IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #151  
Стар 10th June 2010, 09:11
Аватара на smehuranka
smehuranka smehuranka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: София
Мнения: 144
По подразбиране целулит

Пратих майка ми на антицелулит с вела шейп в Хил клиник. Нейният на 52 годинки не е за подценяване, и тя се притеснява да се съблече по бански на морето

С две ръце препоръчвам козметичката там - д-р Валянова, макар че аз само епилация съм си правила при нея. Мама ходи на 4 процедури досега, казва, че й е намаляла обиколката на бедрата . Не знам дали е на 100% честна, или просто се кефи на процедурите, де

Но аз да си похваля козметичката, която наистина е пич и си разбира от работата.
Отговори с цитат
  #152  
Стар 20th June 2010, 10:25
aglida aglida не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: София
Мнения: 9
По подразбиране

Аз пробвах процедури за корем по една система Bella Contour. Като цяло коремът ми е прибран, но след ражданията имах останали едни неприятни тлъстинки, които не можех да махна нито с кардио, нито с коремни преси, колкото и да се старая. За трите процедури резултатите бяха много добри - в ниската част на корема обиколката ми намаля с 6 см, в по-горните по-малко, щото там нямах много за сваляне, тлъстинките за загладиха и изпъкналите части кожа отпред се свиха видимо, намаляха също и страничните тлъстинки на хълбоците, т.нар. дръжки. Аз по принцип не вярвам особено в мързеливите неща, трябва да призная, че това наистина подейства при мен.
Отговори с цитат
  #153  
Стар 22nd June 2010, 21:08
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

Може ида има ефект не знам, но цена от 200 лева за процедура си е жив обир от страна на Bella Contour........
Отговори с цитат
  #154  
Стар 23rd June 2010, 05:24
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от konstans
Може ида има ефект не знам, но цена от 200 лева за процедура си е жив обир от страна на Bella Contour........
а тичането в парка е без пари
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #155  
Стар 23rd June 2010, 15:36
aglida aglida не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: София
Мнения: 9
По подразбиране

konstans, тази цена от 200 лв. не знам от къде е. аз като ходих в bella contour, цената беше 140 лв. за единична процедура и намалява до 80 лв. мисля, ако вземеш най-големия пакет. Не е евтино, но в сравнение с други методи е съпоставимо и дори по-евтино от разните липосукции и тем подобни ужасии.
Отговори с цитат
  #156  
Стар 24th June 2010, 11:24
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aglida
konstans, тази цена от 200 лв. не знам от къде е. аз като ходих в bella contour, цената беше 140 лв. за единична процедура и намалява до 80 лв. мисля, ако вземеш най-големия пакет. Не е евтино, но в сравнение с други методи е съпоставимо и дори по-евтино от разните липосукции и тем подобни ужасии.
Първоначално бяха обявили, че 140 е само промоция,а цената ще е 200.
Сега не съм питала отново може и 80 да е станало при пакет, но все пак е много скъпо там където ходя е 37 лева за единична процедура!
Отговори с цитат
  #157  
Стар 24th June 2010, 11:53
aglida aglida не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: София
Мнения: 9
По подразбиране

konstans, ти какви и колко процедури ползваш?
Отговори с цитат
  #158  
Стар 25th June 2010, 08:00
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

Ходя на репинг процедури и антицелулитни мануални масажи като закупувам пакет - така излиза по - ефтино 204 лв за 7 репинг процедури и 270 лв за 10 масажа. Ходя в Студио Париж близо до Витошка.
Отговори с цитат
  #159  
Стар 26th June 2010, 08:14
Bellegrin Bellegrin не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: Sofia
Мнения: 44
Изпратете съобщение чрез ICQ до Bellegrin
По подразбиране

Момичета , аз се престраших и отидох при д-р Дойнова ...и меко казана съм изумена от резултатите ми. За 8 процедури до момента съм - 5кг и с по 5-6 см от обиколките Гледам и не вярвам но метъра не лъже. Наистина има ефект и то голям. Тези килограми са точно от тези места където искам Иде ми гола да излеза !
Отговори с цитат
  #160  
Стар 26th June 2010, 18:38
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

И до кога са резултатите?Следващите 2 месеца пак на процедури
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: отслабващиантицелулитнипроцедури
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:48.