IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1881  
Стар 25th January 2012, 17:35
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

topitka , това снимки след риното ли са ?
  #1882  
Стар 25th January 2012, 17:51
Аватара на annnna
annnna annnna не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 157
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от klarisina Виж мнението
topitka , това снимки след риното ли са ?
Ами да,тя по-горе е споменала,че ще качва снимки след риното. На мен ми харесва как изглеждаш топитка,а и както повечето оперирани казват трябвало поне година да се изчака за реални резултати от операцията.
  #1883  
Стар 25th January 2012, 18:02
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Аз мисля, че първите две снимки са от преди, а вторите са след операцията (извинявам се, ако греша). Разбирам я какво я притеснява, но не смятам, че носа и е по-голям от преди. Сигурна съм, че и в профил е много хубав. Търпение му е майката :P
  #1884  
Стар 25th January 2012, 18:26
topitka topitka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 32
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от klarisina Виж мнението
topitka , това снимки след риното ли са ?
Първите две са преди, другите след
  #1885  
Стар 25th January 2012, 18:26
Аватара на Tytik 2
Tytik 2 Tytik 2 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 70
По подразбиране

На това момиченце топитка снимките от кога са?Преди или след ринопластиката?
  #1886  
Стар 25th January 2012, 18:35
topitka topitka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 32
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от susan_88 Виж мнението
Аз мисля, че първите две снимки са от преди, а вторите са след операцията (извинявам се, ако греша). Разбирам я какво я притеснява, но не смятам, че носа и е по-голям от преди. Сигурна съм, че и в профил е много хубав. Търпение му е майката :P
Така е, ето някой наблюдателен... много ме окуражавате всички, за което ви благодаря искренно
  #1887  
Стар 25th January 2012, 19:51
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от topitka Виж мнението
Така е, ето някой наблюдателен... много ме окуражавате всички, за което ви благодаря искренно
Нормално е където е чупена коста да е по-отекал - както се вижда при теб. Споко дай му поне 6/7 месеца ..
  #1888  
Стар 25th January 2012, 20:13
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от suonsan Виж мнението
Много е грозно да изтъкваш неща, които за някои хора са болезнени. На никой не пожелавам да изпита това, което Сюзън е преживяла след първата операция. Не нейните очаквания, а един касапин е причината!!!! Ако се замислиш поне малко, ще се усетиш, че може би затова все още помага на хора от форума. Колко са тези, които след операцията продължават години да влизат тук и да помагат???? Не грозно, не просташко, а нямам думи, с които да опиша коментара ти.
Хахах после аз съм била злобната, нали
Дано въпросната мацка никога не изпита на гърба си това през което минах аз ,защото или ще трябва да продаде къщата на родителите си или да проституира на магистралата за да може да плати за повторна операция
И не на последно място , колкото и нескормно да звучи , форума има много по голяма полза от мен , отколкото такива като тях които влизат само да четат , или пишат 2-3 поста и изчезват завинаги понеже вече сме им казали всичко което знаем. Лично аз съм предупреждавала доста хора за способностите на емилчо ...коя ми повярва ,коя не , но това вече си е техен проблем Между другото етаниел май беше от тези които не ми повярваха ...но виждам че вече се е съгласила с моето мнение
__________________
Много отдавна е крайно време!
  #1889  
Стар 25th January 2012, 20:46
Аватара на tanydj
tanydj tanydj не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 130
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от topitka Виж мнението
Ето и снимки 14 ден, в профил е 1000 пъти по-добре сега изглежда много по-нормален отблизо
jpg.gif DSC00830.jpg (17.9 КБ)
jpg.gif DSC00831.jpg (30.0 КБ)
Много си симпатична, много ти отива нослето! Пожелавам ти когато мине достатъчно време и носът спре да се изменя да си извънредно щастлива с резултата!!!
  #1890  
Стар 26th January 2012, 02:17
Аватара на DanaG
DanaG DanaG не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 87
Smile

Здравейте, момичета! Отдавна си мисля за ринопластика и след като разгледах снимките във форума се убедих, че Джамбазов е хирургът, на който ще се доверя. Живея в чужбина обаче, а доколкото разбрах записването при него обикновено става по телефона след дълго звънене. Имате ли идея дали може и по имейл? Другото, което ме вълнува, е колко най-рано след операцията може да се пътува.

Искрени благодарности на всички, които са качили снимки и показват работата на доктора - толкова много красота (и преди, и след)!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:54.