IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 26th September 2007, 22:27
Ordy Ordy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 76
По подразбиране

Еми колкото съм писала първия път като ти отговарях
Не съм се мерила, чак след като свърши първия петдневен тур със зеленчуците.В понеделник сутринта на края на ударните дни бях 62.8, при старт 65.5.
А моята приятелка с която заедно караме режима от 61 е вече 57.5 - 58.
Ядеш ли овесени трици ?
Трябва да се консумират, май го пише на първата страница.
Отговори с цитат
  #82  
Стар 27th September 2007, 09:13
allstars allstars не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 173
По подразбиране

не ям овесени трици! Все пак това са въглехидрати, така че не мисля че ще е подходящо ...поне в началото, не знам
Отговори с цитат
  #83  
Стар 27th September 2007, 16:39
Ordy Ordy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 76
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от allstars
не ям овесени трици! Все пак това са въглехидрати, така че не мисля че ще е подходящо ...поне в началото, не знам
Така пише в книгата не съм го измислила.
Има няколко причини, едната е че намаляват холестерола, защото с всичките тея яйца...Второ използват се за увличане на калории и помагат на отделителните функции, защото такъв род хранене, особено през ударните дни води до запек и подуване на корема Няма проблем че са въглехидрати, всъщност трябва да се консумират и въглехидрати, защото иначе на петия ден почва много да те боли главата.Всичко това е съгласувано с книгата..
Днес как си между другото? Как върви и как се чувстваш ?
Отговори с цитат
  #84  
Стар 27th September 2007, 23:08
allstars allstars не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 173
По подразбиране

Всъщност имаш право! Аз не съм чела книгата, просто ме насочиха към този режим и реших да го спазвам...колкото до днес - през деня хапнах пак пържолки( пилешки) а сега като се прибрах - кисело мляко.Утре може би тр да разнообразя с някое яйчице, ама аз по принцип изобщо не ги обичам, особено варениии ама кво да се прави! А иначе като състояние съм си ок, даже мн добре не съм се мерила, няма и да се премеря,поне до събота. Но като цяло се чъвствам по-лека, не ми подут корема,даже напротив и така, при мен засега така стоят нещата! А ти как си? Сигурно комбинацията м/у зеленчуци с месо е доста по-добра, но по-добре да си изкрам тези дни благополучно и докрай, пък после ще мисля за другото което ми предстои в постигането на целта!!!леле как звучи само :П
Отговори с цитат
  #85  
Стар 28th September 2007, 09:12
Ordy Ordy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 76
По подразбиране

Ами вчера ми беше 11 ден общо..И вечерта такъв глад ме беше налегнал, ама не беше по-скоро глад ами бее ми много тъпо..сложна работа и аз нзн, ама от цялата работа вечярах три пъти Само позволени неща де, ама не биваше така да правя..Първо си ометох предвидената вечеря - зелена салата с кис.мляко подправена, ама после в осем айде пак и си направих една палачинка - разбъркано айчице де, ама тъничко го направих в тигана за палачинки с кис.мляко и шунка и една краставица.И после и трици ми се пирядоха, което не беше най-идеяното...ама какво да се прави
Днеска ми е последния ПЗ и ще го карам леко и кротко, че утре ще се меря и ме е страх от шашавия ми кантар
Отговори с цитат
  #86  
Стар 28th September 2007, 10:54
allstars allstars не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 173
По подразбиране

Абе да ти кажа, най-вероятно са допустими такива моменти.Въпроса е да ядеш позволеното и да не прекаляваш с количествата! Иначе рискуваш да припаднеш А аз да те попитам ти спортуваш ли?
Колкото до моя ден - до този момента все още не съм яла нищо, просто имам мн работа и няма как да изляза. Но независимо от това, пак мисля да налегна на пържолките! :P почнах мн да ги харесвам
Отговори с цитат
  #87  
Стар 28th September 2007, 12:01
Ordy Ordy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 76
По подразбиране

