IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #521  
Стар 7th October 2011, 22:34
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Хана Виж мнението
Моята наистина е мъничка, ама някак не ми харесва с филър, грубовато ми идва. А на теб къде ти пращат снимки за фотошоп? Да се наредя и аз, а? (ако не сме много маймунки на клона вече)
То не е до това колко ти е малка а как е позиционирана на лицето .Птичи профил се получава когато брадичката е доста по назад от линията на челото .
__________________
Много отдавна е крайно време!
  #522  
Стар 7th October 2011, 22:44
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от klarisina Виж мнението
Ей, тука вЕрно купон, за малко да пропусна. Я, да се гепим за носовете да видим на кой по ще издържи :Р
С риск да ме дръпнете за ушите, че не съм си направила труда да прочета, което не е истина щото чета темата от самото и раждане, но дълго не се решавах на тази стъпка и за това от прочетеното не можах да запомня всички детайли
Та питането ми е странно и сигурно смешно, но никога не съм се оперирала до сега. В операционната голи ли ви вкарват, с ваши нощници, пижами или некви техни наметки? Чувала съм, че не може със сутиен!?
Ако си при доц.Джамбазов в операционната влизаш с някаква долница по твой избор и потниче с тънки презрамки.По теб не трябва да има никакви метални предмети.Чехличките си ги събуваш пред операционната.Когато легнеш на масата ти слагат и боне на косата,която ти предварително си вързала.След това ти вкарват дясната ръка в долницата,а в лявата ти слагат абоката и от там упойката.Лично на мен тази операционна масичка ми се стори много малка и още с влизането им зададох въпроса:"Тук ли ще ме оперирате?!"Ходжев веднага започна да се смее и така атмосферата се разведри.
  #523  
Стар 7th October 2011, 23:02
Аватара на DimchevaD
DimchevaD DimchevaD не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 109
По подразбиране

Сега като си чета написаното се смея,няма от какво да се плаша(тук исках да се изпсувам)!Тутик страшно много ми помогна,Нелс също се включи и си спомних как четях и си виках-леле,това момиче е вманиячено,не трябва така,нали не се вижда резултатът веднага,а аз-същата;Сюзън 88,и тя милата с вече 2 операции,с предстояща 3-та и надявам се последна,ме насърчи много,и така всеки по малко тук(извинявам се на тези,които пропускам,но сте мноооого)и Сю,която пък така те смъмря да не хленчиш,че искаш не искаш се стягаш и заставаш на нокти(в хубавия смисъл),поне мен много ме надъхаМоят приятел и родителите ми също много ми помогнаха тези дни,и една приятелка(много си я обичам)...и така от всички по малко стимул и морална подкрепа,днес се чувствам много по-добре,спокойна и със овладяни емоции,сега само чакам и се надявам да видя хубавия резултатНе мога да преценя толкова ли ми е навътре брадичката или е от прекалено големия ми стар нос,но си я харесвам.Сигурно трябва да не ми хареса носа изобщо,за да предприема каквото и да било друго решение.Отговор на един въпрос:Мен си ме болеше главата,носа,гърлото малко,после имах мускулна треска,което ми казаха,че си е нормално и така,на 2-рия и особено на3-тия ден си чувствах главата сякаш е тенджера под налягане и всеки момент ще се пръсне,но и това минава.Ето ни тук оперираните-здрави и прави,не е болка за умиране,но е неприятно,все пак е операция,не е галене с перце
  #524  
Стар 7th October 2011, 23:04
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Ето това за косата също ме вълнуваше, че моята е дълга и къдрава и се чудех къде да я вържа, че ако е зад тила ще ме убива, явно ще трябва да измисля някакава прическа да стои отгоре на темето
  #525  
Стар 7th October 2011, 23:23
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DimchevaD Виж мнението
Сега като си чета написаното се смея,няма от какво да се плаша(тук исках да се изпсувам)!Тутик страшно много ми помогна,Нелс също се включи и си спомних как четях и си виках-леле,това момиче е вманиячено,не трябва така,нали не се вижда резултатът веднага,а аз-същата;Сюзън 88,и тя милата с вече 2 операции,с предстояща 3-та и надявам се последна,ме насърчи много,и така всеки по малко тук(извинявам се на тези,които пропускам,но сте мноооого)и Сю,която пък така те смъмря да не хленчиш,че искаш не искаш се стягаш и заставаш на нокти(в хубавия смисъл),поне мен много ме надъхаМоят приятел и родителите ми също много ми помогнаха тези дни,и една приятелка(много си я обичам)...и така от всички по малко стимул и морална подкрепа,днес се чувствам много по-добре,спокойна и със овладяни емоции,сега само чакам и се надявам да видя хубавия резултатНе мога да преценя толкова ли ми е навътре брадичката или е от прекалено големия ми стар нос,но си я харесвам.Сигурно трябва да не ми хареса носа изобщо,за да предприема каквото и да било друго решение.Отговор на един въпрос:Мен си ме болеше главата,носа,гърлото малко,после имах мускулна треска,което ми казаха,че си е нормално и така,на 2-рия и особено на3-тия ден си чувствах главата сякаш е тенджера под налягане и всеки момент ще се пръсне,но и това минава.Ето ни тук оперираните-здрави и прави,не е болка за умиране,но е неприятно,все пак е операция,не е галене с перце
Дил не знам до колко ще ти подейства успокояващо , но каквото и да е станало с носа ти, едва ли ще е по грозен от първоначалния ти нос
Така че изчакай някой друг месец и тогава ще говорим
Щом Неллс дето е драма куин се успокои и казва че носа и се е променил и то към хубаво смятай за какво става дума
__________________
Много отдавна е крайно време!
  #526  
Стар 8th October 2011, 00:43
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Драма Куийн е второто ми име...

