IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #32  
Стар 31st August 2009, 18:16
youneverbe youneverbe не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Petyr
Цитирай:
Първоначално написано от valq
Пак ти благодаря! Това за топенето на гърдите го знам от личен опит даже! И затова ми се иска да пробвам с неопреновия клин- за да може и там да се топи, а не само от гърди! А L-carnitin има и гел, но аз не виждам голяма полза от него! А и на трениран човек много трудо си проличава каквото и да е! Проблема при мен е, че смених работата и новата е много заседнала и доста се изморявам, и вечер след като се прибера обичам да си пийна малко И мисля, че от там идва проблема! Пък не ми се иска да ставам роб на тялото си- все пак хубаво е понякога да си позволява човек някой неща, които не са никак полезни, но пък са толкова приятни ... Но все пак ще пробвам с хранителен режим! Ако няма полза, то поне и вреда няма да има!
Пробвай с клина, според мен ще има ефект. За гела Л-карнитин, не знам дали действа локално на намазания участък, или се разнася из цялото тяло. Не ми е ясно и как точно се абсорбира от кожата... ако някой има наблюдения ще е полезно да сподели.

Това с заседналата работа е много неприятно. При мен се получи така че освен заседнала работа бях и на 12 часови смени и за година качих 15 кила и постепенно съвсем зарязах спорта. А след като се отпуснеш после не е лесно да се стегнеш, особено в началото.
Според мен е задължително, ако нямаш време за спорт, поне да си избираш маршрут след работа който включва поне 2-3 км ходене пеш. Също и в обендата почивка, да обядваш малко по-далеч от офиса.

За пийването не е толкова страшно, колкото го изкарват всички, стига да е в разумно количество. Например 1-2 чаши бяло вино заедно с вечеря от риба или пиле със салата за мен е полезно. Разбирасе ако прекаляваш с концентрати, то дори видимо да не си личи вътрешно се затлъстява, а затлъстялото сърце може да доведе до много неприятни последници, отделно се товари черния дроб, който при спорта и без друго не си почива, когато се приемат много белтъчини...

Хранителния режим, ако го направиш правилно 100% ще има ефект. Тъй като ми се струва, че имаш силна воля, единствения риск е да не прекалиш. Ако беше 100 кг може да се приеме, че дори е полезно да сваляш ударно, но като е въпрос само за стягане на някой части, то всичко трябва да го правиш бавно и да се наблюдаваш.

Ако искаш дай повече информация за възраст/височина/тегло и най-вече с какво/колко се храниш по-принцип и мога да ти помогна с диетата.
Здравейте и от мен, искам да попитам тъй като днес си купех л-карнитин, но не ми казаха нищо за дозировката, а на опаковката пише по две супени лъжици преди тренировка, а няма ли значение все пак моето тегло? ако може някой да помага, защото смятам утре да започвам, а всъщност не знам колко трябва да пия
Отговори с цитат
 


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: CARNITINE
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:44.