Ходя на фитнес три пъти в седмицата, ама това е от много скоро и едва ли толкова рано това ще даде резултати.Иначе вчера четох че било по-хубаво да се яде по 4-5 пъти на ден..Пише и че вода трябва много да се пие за да се отслабва по-бързо, ама аз много трудно ги добутвам тея два литра... Иначе ядох преди малко едно пилешко шишче.
Отговори с цитат
  #88  
Стар 29th September 2007, 10:24
allstars allstars не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 173
По подразбиране

здрастиии
как сме с отслабването??? Днес ми е 4ти ден и честно да си призная, чъвствам се добре А още по-хубавото е, че сутринта се изкуших и се премерих - -1.5)) Ама дори и да не бях се мерила,аз самата се усещам по-лека най-малко,че коремчето ми съвсем се изгуби, но това не беше единствения ми проблем, още по-малко главния. Искам да намаля обиколката на ханша и бедрата си!!! И ще успея де, наистина съм се мотивирала страшно много. Но само с диета няма да стане, затова предприемем бягане днес и много добре знам че не трябва да е еднократно, затова имам и други спортни планове. Снощи междудругото хапнах с кис. мляко и малко овесени трици. Просто бях гладна и заради това реших че няма да ми попречат :P Колкото до водата, старая се да пия поне по 2 литра, не че толкова ми се пие, но се насилвам! Иначе няма как да се получи ефекта! Ти как си? Как върви при теб?
Отговори с цитат
  #89  
Стар 29th September 2007, 13:37
Ordy Ordy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 76
По подразбиране

Здравей, днеска почвам отново протеиновите дни.До сряда включително.Премерих се и закова бетонно 62.5 и това ме зарадав, защото преди отивах малко към 63.Тоест от цялата работа месо + зеленчуци съм задържала, та дори съм и отслабнала малко, но най-вече се радвам че задържам Сега мога официално да кажа че съм отслабнала с три килограма точно от 17 септември и сега се надявам на по-добри резултати след петте ударни дни.
Днес си направих една яйчена палачинка с извара и пийнах едно нес кафе с мляко и 1 захаринче.
Направих си и едно режимно кексче, от книгата на Дюкан, ако те интересува ще напиша рецептата.И обядвах едно парче и половинка кис.мляко.Ако огладнея ще хапна между яденетата варено яйчице, и после пилешкото шишче предвидено за вечерта.
Чувствам се добре, глада от оная вечер ме е изоставил и много се радвам.Поне тогава се наядох като хората, ама все с режимни неща де..то това е важното, количествата не са ограничени, а и щом не качих етя пет дена
О, да се похваля..За пръв път в живота си достигнах разликата м/у ръста и килограмите ми да е - 110. Нали казват че това е най-нормалното тегло, нещо такова..
Та сега на-йпосле достигнах 173, 62.5 кг.
Щастлива съм, но определено искам още да поотслабан, че бедрата са си все тъй заоблени :P
Стремя се към 59.
Иначе супер че ще захванеш и малко спорт! Сега почвам ад чисят вкъщи, че все едно трактор е минал през нас, а после и на фитнес, така че днеска довйна тренировка !
Айде, и да пишеш, какво сатав с теб, че май само ние двечките тука сме примерни и режимни на Дюкан
Отговори с цитат
  #90  
Стар 29th September 2007, 19:26
allstars allstars не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 173
По подразбиране

искам да ти кажа,че преди малко се прибрах от тичане добро начало а ти на кои фитнес ходиш и имаш ли инструктор, защото след като си начинаеща би трябвало.
Колкото до храната днес, яла съм малко повече от обикновено и то щото съм си удома,ама нищо по-различно от кис мля и пържоли. Нещо обаче почнаха да ми писват, така че утре ще си приготвя неква рибка.
лека вечер и до утре
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетатанаПиерДюкан
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:22.