Процесът на оформяне е мнооогоооо бавен.

Един познат вчера ми вика "Абе нещо ми се струваш променена. Нещо в лицето ти. Ама е положителна промяната.." Аз се направих на луда и му казах, че си въобразява.. НО! С него се виждаме веднъж-два пъти месечно, операцията ми беше май месец, той забеляза някаква промяна едва октомври. Правете си сметката - буквално 6 месеца!

Гадното е, че като сме надути и посинени и се гледаме в огледалото през 2 секунди, ни се струва че ще изглеждаме така цял живот...

П.С. Но аз така или иначе планувам 4-та!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #527  
Стар 8th October 2011, 00:46
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Уффф, сега ми дойде на акъла, че може да е забелязал промяна от филърите, които си набухах... И изобщо да не ми е отразил носа!

Хич ме няма...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #528  
Стар 8th October 2011, 00:56
Аватара на DimchevaD
DimchevaD DimchevaD не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 109
По подразбиране

Преди малко сравнявах снимките преди и сега-разликата в момента е от тук до небето,срам ме е да кача все още снимки,за да видите разликата,че доста се раздадох в началото да качвам снимки,за сега стига толкова,даже ги изтрих,който видял-видял.Но вече спрях с филмите,днес се представям успешно с емоциите,така трябва да е и утре и по-нататък-ще се справя.Нелс,радвам се,че в момента се харесваш и дано си се разубедила за ...поредната операция,макар че,помня последните ти думи и не искаше да слушаш никогоСю,ще чакам,какво да правя,няма начин,взимам се в ръце и ще си наложа търпение.Лека нощ на всички
  #529  
Стар 8th October 2011, 00:59
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Уффф, сега ми дойде на акъла, че може да е забелязал промяна от филърите, които си набухах... И изобщо да не ми е отразил носа!

Хич ме няма...
Неллс едва ли е заради филърите по скоро те е свалял
Дил убедена съм че се притесняваш излишно !
__________________
Много отдавна е крайно време!

Последно редактирано от Oompa Loompa : 8th October 2011 на 01:01
  #530  
Стар 8th October 2011, 01:19
Аватара на yoube
yoube yoube не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 149
По подразбиране

ехе колко се е изписало за 2 дни, мога да благодаря на TGM-много си полезна наистина! А относно Дил съм сигурен че след около месец и половина най-много ще и кажа така ,,ааа аз казах ли ти че ще се промени толкова и сега ти харесва?,, ;]] И мисля че (без да ми се обижда никой) че Miss_ME беше права в случая, че ако наистина си решен на подобна стъпка в живота ти, все пак ще намериш време да прочетеш повече за това, по този начин ще намериш отговорите на въпроси които също биха те заинтересували. Аз ако продължавам да следя така форума ще прекарам още 20 операции онлайн преди моята
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:28.