IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1481  
Стар 27th November 2011, 11:41
Аватара на suonsan
suonsan suonsan не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 162
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sanny Виж мнението
...
Suonsan разкажи по-подробнo за твоята операция,как протече,как те упоиха,как се събуди от упойката,изобщо каквото се сетиш,PLEASE
Мила Сани, моята операция протече почти като едно дежа ву (бях подготвена от разказите тук ). Сутринта в 8ч за изследвания, 9.30-10 настаняване. Бях с придружител, за който платих 20 лв на вечер за легло. Към 10.30 хапнах и пийнах малко кафенце, прибрха се в стаята към 12.30 и почнах да си "медитирам". Следобед към 15ч дойде д-р Димитров, поговорихме, направи ми снимки. Видя Арниката на шкафчето и леко се подсмихна. Каза нещо от сорта на "помага или не помага, не знам, виждам че ги пият, явно във форумите се коментира". И все пак, аз се възстанових скорострелно. И съм 100% сигурна че е от арниката, моят хомеопат го потвърди! към 17ч. ми биха веселата инжекция, от която ми стана леееко, сякаш бях на няколко питиета. По някое време дойде д-р Ходжев, но често казано мен доста ме беше замаяла инжекцията и бях леко нееадекватна като дойде . Към 19.30 дойде и доц. Джамбазов. С топлите си очи и начина, по който ми говереше, ме накараха да се чувствам още по-сигурно. Бях 3-та операция и влезнах към 21 и нещо. Сложиха ми упойката без да се усетя. Към 11 без нещо бях в стаята, но ми беше доста замаяно. Болка не чувствах. Моят приятел (адски го обичам!!) се погрижи добре за мен. Слагаше ми лед и се тревожеше над мен Повърнах 2 пъти - кръвта, която се е стичала по време на операцията. Звучи страшно, но не е. Мразя да повръщам, но тогава само ми олекна, не беше кофти. Спах до сутринта. На следващия ден главата ми беше бушон. Не се гледах в огледалото и почти не мислех за това как ли изглежда носът ми. Исках само да минат два-три дни и да спаднат големите отоци. На 3-я ден на обяд ми махнаха тампоните - изобщо не беше болезнено. Прибрах се в къщи. На 4-5 ден доста отекох към долната част на бузите, но синини почти нямах. На 7-ми ден почти нямах отоци, поне не супер видими. През цялото време не съм се мазала с нищо. До ден днешен си впръсквам само стеримар. Димитров каза, че това е най-добре, не е нужно да се мажа с нищо друго.След като ми махнаха плаките, вече 4-ти ден дишам прекрасно и нямам особено секрети.
Тук искам много дебело да подчертая, че това е моята история. Мили хора, всеки е много индивидуален случай, затова не взимайте прекалено навътре опита на хората, които пишем тук. Както това помага, така и понякога това може да ни повлияе неправилно. Надявам се да се изразих разбираемо.
  #1482  
Стар 27th November 2011, 11:47
Аватара на suonsan
suonsan suonsan не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 162
По подразбиране

За упойката, пропуснах да кажа, че сънувах, не помня точно какво, но се събудих с хубавото настроение от съня. Сякаш бях танцувала, тичала, имах някаква вътрешна енергия, но пък физически си бях адски спокойна и си спях и дремех до сутринта.
  #1483  
Стар 27th November 2011, 12:02
Аватара на svoboda
svoboda svoboda не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 129
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от suonsan Виж мнението
Мили момичета, благодаря! Ще кача още снимки след време.

Свобода - както ти писах и на личния, убедена съм, че носът ти е прекрасен! Твоето е паника. Може би прекалено мислиш за това. Махни огледалата до четвъртък и се отдай на други заанимания освен да надничаш под лонгетата. Прегръдки!!!
Благодаря ти, мила!
  #1484  
Стар 27th November 2011, 12:12
Аватара на plama04
plama04 plama04 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 9
По подразбиране

suonsan,поздравления за сполучливия резултат.Много,много добре се е получило нослето.

svoboda,успокой се и всичко ще е наред и при теб.Сигурна съм ,че в Четвъртък друга песен ще пееш. Ще чакаме снимки.
  #1485  
Стар 27th November 2011, 13:12
Аватара на sanny
sanny sanny не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 154
По подразбиране

Suonsan не е важно колко пъти си повръщала,мила,нали така,важен е резултатът,аз ако имам хубав резултат след риното и 10 пъти да повръщам хич не ми дреме.Браво,радвам се за теб,че и ти си доволна и много ,много успехи с новото носле
  #1486  
Стар 27th November 2011, 13:14
Аватара на sanny
sanny sanny не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 154
По подразбиране

Svoboda не се шашкай толкова след като не са ти махнали лонгетата,искрено се надявам да си доволна тогава,но се и замисли дали преди риното ти беше по-хубав носът
  #1487  
Стар 27th November 2011, 13:48
Аватара на suonsan
suonsan suonsan не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 162
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sanny Виж мнението
Suonsan не е важно колко пъти си повръщала,мила,нали така,важен е резултатът,аз ако имам хубав резултат след риното и 10 пъти да повръщам хич не ми дреме.Браво,радвам се за теб,че и ти си доволна и много ,много успехи с новото носле
Дано не е прозвучало, че повръщането ме е притеснило. Напротив!! Олеква..Благодаря за пожеланията.

Плама, багодаря и на теб!
  #1488  
Стар 27th November 2011, 14:25
Аватара на svoboda
svoboda svoboda не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 129
По подразбиране

Наистина не се притеснявайте нито от упойката, нито от повръщането. Упойките на Ходжев са добри и добре ми понесе, а аз съм доста чувствителна. И аз повърнах веднъж кръв, която се е събирала по време на операцията, но не беше страшно. Никакво напрежение към носа и само и единствено ми олекна.
  #1489  
Стар 27th November 2011, 15:01
Nadin11 Nadin11 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 13
По подразбиране

Моята дата за операция е на 10.04.2011г.
Благодаря на Диляна Димчева за фотошопа.
  #1490  
Стар 27th November 2011, 15:04
Аватара на sanny
sanny sanny не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 154
По подразбиране

Ееее,жалко,няма да се засечем,моята е на 23.04
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:01.