IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1351  
Стар 21st November 2011, 21:26
shani shani не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: varna
Мнения: 64
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Kris-Pis Виж мнението
Ееее, мерси за куража То и док. така каза,че риното сега е нещо обикновено и нормално, даже мода хах На мен всички ми казват, че няма защо да се оперирам, но аз съм се вманиачила, виждам си дефекта и това си е...пък и доктора не каза че ми е добре така, а че доста работа щяло да падне
Kris-Pis настрой се ,че ще си голяма атракция по улиците, на мен чак и път ми правиха
Някой те поглеждат тайничко и като ги забележиш моментално изместват поглед, други по-нахалнички се втренчват любопитно в теб и дори да ги погледнеш не се притесняват. Помня,че един път едни деца ме сочеха с пръст, сигурно бях най-странното нещо,което са виждали през живота си Но аз през цялото време много се забавлявах, даже сега понякога ми липсва това внимание И аз имах месест нос ( не , че сега не е ), но при всяко положение е по-добре отпреди. При мен мина 1 месец и се надявам върха да продължи да спада, но тези, които имат само гърбички без да се налага да им се пипа върха са с много по-добри резултати !

Момичета я кажете при вас кога окончателно паднаха вътрешните конци ? При мен месец след риното ми падна само едно конче , а другите дразнят и от самото начало се скъсах да кихам, имам чувството ,че ми се размества всичко вътре, дано да няма последствия !
__________________
Големте победи не се постигат с първата битка...
  #1352  
Стар 21st November 2011, 22:50
Аватара на svoboda
svoboda svoboda не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 129
По подразбиране

Момичета, пак малко въпроси. Всички ли сте пили 5 дена антибиотика? Не е ли малко? По принцип знам, че един АБ се пие минимум 7 дена. А вдигали ли сте температура? Аз снощи и тази вечер имам 37,2, през деня нямам..
  #1353  
Стар 21st November 2011, 23:14
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Не се вманячвай пий си го колкото дена е казал доктора и няма кво толкова да му мислиш
__________________
Много отдавна е крайно време!
  #1354  
Стар 21st November 2011, 23:17
Аватара на svoboda
svoboda svoboda не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 129
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Не се вманячвай пий си го колкото дена е казал доктора и няма кво толкова да му мислиш
Права си
  #1355  
Стар 22nd November 2011, 09:00
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от shani Виж мнението
Kris-Pis настрой се ,че ще си голяма атракция по улиците, на мен чак и път ми правиха
Някой те поглеждат тайничко и като ги забележиш моментално изместват поглед, други по-нахалнички се втренчват любопитно в теб и дори да ги погледнеш не се притесняват. Помня,че един път едни деца ме сочеха с пръст, сигурно бях най-странното нещо,което са виждали през живота си Но аз през цялото време много се забавлявах, даже сега понякога ми липсва това внимание И аз имах месест нос ( не , че сега не е ), но при всяко положение е по-добре отпреди. При мен мина 1 месец и се надявам върха да продължи да спада, но тези, които имат само гърбички без да се налага да им се пипа върха са с много по-добри резултати !
Определено трябва да се настроя, аз не съм се сблъсквала с такива "екземпляри" по улиците,както се казва, но със сигурност ще има много,които ще те гледат все едно си извънземно хах

Svoboda, не се тревожи. Аз пък знам,че е нормално да се пие 5 дни, поне досега каквото и са съм пила /дори Нурофен или Бисептол/ са ми казвали 5 дни,като в началото винаги ми се обострят симптомите, а след това минава и се подобрявам бързо.
Мен ме притеснява това, че щом ще пия антибиотик след операцията, ще направя възпаление на друго място...ако ме разбирате... Винаги така става, след един Аугументин,с които ме тровиха повече от седмица и сама го спрях, защото станах много зле От тогава винаги получавам възпаление след антибиотик...
  #1356  
Стар 22nd November 2011, 09:10
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

за да не получиш гъбички от антибиотика ,вземай пробиотици !
__________________
Много отдавна е крайно време!
  #1357  
Стар 22nd November 2011, 09:15
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
за да не получиш гъбички от антибиотика ,вземай пробиотици !
И това съм пробвала - ефект нулев!
  #1358  
Стар 22nd November 2011, 09:22
Аватара на svoboda
svoboda svoboda не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 129
По подразбиране

Kris-Pis, тогава отиди при гинеколога си преди това, той ще ти изпише да пиеш противогъбично заедно с антибиотика. Има такива лекарства, които даже се пият еднократно.
  #1359  
Стар 22nd November 2011, 09:34
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от svoboda Виж мнението
Kris-Pis, тогава отиди при гинеколога си преди това, той ще ти изпише да пиеш противогъбично заедно с антибиотика. Има такива лекарства, които даже се пият еднократно.
За Микомакс ли става дума? Да оправям се от него, но след като вече съм получила гъбички. Има и едно- Дифлукан капс. 150 мг., можело да се пие, за да не се развие инфекция,ако ти е слаб имунитета,но е противопоказен за някои антибиотици... Ще трябва да ида, предвид колко съм болнава

Последно редактирано от Krissstin4enceto : 22nd November 2011 на 10:05
  #1360  
Стар 22nd November 2011, 10:06
Аватара на svoboda
svoboda svoboda не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 129
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Kris-Pis Виж мнението
За Микомакс ли става дума? Да оправям се от него, но след като вече съм получила гъбички. Ще трябва да ида, предвид колко съм болнава
Ами Микомакс и други има такива като него... Като го пиеш заедно с антибиотика ще предотвратиш появата след това..
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:25.