стар 6th April 2011, 22:05
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
Talking

Неллс току що се връща!
Докторът е супер ПИЧ! Обясних му как ми стоят нещата, влезе ми в положение човека. Супер съм щастлива, а ако док ми оправи нослето, не Бушмилс, ами аз ще му се предложа!

Гледа го, бута, дърпа, пьшка, охка и каза "Хич не е за баране, ама и не става и така да ходиш". Нищо не ми обеща, защото не знаел какво ще завари като го отвори, но аз съм супер хепи, че поне се нави! )) Посмяхме се с дока. Аз се бях настроила да ревна, че да ме съжали, но той така се изцъкли само като ме вида, заради шантавия ми пуловер http://lookbook.nu/look/1351281 , че ме изби на смях и ми отиде плана.

Ох, развълнувана съм!! Много ви благодаря, мацки!!
И с Нурелче се срещнахме, голям сладур е! ))
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.

Последно редактирано от Нелка : 6th April 2011 на 22:46
Отговори с цитат
  #1610  
Стар 6th April 2011, 22:18
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Неллс току що се връща!
Докторът е супер ПИЧ! Супер съм щастлива, а ако док ми оправи нослето, не Бушмилс, ами аз ще му се предложа!

Гледа го, бута, дърпа, пьшка, охка и каза "Хич не е за баране, ама и не става и така да ходиш". Нищо не ми обеща, защото не знаел какво ще завари като го отвори, но аз съм супер хепи, че поне се нави! )) Посмяхме се с дока. Аз се бях настроила да ревна, че да ме съжали, но той така се изцъкли само като ме вида, заради шантавия ми пуловер http://lookbook.nu/look/1351281 , че ме изби на смях и ми отиде плана.

Ох, развълнувана съм, един месец имам!!! Много ви благодаря, мацки!!
И с Нурелче се срещнахме, голям сладур е! ))
Бравооооо!!!Радвам се за теб!Поздравявам те!И аз съм с много добри впечатления от доцента.На мен също не ми даде 100% гаранция,че всичко ще бъде ОК!Но аз му вярвам и мисля да се доверя на неговата преценка!До скоро сладурке))

Последно редактирано от ИЗТ : 6th April 2011 на 22:37
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
img


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовІІчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:51.