IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 18th August 2008, 13:04
dazzling_girl dazzling_girl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 1 147
По подразбиране Кокоши трън

"Много хора имат,не си първата,не си и последната".В началото това доста ме успокои.Който и да съм питала-лепенки за кокоши трън,докторите-лепенки казват и те.Обаче от лепенките никакъв ефект.Колко много лепенки слагах и нищо-само пада кожата над самия трън и това е.И така доста пъти пада,без да мине кокошият трън.Една приятелка ми каза,че имала много и вадила тръните един по един с пинсета.Така и направих.Извадих над 50 тръна от един единствен кокоши трън.И имаше още.Писна ми и го оставих.Започнах с домат и салицилова киселина на прах,но и от това нищо не стана.Ходих пак на лекар-единственото решение било Мазолек.В аптеката ми казаха,че вече не се произвеждал.Знаете ли нещо,с което да се маха кокоши трън,защото вече мисля,че няма друг изход освен хирург?
__________________
tOzi bElEg nE e oT tEbE avToYt e dRuG (music)
Отговори с цитат
  #2  
Стар 18th August 2008, 13:21
Аватара на DWP
DWP DWP не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Варна
Мнения: 5 527
По подразбиране

Кокоши трън
__________________
say she wish she could cut my dick off and take it with her
Отговори с цитат
  #3  
Стар 18th August 2008, 13:32
dazzling_girl dazzling_girl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 1 147
По подразбиране

Съжалявам,не съм видяла.
__________________
tOzi bElEg nE e oT tEbE avToYt e dRuG (music)
Отговори с цитат
  #4  
Стар 18th August 2008, 14:43
Аватара на princesavm
princesavm princesavm не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Sofia
Мнения: 893
По подразбиране

И аз имах преди време.Пробвах всичко,но накрая пак до хирурга опрях.Направо ме беше яд защо толкова дълго се мъчих.Отиди да ти го изгорят.Не е приятно,но поне ще се отървеш
Отговори с цитат
  #5  
Стар 19th August 2008, 09:41
Аватара на Liana
Liana Liana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 621
По подразбиране

Могат да ти го изгорят с течен азот, ако е доста "дълбок", може и няколко пъти да го горят. Но на мен не успяха да ми го изгорят качествено. Аз продължих да го горя със сребърен нитрат, през наколко дни. Можеш да си купиш сребърен нитрат от аптеките мин 10 % концентрация, много внимателно трябва да го прилагаш, защото много гори и е много болезнено върху здравата тъкан, затова аз напоявах памучето на клечка за уши и така няма болка.
__________________
Живеем истински, когато умираме от любов!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 19th August 2008, 14:46
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Трябва да се изгори/премахне този, от който е главния и от който е тръгнала заразата, така да се каже майката Другите и да се горят и да се вадят се тая, ще излизат наново.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #7  
Стар 20th August 2008, 10:44
Аватара на Magikka
Magikka Magikka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 965
Изпратете съобщение чрез ICQ до Magikka
По подразбиране

На мен като малка ми горяха кокоши трън с течен азот - ама няколко пъти и накрая се оправи, въпреки, че трябваше доста време и беше доста досадно...явно все още това е решението
Отговори с цитат
  #8  
Стар 22nd August 2008, 00:42
Аватара на ZANDALEE
ZANDALEE ZANDALEE не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: София
Мнения: 850
По подразбиране

Аз си премахнах кокошите тръни със скилидка чесън разрязана на половина и поръсена обилно със сол.Залепяш я върху тръна през ноща и така няколко пъти докато падне кокошия трън.Имах едновременно на малкото пръстче на кракъ си и на ръката.От третирането само на кракъ ,ми падна и на ръката. И вече не ми излизат.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 1st September 2008, 09:30
worry_girl worry_girl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 3
По подразбиране

Здравей, имах миналата година кокоши трън на крака. Точно отдолу на палеца и страшно много болеше. Седях си така много време, докато не станаха около 15 на целия палец и тогава отидох на лекар. Слава Богу оцелих много добър лекар, който каза, че може да се махат оперативно, но няма смисъл. За това ходих няколко пъти да ми го гори с течен азот и всичките минаха. Не боли и сега да чукам на дърво, няма и следа от кокоши тръни. Така че намери си някой добър лекар и ходи, няма смисъл да се мъчиш
Отговори с цитат
  #10  
Стар 2nd September 2008, 18:50
Аватара на Mycka
Mycka Mycka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Блондландия
Мнения: 2 353
По подразбиране

иначе ако не е много голям съм чувала,че ефект има и с лимонов крем (от онзи едновремешния)-след баня като е поомекнал го поизчистваш твърдото и след това слагаш повечко от крема и с лейкопласт или лепенки го залепваш плътно да се задуши
на другия ден като махнеш лепенката той оставал на нея
__________________
"I'm not here for entertainment!You don't really wanna mess with me tonight ..."
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Кокошитрън
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:30.