IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #401  
Стар 2nd October 2011, 09:15
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

Тутенце, мерси, мила! Това за отбора ми хареса. Нека всички сме живи и здрави, а благодарение на доцента - красиви и щастливи, и може да си спретнем някоя среща другото лято. Съдейки по последните записани дати за операция моята евентуално ще е през април.
  #402  
Стар 2nd October 2011, 11:56
Аватара на Qgodka
Qgodka Qgodka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 242
По подразбиране

Дил, честито и от мен!
Сега като ви чета, момчето с операцията за 29.03....добре де това означава ли, че аз като имам консултация за 22.10 ще ми назначат операция.....чак за април, май..???
  #403  
Стар 2nd October 2011, 12:18
Аватара на tanydj
tanydj tanydj не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 130
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Sky05 Виж мнението
Дил, честито и от мен!
Сега като ви чета, момчето с операцията за 29.03....добре де това означава ли, че аз като имам консултация за 22.10 ще ми назначат операция.....чак за април, май..???
И аз точно това се питам - моята консултация също е на 22-ри?
  #404  
Стар 2nd October 2011, 12:34
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

Представяте ли си колко време е до тогава и ако наистина няма други дати... Той как оперира, между другото? Определени дни от седмицата ли? И по колко на ден?

П.С. Пуснала съм си Златка в Горещо. Много е добре нослето.
  #405  
Стар 2nd October 2011, 13:06
shani shani не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: varna
Мнения: 64
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Хана Виж мнението
Представяте ли си колко време е до тогава и ако наистина няма други дати... Той как оперира, между другото? Определени дни от седмицата ли? И по колко на ден?

П.С. Пуснала съм си Златка в Горещо. Много е добре нослето.


Ако не се бъркам доцента ми беше казал,че оперира вторник и петък.
__________________
Големте победи не се постигат с първата битка...
  #406  
Стар 2nd October 2011, 14:07
Аватара на Sookie
Sookie Sookie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 73
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tanydj Виж мнението
И аз точно това се питам - моята консултация също е на 22-ри?
И аз да се присъединя към вашето чудене И аз съм на 22-ри, нас сигурно за април ще ни оставят?
  #407  
Стар 2nd October 2011, 17:14
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Момичета,вземайте се в ръце,ще чакате.Гадно е,но няма друг начин.Не бързайте с изводите за дати за операция.Едно обаче е сигурно-чакането си заслужава.Знаете ли колко съм накефена и щастлива?!Колкото целия свят и още толкова))
  #408  
Стар 2nd October 2011, 17:22
Аватара на Sookie
Sookie Sookie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 73
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tytik Виж мнението
Момичета,вземайте се в ръце,ще чакате.Гадно е,но няма друг начин.Не бързайте с изводите за дати за операция.Едно обаче е сигурно-чакането си заслужава.Знаете ли колко съм накефена и щастлива?!Колкото целия свят и още толкова))
Ние си знаем, че ще чакаме ама да ти кажа като гледам страхотните резултати, твоите и на други момичета все по-нетърпелива ставам Ама пък после ще ми липсва това, така ми беше и първият път ама тогава станаха по-бързо нещата То да ти кажа, не е и толкова много, времето така лети... Кога боядисвахме яйцата за Великден, кога се чудя какви ботуши да си купя тази зима
  #409  
Стар 2nd October 2011, 17:30
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Sookie Виж мнението
Ние си знаем, че ще чакаме ама да ти кажа като гледам страхотните резултати, твоите и на други момичета все по-нетърпелива ставам Ама пък после ще ми липсва това, така ми беше и първият път ама тогава станаха по-бързо нещата То да ти кажа, не е и толкова много, времето така лети... Кога боядисвахме яйцата за Великден, кога се чудя какви ботуши да си купя тази зима
Ами не е много времето разбира се!После ще се кефиш цял живот на нослето си))На мен сега ми липсва всичко.Липсват ми трепетите,чакането,срещата с Доц.Джамбазов,Димитров....Из общо целият екип на клиниката ми липсва!)
  #410  
Стар 2nd October 2011, 17:58
Аватара на tanydj
tanydj tanydj не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 130
По подразбиране

Имаме да чакаме 20 дни до консултация, пък тогава ще разберем още колко ще чакаме. За мен консултацията е много важна - да се срещна с доцента, да поговорим, да отговори на въпросите ми и т.н. ... нямам търпение да го видя този човек
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:41.