IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #181  
Стар 29th April 2009, 16:54
poli_too poli_too не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Шумен
Мнения: 27
По подразбиране

Здравейте момичета!Аз се постарах да прочета повечето ви коментари за О.Симеонов.Аз преди около два месеца разговарях с него по Скайп и ми беше изготвен режим.Започнах го,но малко след това се наложи да го прекъсна,защото имах хормонални проблеми и трябваше до пия едни холмони.Сега обаче вече съм по-добре и мисля да си започна режима.А з съм на 17,вече близо 18год,и он около две години спазвам всякакви диети и дори бях стигнала до гладуване,после протеиново диета,но след доста смъкнати килограми и глад отново всичко се върна дори двойно,започнал от 60кг,бях 50,а сега съм вече 83кг при височина 164см.И сега трябва да се боля не с 10кг,а вече с цели 30
Мислите ли че ще успея?Вие колко сте свалили с този режим и за колко време?Извинете ме за въпросите,но когато имам някакав пример може би ще ми е по-лесно.
Благодаря ви предварително
Отговори с цитат
  #182  
Стар 29th April 2009, 17:19
Аватара на Lottus
Lottus Lottus не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 399
По подразбиране

С риск да ме набият ще напиша няколко реда, но ще са позитивни
EFT, как беше ... "Ако не тайш лоши чувства към някого, ще ти се случват само хубави неща" ... цитирах, малко перефразирах, знам че посланието ще стигне до когото трябва, въпреки че е неразбираемо за другите
Отговори с цитат
  #183  
Стар 29th April 2009, 18:25
EFT EFT не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 3
По подразбиране

Мен ме интересува да се чувствам добре и да отслабвам. Не знам защо някой се опитва да му слага титли. Никъде в интернет, вестници или телевизия не е споменавал, че е лекар или хомеопат или друго подобно. Ако се бъркам е добре да ме поправите и да копирате някое мнение или интервю. Че помага на хората да отслабват и да се чувстват добре няма нищо лошо. Според мен негативните мнения са на хора, които се опитват да изопачават неверни неща . В едно от последните интервюта е показал демонстрация на ТЕС, което е много добре. http://www.btv.bg/news/news_details.pcgi?cont_id=128761 . Не чух никъде да казва моята терапия, моята диета или т.н. Между другото нарочно се обърнах по телефона към него с д-р и ми каза, че дори му е неприятно такова обръщение. Самия Симеонов е имал сериозен конфликт с лекари по повод диабетен форум, който се консултира от ДиабетИнфо. Това е доста голям екип от практикуващи лекари писали срещу Симеонов. Забавното е че след неговото мнение против тях тези лекати не са били способни да се защитят и повече не са писали там. Вижте мнението на DIETOLOG: http://d.host.bg/phpBB3/viewtopic.ph...t=293&start=40 това ми прилича на компетентно мнение. По добре да прочетете цялата тема за ДИАБЕТА писана от Симеонов –DIETOLOG http://d.host.bg/phpBB3/viewtopic.php?f=2&t=293 Симеонов пише срещу лекари и фармацевти и това е достатъчно да не си фантазират хората, че е такъв. Скоро съм на контролен преглед при него и ще пиша за резултатите ми.
Отговори с цитат
  #184  
Стар 29th April 2009, 19:21
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MILI
Винаги с удоволствие чета мненията ти, по различни теми, защото са полезни за да си направя собствени изводи
Извинявам се че няма да пиша по темата, защото не съм имала личен контакт със Симеонов, но съм тук в подкрепа на Мария Василева. Постовете и винаги са интересни за мен без значение дали съвпадат с моето мнение или не. Ако човек е достатъчно зрял може да направи своя избор - да се повлияе или не от мнението на друг.
Мария
Отговори с цитат
  #185  
Стар 29th April 2009, 19:31
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lottus
... "Ако не тайш лоши чувства към някого, ще ти се случват само хубави неща" ...
Туй беше право в десятката! "Позитивни" хора, пък негативни неща да говорят...

Цитирай:
Първоначално написано от MILI
Мария, тук не става въпрос за доверие и т.н.
Да, до колкото не спират до там нещата - доверието носи поръчки (в случая за изготвяне на диети), а това носи мъни-мъни...

Цитирай:
Първоначално написано от MILI
Важното, е че когато имаш мнение по даден въпрос да го споделяш и защитаваш до край (особено когато си сигурна в правотата си и когато мислиш, че би могла да помогнеш на хората). Винаги с удоволствие чета мненията ти, по различни теми, защото са полезни за да си направя собствени изводи
Много ти благодаря, Мили! Тиричка
Отговори с цитат
  #186  
Стар 29th April 2009, 19:31
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Първо, да се регистрираш във форум с ника на определен метод говори само и единствено едно - "Аз предлагам тези услуги, заповядайте при мене..."

