IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #881  
Стар 21st October 2011, 17:46
shani shani не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: varna
Мнения: 64
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Хана Виж мнението
Шани, честито! Аз лично с нетърпение чакам да видя някоя снимка. А на консултацията говорихте ли с доцента за упойката? Една и съща ли е при всеки? Специално за това имам около 10 въпроса.
Благодаря ти Хана Аз специално за упойката не съм говорила с Джамбазов, знам само,че винаги ги правят под пълна упойка. Сутринта на изследванията те питат за някакви алергии или хронични заболявания, а после д-р Ходжев (анестезиологът) също идва да те види и пита за алергии. Теб какво те притеснява? Ако имаш такова обсъди го непременно с Джамбазов ! Можеш ако искаш предварително да си направиш тест за алергии и направо с него да отидеш. Аз имам друга операция(не естетична ) и помня ,че след упойката много ме дразнеше гърлото, непрекъснато кашлях( а с операция хич не е приятно), а сега нямах абсолютно никакво дразнене .
Нека малко да заприличам на човек и ще кача снимки
__________________
Големте победи не се постигат с първата битка...

Последно редактирано от shani : 21st October 2011 на 17:56
  #882  
Стар 21st October 2011, 17:55
shani shani не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: varna
Мнения: 64
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TGM Виж мнението
Със сини очи ли беше този млад мъж,късо подстриган,или с голяма и рошава коса?))
Със сините очи и късата коса Знаеш ли кой е ?

Мерси за подкрепата, знам ,че всичко ще е ок,но трябва време. Освен на очите отоците вече слизат и надолу по-бузите, но какво пък тъкмо ще се видя дали да си сложа нещо и на тях
__________________
Големте победи не се постигат с първата битка...
  #883  
Стар 21st October 2011, 17:57
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

Шани, идея си нямам дали съм алергична към каквото и да е. Явно ще си правя тест. Не се смей(те), но основното ми притеснение е, че няма да се събудя от упойката, но това вече съм го писала и тук, и в други теми, та... да не драматизирам излишно. Иначе имам една спинална и докато действаше се съдрах от чесане в областта на деколтето и гърдите. После четох, че това било възможен страничен ефект - сърбеж в тази област. Такива неща не ме притесняват.

Последно редактирано от Mim Che : 21st October 2011 на 17:59
  #884  
Стар 21st October 2011, 17:58
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от shani Виж мнението
Със сините очи и късата коса Знаеш ли кой е ?

Мерси за подкрепата, знам ,че всичко ще е ок,но трябва време. Освен на очите отоците вече слизат и надолу по-бузите, но какво пък тъкмо ще се видя дали да си сложа нещо и на тях
Да,зная.Това е Георги Петров-медицински помощник.Той не е лекар.Георги ми сменя абоката на 2-рия ден,много добре се справи.Малко гъзе и играч го раздава,ама не е лошо момчето Не знам как изглеждаш в момента,но аз бях толкова синя и подута,че имах чувството,че ще си остана завинаги така.Луда работа)Мажи се с хепароида,много помага.

Последно редактирано от ИЗТ : 21st October 2011 на 18:01
  #885  
Стар 21st October 2011, 18:15
shani shani не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: varna
Мнения: 64
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TGM Виж мнението
Да,зная.Това е Георги Петров-медицински помощник.Той не е лекар.Георги ми сменя абоката на 2-рия ден,много добре се справи.Малко гъзе и играч го раздава,ама не е лошо момчето Не знам как изглеждаш в момента,но аз бях толкова синя и подута,че имах чувството,че ще си остана завинаги така.Луда работа)Мажи се с хепароида,много помага.
Е мерси, страшна си хепароида го ползвам от 2 дена и виждам вече резултат.

За момичетата, които тепърва ще се оперират препоръчвам да си носят студени компреси(има ги по някои аптеки), но аз не успях да ги намеря и си купих направо торбички за лед. Налагах ги по няколко пъти на ден. За синините няма много да помогнат, но отоците ще спаднат по-бързо.
Ако някой е любопитен ето това д-р Димитров (така да се каже дясната ръка на доцента ) :
http://www.kaspela.com/70/
Но целият му екип е много готин.
__________________
Големте победи не се постигат с първата битка...
  #886  
Стар 21st October 2011, 18:19
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

TGM за лекарството за отоци и кръвонасядания "хепароид зентива" ли става дума? Аз ползвах по едно време такова за отоците и спуканите капиляри по краката ми и съм много доволна.
  #887  
Стар 21st October 2011, 18:22
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Мисля,че тук е мястото да споменем и Фатма Арабаджиева.Възхитена съм и и благодаря от цялото си сърце за грижите и моралната подкрепа.Уникална е!Много мила,много всеотдайна....
  #888  
Стар 21st October 2011, 18:24
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Kris-Pis Виж мнението
TGM за лекарството за отоци и кръвонасядания "хепароид зентива" ли става дума? Аз ползвах по едно време такова за отоците и спуканите капиляри по краката ми и съм много доволна.
Да,Криси това е кремчето за отоци и синини.Ринолекса ти отпушва нослети и улеснява почистването му.
  #889  
Стар 21st October 2011, 18:30
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Ееее,мерси TMG -златно момиче, със златно носле
  #890  
Стар 21st October 2011, 18:32
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Kris-Pis Виж мнението
Ееее,мерси TMG -златно момиче, със златно носле
Няма за какво да ми благодариш.Това,че мога да помогна на някой ми доставя огромно удоволствие.Когато имаш нужда-заповядай))
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:19.