IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 2nd April 2007, 16:35
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

И аз така съм си взела един "стимул"...страхотни дънки, които дори в момента не мога да закочая, та ще видим, нарочно ги закупих такива, но засега не са ме амбицирали достатъчно
Както и да е, вчерашния ден го изкарах на грозде, поне 1.5-2кг отидоха, но няма лошо. Днеска по-леко ще го давам с цитрусови плодове и още малко грозде, като се прибера от работа планирам една зелена салата и после ще пълнолунствам. Ама да видим...Вие как я карате?
__________________
www.mahalata.com

Can you trip like I do?
Отговори с цитат
  #12  
Стар 2nd April 2007, 20:01
Никси Никси не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 103
По подразбиране

Ден #1 от Японско чудо мина добре.
Сутринта си изпих кафето, следобеда (към 3 някъде) направих обяда, понеже до тогава си позволих лукса да поспя, а към 19.30 вечерях, като пропуснах салатата, че нещо не ми хареса този път как се получи.. Аз също започнах лунуването и каквото и да ми струва, ще го изкарам този път до край 8)


Впрочем, започвам при 62см обиколка на бедрата.
__________________
Някъде има някой, който мечтае за твоята усмивка и в твоето присъствие открива смисъла на живота си, така че когато си сам, помни това - някой, някъде мисли за теб.
http://in3ga.hit.bg/nastroenie.gif
Отговори с цитат
  #13  
Стар 3rd April 2007, 05:49
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

Днеска се справих що годе прилично. ядох грейпфрути, портокали, мандарини и малко грозде, за обяд един протеин бар, и в 7.30 една зилиена салатка с яйце и сиренце и вече лунувам и аз...междувремено изкарах един час на кростренажора и 45минути в залата...ех как ми се иска моментално да има резили! ама тоя път съм се зарекла,че няма да се меря през ден, тъй като предния път от разочарование с кантара си развалих диетирането....Да видим с пълнолунстването как ще се справим. Успех
__________________
www.mahalata.com

Can you trip like I do?
Отговори с цитат
  #14  
Стар 3rd April 2007, 09:09
kaija kaija не е на линия
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 360
По подразбиране

гроздето е ужасно калорично!!!!!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 3rd April 2007, 11:56
Аватара на cocolino
cocolino cocolino не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 468
Изпратете съобщение чрез ICQ до cocolino
По подразбиране

И аз се включвам, от 1 април съм на диетка и аз вече цели два дни :P
__________________
I'm lost, I've gone to look for myself, so if I get back before I return, please ask me to wait...
Отговори с цитат
  #16  
Стар 3rd April 2007, 12:19
Никси Никси не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 103
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kaija
гроздето е ужасно калорично!!!!!
По-скоро с високо съдържание на въглехидраи, но в случая на Nezinka н ее фатално, понеже тя консумира само плодове и зеленчуци.


Моето лунуване за сега протича добре. Мислих си да си взема потрокали, за да си направя фреш, но прецених, че ако го направя ще е поредната глезотия, защото на практика за сега не усещам такава необходимост.
Ако започнат пристъпи на глад, ще пиша пак
__________________
Някъде има някой, който мечтае за твоята усмивка и в твоето присъствие открива смисъла на живота си, така че когато си сам, помни това - някой, някъде мисли за теб.
http://in3ga.hit.bg/nastroenie.gif
Отговори с цитат
  #17  
Стар 3rd April 2007, 17:23
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kaija
гроздето е ужасно калорично!!!!!
Както кажеш дарлинг: http://rozali.com/fruit.php?l=a&p=19

Аз засега се държа...но е само 11.30 преди обяд и червата ми вече къркорят.
Ще гледам да си отвличам вниманието с разни работи, току виж даже съм поработила, пък да видим

Едит: вече е 10.20пм и минаха 24 часа...на теория сигурно мога да си позволя вечеря, ама ще устискам още малко до утре да не разваляме успешното лунуване. Разнообразявам с боядисване на косата Само от утре незнам по кой път да поема...по японските чудеса ли, нвд ли...
На мен ми е по-лесно да гладувам, отколкото да спазвам някакъв режим.
Пък и проблем е, че сега е сезона на гроздето тук и е сравнително евтино...а азкато видя грозде и
Няма да се насилвам като се събудя утре и ще преценя според настроението
__________________
www.mahalata.com

Can you trip like I do?
Отговори с цитат
  #18  
Стар 4th April 2007, 09:03
kaija kaija не е на линия
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 360
По подразбиране

сладурана
Отговори с цитат
  #19  
Стар 4th April 2007, 09:26
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Nezinka, как обичам и аз грозденце, мога въобще да преживявам само на плодове! Тук за съжаление трябва да почакаме още някой и друг месец да му дойде сезона!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 4th April 2007, 09:40
Никси Никси не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 103
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nezinka
Едит: вече е 10.20пм и минаха 24 часа...на теория сигурно мога да си позволя вечеря, ама ще устискам още малко до утре

Аз снощи към 21.00 хапнах една зелена салата и яйца, понеже гостувах у приятелката ми, а като я знам, че седне ли да яде се плюнчи над чинията 2 часа, нямаше начин да не ме издрани и да ми с еприиска и на мен да сложа нещо в уста. Поради тази причина си търъгнах със зеленчуците и яйцата към тях. Не мисля, че съм си развалила лунуването (макар, че и аз мислех, ако си остана в нас да остискам до днес наобед) все пак бяха минали вече 24 часа от началото на фазата.
__________________
Някъде има някой, който мечтае за твоята усмивка и в твоето присъствие открива смисъла на живота си, така че когато си сам, помни това - някой, някъде мисли за теб.
http://in3ga.hit.bg/nastroenie.gif
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Надиетаотвимай
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:17.