Не съм обикаляла интернета надлъж и нашир , но толкова агресивно предлагана реклама (не-платена!) не съм срещала.

Цитирай:
Първоначално написано от EFT
Не знам защо някой се опитва да му слага титли. Никъде в интернет, вестници или телевизия не е споменавал, че е лекар
Напротив, показвано е и преди: тук и тук, също и на други места.
Цитирай:
За консултация с диетолог:
Д-р Огнян Симеонов тел. 08999 37677 или 08786 37677
Няма начин да е станало случайно. Който е билкар му казват "билкар", който е масажист - "масажист" и т.н...
Цитирай:
Първоначално написано от EFT
Между другото нарочно се обърнах по телефона към него с д-р и ми каза, че дори му е неприятно такова обръщение.
Това, че му е "неприятно" още не е отричане. Могъл е да каже(ш) просто "Не, не съм никакъв лекар, нито доктор"

Цитирай:
Първоначално написано от EFT
Не чух никъде да казва моята терапия, моята диета или т.н.
Не си чул, защото вече се пази предполагам. На на зная колко много места в нета се пише именно така. И много хора го вярват.

Цитирай:
Първоначално написано от EFT
Самия Симеонов е имал сериозен конфликт с лекари по повод диабетен форум, който се консултира от ДиабетИнфо. Това е доста голям екип от практикуващи лекари писали срещу Симеонов.
Ами те са по-компетентни и по-ясно са реагирали на писаниците му (много от които директно копирани оттук-оттам).
Не е въпроса да говориш само добре звучащи неща (някои от които верни, гарнирани с другите..). Трябва и да разбираш това, което говориш, че и отгоре, особено когато се касае за лечение.

п.с. Прегледах диабетния форум - и там много добре са го преценили "що за стока е.." И пациентите и екипа на форума.

Цитирай:
Първоначално написано от EFT
Скоро съм на контролен преглед при него и ще пиша за резултатите ми.
Иима си хас да напишеш нещо друго, освен суперлативи..
Отговори с цитат
  #187  
Стар 30th April 2009, 09:34
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

EFT, Мария Василева- това вече е друго нещо! Нещо което може да бъде полезно............
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #188  
Стар 5th May 2009, 09:36
sonya sonya не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 2
По подразбиране

Още ли коментирате ТОВА СМЕШНО, ХИЛАВО ЧОВЕЧЕ - МИЛА МАРИЯ, НЕ СИ ПРАВИ ТРУДА, НЕ СИ ЗАСЛУЖАВА. Не виждаш ли, че ГОСПОД се е опитал да му даде нещо, ама то толкова нещастно, че две думи не може да върже, без да се оплете. Глуповато създадние. Дано тези постове стопират поне част от хората, на които им е минало през ума да го посетят, защото резултата ще е един в крайна сметка - ще загубят едни 60 -ина лева хахахахах
Отговори с цитат
  #189  
Стар 11th May 2009, 16:58
judi judi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 32
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от barbini
Ми ходете тогава да отслабвате при Байкова бе , какъв ви е проблема.
Там със сигурност ще умрете от глад, без никакъв ефект.Ма поне ще ходите при дипломиран диетолог
Сиреч, париците ви ще идат на вятъра, ама поне ще сте спокойни , че е взела диплома жената
Аз не съм фенка на Байкова, но на черното не мога да кажа бяло! Пред очите ми моя приятелка свали 20 килограма с нейните режими. Да, те не изготвят индивидуално, а са готови. Но са н- брой, от които се избира най-подходящия за теб, отделно на литчето драска яко и нагажда така че ТИ да свалиш и на ТЕБ да ти понесе режима. Пак казвам, че не съм нейна привърженичка, затова и не спазвам режимите и. Има хора, на които обаче е помогнала не само за да отслабнат... Както се вика за всеки влак си има пътници!
Отговори с цитат
  #190  
Стар 11th May 2009, 17:53
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от judi
Както се вика за всеки влак си има пътници!
Именно. Много е ценно това, което казваш, judi! И аз не съм фенка нито на този, нито на онзи.. И като съм чела в нета винаги ме е учудвало това противопоставяне на доц. Байкова на гус`ин Симеонов. Все пак има още тоолкова много диетолози - било то и фитнес-инструктори и лекари-ендокринолози и нутриоционисти и нам`кви си..

Едничкото ми обяснение до момента е, че тя е другата личност ( в областта на диетологията), която е добила по-голяма интернет популярност (разбирай пазар).
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДИЕТОЛОГОГНЯНСИМЕОНОВ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:59.