IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #151  
Стар 15th March 2011, 22:36
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Аз сега съм с тая
http://eyelinermakeuptips.com/liquid...liner_206.html

Харесва ми .
Отговори с цитат
  #152  
Стар 15th March 2011, 22:55
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diadora
Аз сега съм с тая
http://eyelinermakeuptips.com/liquid...liner_206.html

Харесва ми .
Не е устойчива при по-мазна кожа и пот.Пробвала съм я
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #153  
Стар 16th March 2011, 00:15
Аватара на Joana.
Joana. Joana. не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Germany
Мнения: 83
По подразбиране

За мен най-добрата е тази на Bobbi Brown, има много цветове и е адски пестелива. Аз също имам мазна кожа, но тази ми издържа от сутрин до друга сутрин понякога.
http://www.bobbibrowncosmetics.com/t...CT_ID=PROD1109
По-евтината алтенатива е на Мейбълин, която се продава в комплект с четката за нанасяне, а на Боби Браун се продава отделно(около 25-30евро някъде). Недостатъка е, че има само 4 цвята, но за цената от 8евро си е за препоръчване.
http://www.maybelline.com/products/9...950?shadeId=54
Отговори с цитат
  #154  
Стар 16th March 2011, 03:40
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Joana_Joana
За мен най-добрата е тази на Bobbi Brown, има много цветове и е адски пестелива. Аз също имам мазна кожа, но тази ми издържа от сутрин до друга сутрин понякога.
http://www.bobbibrowncosmetics.com/t...CT_ID=PROD1109
По-евтината алтенатива е на Мейбълин, която се продава в комплект с четката за нанасяне, а на Боби Браун се продава отделно(около 25-30евро някъде). Недостатъка е, че има само 4 цвята, но за цената от 8евро си е за препоръчване.
http://www.maybelline.com/products/9...950?shadeId=54
Този пост все едно аз съм го писала!


И двете ги ползвам в момента, ходя на фитнес нагримосата с тях, не мърдат. Мейбълин е по-евтиния вариант, а получаваш и четчица..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #155  
Стар 16th March 2011, 11:26
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Ефтини и правят тестове върху животни
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #156  
Стар 16th March 2011, 13:12
Аватара на Joana.
Joana. Joana. не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Germany
Мнения: 83
По подразбиране

Всички медицински открития са на базата на тестове с животни, едно лекарство, за да достигне до пазара, трябва да мини през дългогодишни тествания с животни. Би ли отказала да се лекуваш в такъв случай?
Отговори с цитат
  #157  
Стар 16th March 2011, 13:42
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Joana_Joana
Всички медицински открития са на базата на тестове с животни, едно лекарство, за да достигне до пазара, трябва да мини през дългогодишни тествания с животни. Би ли отказала да се лекуваш в такъв случай?
.Виж кво,аз ползвам козметика,която не е тествана върху животни.И здравето ми е топ благодарение на това,че не пия лекарства
И другото,което че всеки може да намали и да смени нещата,които не са хуманни.Силата е в консуматора
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #158  
Стар 16th March 2011, 13:56
ангелче ангелче не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 241
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Цитирай:
Първоначално написано от Joana_Joana
Всички медицински открития са на базата на тестове с животни, едно лекарство, за да достигне до пазара, трябва да мини през дългогодишни тествания с животни. Би ли отказала да се лекуваш в такъв случай?
.Виж кво,аз ползвам козметика,която не е тествана върху животни.И здравето ми е топ благодарение на това,че не пия лекарства
И другото,което че всеки може да намали и да смени нещата,които не са хуманни.Силата е в консуматора
Права е Мариска, и аз много мразя да пие лекарства и мнението ми е , че те не лекуват , а замазват положението при една болест и отварят врати за още 1000 нови !
Колкото да козметиката не съм чак толкова взискателна и не поради липса на желание, а средства...Тея био кремове например са луди пари, а не се сещам с какво натурално да си поддържам кожата освен зеехтин...
Отговори с цитат
  #159  
Стар 16th March 2011, 14:09
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Ангелче,права си,че са скъпи.Примерно Мак са на същата цена като другите като Ланком/които тестват/.Просто повечето хора не им пука,а имат възможност наистина
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #160  
Стар 16th March 2011, 14:10
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Мед, яйца, разни плодове... из нета е пълно с т.нар. бабешки рецепти. И най- важното- постоянство, независимо какво ползваш.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Каксегримирате
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:49.