IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1341  
Стар 21st November 2011, 19:20
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от susan_88 Виж мнението
Офффф, сега пък и кожата стана проблемна. Първо ми казаха, че имам месести ноздри и затова няма да мога да получа малко финно носле, после висяща колумела, сега пък дебела кожа. Изобщо мечтата ми за малко финно сладко носле все повече се отдалечава...
Стига, susan_88, това са само обяснения, при всеки е индивидуално, не съм виждала нослето ти, но на мен по-песимистично ми прозвуча,защото наистина ми е камбест и виснал...той е длъжен да каже всички неща, за да не останеш после разочарован и да си мислиш, че той не се е постарал...Док. сам каза да не се надявам на много, за да не се разочаровам при евентуален фал /така казвал на повечето/, но както виждаш тук всички са отишли с положителна нагласа и после пак са се надявали на най-доброто и го имат, така и аз- колкото и да се отчаях пак си имам надеждата, че ще се сдобия с хубав малък нос
  #1342  
Стар 21st November 2011, 19:20
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Глупости ! Имаш напълно нормален нос !
Като казват месест имат предвид камбест !
Сю, камбест е, честно. Тая патка дето ме снима ми излиза само с оправдания и затова не съм ти пратила снимки като хората, да видиш що има за рязане. Признавам- не е фрапиращо гаден, но той по начало не беше ужасяващ. Като гледам какви камби ги правят егати сладурските нослета, се чудя какъв е праблема при мене. Признавам- искам хубаво право малко носле. Имайки предвид, че изходната ми позиция е горе-долу нормална, не виждам причината защо не става... Единственото ми обяснение и надежда е че не съм попаднала на правилния хирург. Оттам се почва с въпросите "ами и ако Джамбазов не е правилния за мен"... и така по цял ден си водя монологл Поне не ми е скучно, де
  #1343  
Стар 21st November 2011, 19:22
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Сюзън88 , виждала съм ти носа под какъв ли не ъгъл ! Аз камбест нос не видях В момента направо се превземаш
__________________
Много отдавна е крайно време!
  #1344  
Стар 21st November 2011, 19:24
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Kris-Pis, навсякъде биха те заглеждали, като си "насинена", не само в България, но тва няма никакво значение. Хората във влака са някакви статуи, които надали ще срещнеш пак. Пък и да ги срещнеш...не виждам пак причина за притеснение. Странно е как хората си слагат присърце други хора, когато другите не играят никога и никаква роля в развоя на живота им. А и БДЖ може да фалира дотогава, така че спокойно

На мен ми е много интересно да чета раздел Ринопластика и също ми е тъпанарско, когато потребителите си махат снимките. Дори и тези с прекрасните резултати от доц.Джамбазов. Някои спират да пишат и влизат във форума напълно след успешна операция, за което сигурно са си прави, знам ли кво си мислят...
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!

Последно редактирано от резервна модераторка : 21st November 2011 на 19:27
  #1345  
Стар 21st November 2011, 19:31
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Сюзън88 , виждала съм ти носа под какъв ли не ъгъл ! Аз камбест нос не видях В момента направо се превземаш
Добре, де и да не е камбест е голям. След две операции промяната е само във формата- нямам гърбица, леко повдигнат е и е променена формата на върха. Още колко трябва да се направя , за да получа малко носле.
Между другото вчера попаднах на едно клипче на хирург във Венецуела. Тия са богаве. Извадиха всички частици една по една и ги скроиха на ново и стана неща уникално. Сори за спама, ама цял ден го мисля тоя клип и исках да го сподела
  #1346  
Стар 21st November 2011, 19:32
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от meet you tonight Виж мнението
Kris-Pis, навсякъде биха те заглеждали, като си "насинена", не само в България, но тва няма никакво значение. Хората във влака са някакви статуи, които надали ще срещнеш пак. Пък и да ги срещнеш...не виждам пак причина за притеснение. Странно е как хората си слагат присърце други хора, когато другите не играят никога и никаква роля в развоя на живота им. А и БДЖ може да фалира дотогава, така че спокойно

На мен ми е много интересно да чета раздел Ринопластика и също ми е тъпанарско, когато потребителите си махат снимките. Дори и тези с прекрасните резултати от доц.Джамбазов. Някои спират да пишат и влизат във форума напълно след успешна операция, за което сигурно са си прави, знам ли кво си мислят...
хахха ще ме убиеш ами понякога си "слагам" погледите и мнението примерно на хората, знам,че не трябва да живеем за хората,а за себе си, но съм от по-емоционалните хора и понякога не ми се получава.Имам приятелки извън България, казват,че хората си живет за себе си и не е като тук да оглеждат всичко и всеки,да коментират и т.н. Права си, ще приема хората от влака като статуи....ако не фалира до тогава ,де хах
  #1347  
Стар 21st November 2011, 19:36
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от susan_88 Виж мнението
Добре, де и да не е камбест е голям. След две операции промяната е само във формата- нямам гърбица, леко повдигнат е и е променена формата на върха. Още колко трябва да се направя , за да получа малко носле.
Между другото вчера попаднах на едно клипче на хирург във Венецуела. Тия са богаве. Извадиха всички частици една по една и ги скроиха на ново и стана неща уникално. Сори за спама, ама цял ден го мисля тоя клип и исках да го сподела
Ти обаче нямаш реална представа за себе ! Ако бях пластичен хирург бих отказала да те оперирам ,докато не минеш през психолог ! Между другото това е нормална практика на запад и е именно за такива случаи когато пациента няма реална представа за себе си !
__________________
Много отдавна е крайно време!
  #1348  
Стар 21st November 2011, 19:46
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Kris-Pis, да не ти пука!!! То ринопластиката стана мода и вече никой не се крие. И мене ме беше срам след първата ми операция и си седях само вкъщи. После като излезнах само за един месец видях няколко мацки с лонгети и не им дремеше. Само две видях в Мола, където се пръскаше от хора. След втората операция вече си ходех на кафе, а сега след третата сигурно и на дискотека ще ходя :P
Сю, мани, ама не си първата, която ми казва, че нямам някаква реална преценка за себе си. Преди това по друг повод пак са ми го казвали. Може и да отида да ти кажа, че майка все ми казва, че страдам от педантичност, което се оправяло. В случая обаче и други ми казват, че носа ми не е добре. Все си мисля, че ако всички мислят еднакво, а само аз- различно, проблема може би е в мен. Че ще отида на психолог, ще отида, ама и че носа ми не е хубав- не е.
  #1349  
Стар 21st November 2011, 19:51
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Имаш малки кусури , които ако не зная че имаш две ринопластики не бих и предположила , но не си и за оплакване !
__________________
Много отдавна е крайно време!
  #1350  
Стар 21st November 2011, 20:57
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от susan_88 Виж мнението
Kris-Pis, да не ти пука!!! То ринопластиката стана мода и вече никой не се крие. И мене ме беше срам след първата ми операция и си седях само вкъщи. После като излезнах само за един месец видях няколко мацки с лонгети и не им дремеше. Само две видях в Мола, където се пръскаше от хора. След втората операция вече си ходех на кафе, а сега след третата сигурно и на дискотека ще ходя :P
Ееее, мерси за куража То и док. така каза,че риното сега е нещо обикновено и нормално, даже мода хах На мен всички ми казват, че няма защо да се оперирам, но аз съм се вманиачила, виждам си дефекта и това си е...пък и доктора не каза че ми е добре така, а че доста работа щяло да падне
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:13.