IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1411  
Стар 23rd November 2011, 23:32
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от susan_88 Виж мнението
Ще се поразровя и за този проблем и ще докладвам какво съм намерила Дебелата кожа ограничава работата, но как може да се разбере каква кожа имаш? И защо никой не ми е казвал за тая кожа?
Кой ти е казал 4е имаш дебела кожа ?? ако не можеш да направиш разлика между носа ти и този който съм показала по горе не знам какво да ти кажа
__________________
Много отдавна е крайно време!
  #1412  
Стар 23rd November 2011, 23:33
shani shani не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: varna
Мнения: 64
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от susan_88 Виж мнението
Ще се поразровя и за този проблем и ще докладвам какво съм намерила Дебелата кожа ограничава работата, но как може да се разбере каква кожа имаш? И защо никой не ми е казвал за тая кожа?
Моята кожа по-принцип е много тънка и козметичките постоянно се оплакват от това , но както виждаш не се е отразило особено на формата на носа
__________________
Големте победи не се постигат с първата битка...
  #1413  
Стар 23rd November 2011, 23:38
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от shani Виж мнението
Абсолютно подкрепям !!! Не само, че не е лош, а НАЙ-ДОБРИЯТ в БГ ! Но на него силата му е в гърбиците, не толкова във върховете ! Навън има хирурзи, които много добре се справят с камбестите носове, и то носове които са били огромни преди това( виждала съм не един или два резултата, така , че дори и да показват най-доброто от работата си, имат доста сполучливи). Но тук пак опираме до финансите
Ти май не правиш разлика между голям и камбест нос ! камбест е този който съм показала ! Такъв нос каквото и да го правиш никога няма да стане финно носле , освен ако не искаш нос като на Майкъл Джексън .
И сега ще изразя мнение което може да не ви се понрави , но голяма част от вас нито имате реална представа за себе си нито имате реални очаквания ...направо детски капризи ако питате мен И смятам консултацията с ппсихолог в такива случаи за особено наложителна
Другото което искам да ви кажа , това е което се предлага на пазара в БГ така че или ходите някъде другаде или сприрате да мрънкате както примерно не мрънкате като си купувате евтии обувки Една ринопластика в Англия е над 5000 паунда ( около 12 000 лв) и резултатите не са по добри от тези на Джамбазов !
__________________
Много отдавна е крайно време!
  #1414  
Стар 23rd November 2011, 23:42
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Хахахаха еми аз да съм наясно с всички проблеми, които може да притежава носа ми, че да знам какво да искам.
  #1415  
Стар 23rd November 2011, 23:46
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Спирам да отговарям на свобода и сюзън88 тъй като и двете са параноясали
__________________
Много отдавна е крайно време!
  #1416  
Стар 23rd November 2011, 23:50
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Стига, че ме натъжаваш. И без това съм в безизходица Спирам да мрънкам, пък до март дано ми падне някой венецуелски хирург от небето със скалпел в ръка и ми каже, че е ден на безплатните операции. Няма да се ядосвам повече...квото стане
  #1417  
Стар 24th November 2011, 00:00
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от susan_88 Виж мнението
Стига, че ме натъжаваш. И без това съм в безизходица Спирам да мрънкам, пък до март дано ми падне някой венецуелски хирург от небето със скалпел в ръка и ми каже, че е ден на безплатните операции. Няма да се ядосвам повече...квото стане
Ти пък ме вбесяваш
__________________
Много отдавна е крайно време!
  #1418  
Стар 24th November 2011, 00:04
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Спирам
  #1419  
Стар 24th November 2011, 16:36
Аватара на JEIDI
JEIDI JEIDI не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: PLOVDIV
Мнения: 126
По подразбиране

това с увисването на кожата се получава не само при месестите носове а и при големите.т.е както ми обясни доцента костта се скъсява,носън се прибира към лицето,но после се ,,,облича се със старата кожа,която идва вече по голяма,с времето се посвива но не много,все едно да отслабнеш рязко и да си обуеш старите дънки,трябва време,не се шашкайте излишно
  #1420  
Стар 24th November 2011, 19:56
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от shani Виж мнението
Keery това наистина е много неприятно. И мен това най-много ме притеснява (повторна операция). Знам ,че носът ми още трябва да спада и е рано да коментирам , но колкото и да спадне няма да стане малък нос от него ( а аз точно това исках) . Но ако нямам някакви драстични последици( като калциране или изкривяване) не мисля повече да лягам под ножа, колкото толкова.
Би ли споделила при теб кога окончателно спаднаха отоците? След кой месец разбра , че има калциране или неравности?
Ами при мен специално спадането беше бавно, може би защото операцията ми беше пролетта и трябваше да спадам през ужасното, горещо лято Все още ми спадат отоците - 7-ми месец, макар че си мисля че мн малко вече ще се променя. Така че приеми горе долу 6 месеца за нормално спадане на отоци. А иначе калцирането още след 1-ия месец забелязах една бучка, която се надявах да спадне. С времето найстина спадна (явно е имало и отток) , но си остана някакъв странен твърд релеф на мястото на счупването.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:13.