IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1281  
Стар 19th November 2011, 23:47
Аватара на Tytik 2
Tytik 2 Tytik 2 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 70
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от susan_88 Виж мнението
Момичета, стига!!! Някои хора са достатъчно напрегнати около операцията им и нямат търпение да влезнат в този раздел, за да прочетат преживяното или да научат нещо ново свързано с ринопластиката. Самата аз съм една от тях. Не искам да взимам участие,не защото нямам мнение, а защото не искам това нещо да се задълбочава. Радвам се, когато видя, че е писано по темата и с надежда я отварям... чета, чета и накрая нищо смислено не научавам. Знам, че ще кажете, да не чета като не ми харесва, но не сте прави. Това е възможно най-полезния форум и все имам надежда, че ще остане такъв.
Давай сега да пишем за ринопластикаИнтересува ли те нещо,което все още не ти е ясно,за да помагам с каквото мога и до колкото мога?
  #1282  
Стар 20th November 2011, 00:01
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Ти Тутик помогна достатъчно и с каквото можеше. Можеш да продължаваш да помагаш с позитивизма си. Лично аз нямам какво повече да научавам за самата процедура. Мога единствено да съпреживявам заедно с момичетата, да се радвам на успеха им и да се надявам, че и при мен ще се получат нещата...някога...
ПС: Можеш да ми помогнеш нещо, ама то не е свързано с ринопластиката... ще ти пиша на лични
  #1283  
Стар 20th November 2011, 00:18
shani shani не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: varna
Мнения: 64
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi Виж мнението
Тази тема е посветена на доц. Джамбазов - един от най-фините и интелигентни хора, които съм срещала. Някак си много не на място са всичките простотии, които постоянно се налага да четем заради липсата на възпитание у някои хора. Има лични съобщения, има и тема "Общи приказки" - ругайте се там, колкото искате.
За първи коментирам тези безсмислени спорове, но това вече започна да става много досадно !!! Сиби ви е дала едно много хубаво послание : " тема посветена на доц. Джамбазов - ЕДИН ОТ НАЙ-ФИННИТЕ И ИНТЕЛИГЕНТНИ ХОРА " , но не е достигнало където трябва. Наистина много ви моля ако имате да си кажете нещо извън темата или да си разменяте разни епитети го направете на лични а не да се спами тук !!!!!
Много жалко е за тези, които наистина имат нужда от информация да им се налага да четат през 2-3 страници,как някой подхваща някакъв безсмислен спор, друг му се връзва , намесват се още двама трима и става от мухата слон.
Благодарение на този форум избрах доц.Джамбазов( преди това не бях и чувала за него, прочетох само положителни отзиви и най-важното видях работата му) и сега знам , че съм направила правилният избор. За мен в БГ той е номер едно. Много съм благодарна на всички, които споделяха информация,снимки и т.н. и сега аз на свой ред бих искала да помогна на хората , на които операцията тепърва им предстои.
Но темата взе да излиза от предназначението си и за жалост май не влизат много админи или никакви за да трият подобни коментари.
Много моля дори и някой да се почувства засегнат да не ми се нахвърля,поне не тук, защото няма да вляза в подобен спор. Ако някой има нещо за казване по темата да го направи, всичко останало в "Общи приказки" и на лични.
__________________
Големте победи не се постигат с първата битка...
  #1284  
Стар 20th November 2011, 00:26
Аватара на Tytik 2
Tytik 2 Tytik 2 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 70
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от susan_88 Виж мнението
Ти Тутик помогна достатъчно и с каквото можеше. Можеш да продължаваш да помагаш с позитивизма си. Лично аз нямам какво повече да научавам за самата процедура. Мога единствено да съпреживявам заедно с момичетата, да се радвам на успеха им и да се надявам, че и при мен ще се получат нещата...някога...
ПС: Можеш да ми помогнеш нещо, ама то не е свързано с ринопластиката... ще ти пиша на лични
Отговорих ти.Пропуснах да напиша,че Пловдив са франчайз, а ние сме производител.Ще се радвам да те видя в AVIN boutique))
  #1285  
Стар 20th November 2011, 00:40
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Shani, как вървят при теб нещата? Свикна ли с новото носле? Мина ли ти притеснението?
Тутик, да не правя реклама, ама ще ме видиш и още как
  #1286  
Стар 20th November 2011, 09:44
Аватара на svoboda
svoboda svoboda не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 129
По подразбиране

Като ви махнаха лонгетата на 7-мия ден как се почувствахте? Много ме е страх дали ще се приема с новото носле. Дали няма да ми е много различно отначало..Може да споделите вашите емоции, ще съм ви благодарна
  #1287  
Стар 20th November 2011, 10:58
Аватара на jalana1000
jalana1000 jalana1000 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 72
По подразбиране

Svoboda, и аз си мисля същото, даже вчера с доцента си говорехме, че няма как на 100 процента да бъдем сигурни дали ще се харесам. Но гледам да мисля позитивно, че каквото и да стане все ще е по- добре от този гърбав нос. Доцентът каза: Много по -лесно е да направиш от грозен нос добър, отколкото от добър нос перфектен " Не, че визира моят за добър хаха.
Имам много въпроси, но отново ще преровя темите, за да не питам едни и същи неща. А и има време до операцията ми почти 7 месеца...

