IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3641  
Стар 13th November 2015, 18:50
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mariq.mariq Виж мнението
Момичета,кога започнахте да спите настрани? Аз след втората седмица спя вече и на страни,не ми е дискомфортно,но пък дали няма да направя някоя беля?
Щом не ти е дискомфортно, значи няма проблем да си спиш настрани.
Отговори с цитат
  #3642  
Стар 13th November 2015, 19:17
CvetiB CvetiB не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 115
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mariq.mariq Виж мнението
Момичета,кога започнахте да спите настрани? Аз след втората седмица спя вече и на страни,не ми е дискомфортно,но пък дали няма да направя някоя беля?
И аз започнах на 12ти ден, тъкмо ще ти е в помощ с масажите, че ще ги раздвижва на страни
Отговори с цитат
  #3643  
Стар 15th November 2015, 12:23
sheflera sheflera не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2015
Мнения: 26
По подразбиране

Момичета...едно питане от мен. Днес става точно 1 месец от операцията. Все още гърдите са твърди, но вече не ме опъват чак толкова, като лявата почти не я усещам, но в дясната все още има дискомфорт - някак зърното го усещам оттекло, изтръпнало и леко болезнено...това нормално ли е според вас?
Отговори с цитат
  #3644  
Стар 15th November 2015, 12:24
sheflera sheflera не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2015
Мнения: 26
По подразбиране

и още нещо - вчера търсих информация за тези масажи, но прочетох че когато имплантите са текстурирани, не се правят, правели се само ако си с гладки импланти...вие чули ли сте такова нещо?
Отговори с цитат
  #3645  
Стар 15th November 2015, 12:50
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Нормално е едната гърда да се възстановява по-бързо от другата. Изтръпването, което усещаш се дължи на прекъснати нервни окончания, които ще се възстановят постепенно.

Това за масажи само на гладки импланти не мисля, че е достоверно... имайки предвид, че сега се поставят предимно текстурирани.
Отговори с цитат
  #3646  
Стар 15th November 2015, 18:58
karla_amanda karla_amanda не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2015
Мнения: 64
По подразбиране

Момичета остават ми 4 дни до операцията мисля че взех да се психясвам мисля си какви ли не неща, много ме е страх както от самата операция така и от след това, от болките да не са прекалено силни , колко дълго ще се възстановя и най вече от това дали има риск да не ми понесат имплантите на организма, изпадам в паника,
Отговори с цитат
  #3647  
Стар 15th November 2015, 19:11
CvetiB CvetiB не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 115
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от karla_amanda Виж мнението
Момичета остават ми 4 дни до операцията мисля че взех да се психясвам мисля си какви ли не неща, много ме е страх както от самата операция така и от след това, от болките да не са прекалено силни , колко дълго ще се възстановя и най вече от това дали има риск да не ми понесат имплантите на организма, изпадам в паника,
Абе сладур ти вместо да обикаляш магазините и да си набелязваш рокли с деколтета си се панирала Да ще боли, но колко си зависи от прага ти на болка и от ръчкането на хирурга, но тук сме толкова оперирани момичета и жени всичките сме оцелели Шанса да не ти понесат имплантите е толкова голям, колкото да те уцели астероид! Силикон има почти във всичко, не напразно имплантите са изработени от него. Стига филми не отивате да Ви вадят бъбреците, а доброволно отивате да се разкрасите. Малко по-смело и безотговорно
Отговори с цитат
  #3648  
Стар 15th November 2015, 19:14
CvetiB CvetiB не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 115
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sheflera Виж мнението
и още нещо - вчера търсих информация за тези масажи, но прочетох че когато имплантите са текстурирани, не се правят, правели се само ако си с гладки импланти...вие чули ли сте такова нещо?
Аз също не вярвам да важи само за тях. Скоро оперираните тук момичета, включително и аз сме с текстурирани импланти и всичките правим или сме правили масажи. Все пак имплантите не са статични на 100%
Отговори с цитат
  #3649  
Стар 15th November 2015, 22:56
DiliMili DiliMili не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2015
Мнения: 32
По подразбиране

Здравейте милички момичета,пиша за пръв път но следя темите от поне половин година.Много съм Ви благодарна, чрез Вашите мнения ме насочихте към правилните решения относно импланти размери и доктор.От месец и половина съм с мамопластика и тепърва свиквам с новите придобивки.
Отговори с цитат
  #3650  
Стар 16th November 2015, 02:21
karla_amanda karla_amanda не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2015
Мнения: 64
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от CvetiB Виж мнението
Абе сладур ти вместо да обикаляш магазините и да си набелязваш рокли с деколтета си се панирала Да ще боли, но колко си зависи от прага ти на болка и от ръчкането на хирурга, но тук сме толкова оперирани момичета и жени всичките сме оцелели Шанса да не ти понесат имплантите е толкова голям, колкото да те уцели астероид! Силикон има почти във всичко, не напразно имплантите са изработени от него. Стига филми не отивате да Ви вадят бъбреците, а доброволно отивате да се разкрасите. Малко по-смело и безотговорно
Цвети благодаря ти за подкрепата
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:00.