IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2381  
Стар 13th March 2012, 12:00
Аватара на tanydj
tanydj tanydj не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 130
По подразбиране Честито!

Леле Криси, много си сладка! Честито ново носле!!! Не се притеснявай, аз първия ден само до тоалетната ставах, едва изпих половин литър вода и не съм яла абсолютно нищо. Гледай да изтърпиш и днес тампоните и утре ще си "пушка", ще видиш - нищо няма да помниш от гадните моменти !!! Имаш цялата ми подкрепа и положителна енергия, които от вчера съм ти заизпращала
  #2382  
Стар 13th March 2012, 12:00
Аватара на annnna
annnna annnna не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 157
По подразбиране

Крис,ще станеш супер мацка с новото носле ! Успех с възстановяването!
  #2383  
Стар 13th March 2012, 12:31
viliana_vm viliana_vm не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 6
По подразбиране

Криси ти си героивъэхищавам ти се намери усилие да пишеш и да пратиш все още пресни снимки,само да вметна че ти си мацка и ще бъдеш още по-голяма мацка с новото носле!!!Желаяти бърэо въэтановяване и дасе радваш много на новото носле.
  #2384  
Стар 13th March 2012, 13:07
Аватара на Лудите клавиши
Лудите клавиши Лудите клавиши не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 241
По подразбиране

Браво, Криси, колко неотлъчно ни информираш Как ти се седи пред лаптопа, идея си нямам, но те поздравявам. И стискам палци всичко да е наред след това!
  #2385  
Стар 13th March 2012, 13:09
Аватара на Qgodka
Qgodka Qgodka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 242
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
До сега единственото което съм чувала да казват е , че септума може да се върне в предишното си изкривено състояние Не знам за какво става дума при теб , а и не съм специалист, но щом доктора ти го казва , значи може да има такава вероятност .
Сю, благодаря. По ширки са ми костите в основата на носа.Когато ти бях пращала снимки за фотошопа, не се виждаше просто-там падаше светлината.Ам чи каквото стане сега, решението е взето

Крис, Честито

Последно редактирано от Qgodka : 13th March 2012 на 13:11
  #2386  
Стар 13th March 2012, 13:21
Аватара на DanaG
DanaG DanaG не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 87
По подразбиране

Kriss, много си сладка! Нослето ще стане идеално, невероятно е на фотошопа с колко малко промяна от натуралното състояние се получава изящно, перфектно носленце. Бързо и леко възстановяване, изглеждаш супер още от сега с минимални отоци
  #2387  
Стар 13th March 2012, 13:30
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

Мила Криси толкова те мислих вчера вечерта, много се радвам че всичко е минало. Сигурна съм че док ти е направил точно нослето което си поискала. Изглеждаш много добре след операция която е траела 3 часа.
  #2388  
Стар 13th March 2012, 13:55
Аватара на aleina84
aleina84 aleina84 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 54
По подразбиране

Krisss добре дошла в групата на оперираните радвам се за теб,че всичко е минало добре от снимките ,които си качила се вижда,че нослето изглежда добре.Доктора се е справил чудесно хайде честито и много да те радва.Бързо възстановяване
  #2389  
Стар 13th March 2012, 14:08
Аватара на sanny
sanny sanny не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 154
По подразбиране

ЧЕСТИТО НОВО НОСЛЕ И ОТ МЕН КРИС,ти си голям герой,след 3 часовата ти операция наистна ти се възхищавам как стоиш пред комп. и ни информираш,даваш ценна информация ,за което .Пожелавам ти да имаш резултата ,който ти желаеш и да си щастлива с една сбъдната мечта
  #2390  
Стар 13th March 2012, 14:10
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране !

Момичета, благодаря ви,карате ме да се просълзя от щастие с милите ви думи. Целувки и прегръдки за всяка една от вас! И вие сте били герои или ще бъдете такива! Желая ви мноооого щастие, нали заради това лягаме под ножа! Страхотни сте!
П.С. Клавиши- Не ми се седи много пред лаптопа, но ще се побъркам само да лежа и да затварям очи,с надежда да заспя, но уви....
Ще мине и ще бъде забравено!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:43.