Последно редактирано от jalana1000 : 20th November 2011 на 11:01
  #1288  
Стар 20th November 2011, 12:26
Аватара на suonsan
suonsan suonsan не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 162
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jalana1000 Виж мнението
Svoboda, и аз си мисля същото, даже вчера с доцента си говорехме, че няма как на 100 процента да бъдем сигурни дали ще се харесам. Но гледам да мисля позитивно, че каквото и да стане все ще е по- добре от този гърбав нос. Доцентът каза: Много по -лесно е да направиш от грозен нос добър, отколкото от добър нос перфектен " Не, че визира моят за добър хаха.
Имам много въпроси, но отново ще преровя темите, за да не питам едни и същи неща. А и има време до операцията ми почти 7 месеца...
Информацията във фейсбук е много полезна. Тутик и Дил са обобщили много добре нещата, писани тук. Ако искаш, питай ме каквото те интересува като лично съобщение. Операцията ми беше преди 10 дни. Като човек минал по този път, ако мога ще отговоря
  #1289  
Стар 20th November 2011, 12:53
Аватара на suonsan
suonsan suonsan не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 162
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от svoboda Виж мнението
Като ви махнаха лонгетата на 7-мия ден как се почувствахте? Много ме е страх дали ще се приема с новото носле. Дали няма да ми е много различно отначало..Може да споделите вашите емоции, ще съм ви благодарна
Ще се опитам да опиша моята емоцията.носът ми беше тесен, в анфас ок, но кошмарен профил- кофти гърбица (Свобода описвам го за други, които четат, ти го видя). Първите дни не се поглеждах в огледалото, за да не се дразня от вида си, но на 3-4 ден започнах да се оглеждам и да си фантазирам разни форми. Опитвах се да не мисля, нооо ме тормозеха любопитство, лек страах и така. На 7-ми ден отивам да ми махнат лонгетата. Д-р Димитров ми смъкна "покрива" и започна внимателно да ми почиства кожата на носа. Приятелят ми беше с мен. Погледнах за да му видя реакцията- опулен и се смееше. Казах си Край!! Ужас, не можех да разбера защо се смее ( а той има кофти хумор), чувствах че голяма част от носът ми я няма (това е само усещане!), може би заради лонгетата. Носът е много чувствителен, но това е нормално. Доктора ме пусна за 20-тина мин да пия кафе и да подиша кожата. Тръгнах по стълбите надолу и все още имах само усещане не и представа зановия си нос. На колоната на партера в каспела има огледало. В първия момент се погледнах в анфас- цялото ми излъчване беше раЗлично. Не знаех дали ми харесва или не (за части от свкундата), после се врътнах на едната на другата страна и казах Харесва ми!!. Отидохме в кафето срещу болницата и се почна една фотосесия... Колкото повече се гледах, толкова повече ми харесваше!! Сега съм с лонгета и за 4 дни съм си виждала носът 3 пъти, не е хубаво да се маха
лонгетата,трябва да е стегната. Тези дни наблюдавах предично ноздриге си.Имах огромна разлика в размера и симетрията им, но тази сутрин видях, че са се изравнили. В момента носът ми бие малко на ляво, но не се притеснявам. Знам, че е нормално и че може да има разни странности поне 1 месец та и повече. Д-р Димитров ми каза, че щом на 7-ия ден съм доволна, след 6 месеца много ще се харесвам, носът щял да стане още по-малък, по-ествствен, а извивчица. Обичам го този човек! И него и доц. Джамбазов!! Обичам много и всички в момента и носът
си обичам- нещото което цял живот съм избягвала да показвам, снимам и гледам. Успех и Кураж, мили хора!!! Търпението си заслужава!
  #1290  
Стар 20th November 2011, 13:22
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

То и на фризьор да отидеш не си сигурна дали ще се харесаш Колкото за ринопластиката, знаейки какви са били предишните носове на някои момичета ,за мен е направо глезотия ако не си харесват новите нослета
__________________
Много отдавна е крайно време!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:33.