IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 23rd September 2009, 13:32
KENT KENT не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 12
По подразбиране Мнения за спа-салони в София?

Иска ми се да отидем със съпруга ми в някой хубав спа-салон тук, в София,просто ей така-да изкараме половин ден в размазване...
Ходили сме в "Health House",но иначе все по хотели,никога досега не съм се интересувала от хубави салони в самата София.
Става въпрос за масажи,джакузи,ароматерапи и и тн.
Имате ли идеи?Някой салон да ви е харесал?Къде сте си изкарали хубаво?
__________________
Free your mind and the rest will follow!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 23rd September 2009, 20:19
Аватара на Darini
Darini Darini не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Град: на гости съм на 3-тата планета
Мнения: 2 401
По подразбиране

Кажи цени,бре,Томи за тая процедурка!!Пък може да се поблазня и аз да го завлека мъжО!!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 24th September 2009, 08:35
KENT KENT не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 12
По подразбиране

Thomi,аз също се чудих за Виктория.Преди ходех там на маникюр и педикюр,но още когато беше Аркадия.Въпросната жена,при която ходих там,ми е приятелка,та аз я последвах в новия й салон,когато напусна.Целият персонал (без един човек),който преди беше в Аркадия,напусна,когато стана Виктория, и са ми наразказвали такива ужасии за новите си колеги,които аз уж все си казвам,че е напълно възможно да са от злоба,но така и не съм отишла пак
След като казваш,че е хубаво...защо пък не?
Ти на масаж била ли си там?Какво ти е харесало?
__________________
Free your mind and the rest will follow!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 24th September 2009, 10:13
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi

.sharmidodka, към 400 лв беше всичко....което включва масаж и джакузи...за двама
Това ВСИЧКО.........масаж и джакузи ........не са ли много 400 лв...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 24th September 2009, 10:19
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

То напраО ефтинджос.............
Отговори с цитат
  #6  
Стар 24th September 2009, 11:13
Аватара на estrella
estrella estrella не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: София
Мнения: 649
По подразбиране

На мен ми се вижда доста скъпо за половин ден, в София. За 400 лева отиваме на уикенд някъде със спа....

Иначе за отделни процедури, не за целодневно размазване, съм доволна много от Шармант. СПА Сабина също са много приятни, дано скоро започнат да пускат музика по време на масажа.
__________________
Не съм сама. Много сме. И всички ние сме прекрасни като звезди.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 26th September 2009, 09:41
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Е.........стига бе мило....... поне една нощувка в готин Спа хотел.....и няколко процедурки можеш да си направиш за тез пари.......
Отговори с цитат
  #8  
Стар 27th September 2009, 13:06
Аватара на Tally
Tally Tally не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 152
По подразбиране

Е, айде сега, за 400лв се сещам поне 5 страхотни СПА хотела, в които могат да отидат двама човека за два дена и да им остане някой лев и за масажи и процедури. Иначе самият спа център в хотела си се ползва безплатно по цял ден. И то говорим за 4 и 5 звездни хотели. Бих пуснала и линкове към любимите ми от тях в подкрепа на думите си, но да не се счете като реклама.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 27th September 2009, 13:32
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tally
Е, айде сега, за 400лв се сещам поне 5 страхотни СПА хотела, в които могат да отидат двама човека за два дена и да им остане някой лев и за масажи и процедури. Иначе самият спа център в хотела си се ползва безплатно по цял ден. И то говорим за 4 и 5 звездни хотели. Бих пуснала и линкове към любимите ми от тях в подкрепа на думите си, но да не се счете като реклама.
ние преди две седмици ходихме в такъв хотел.......жАкузито е абсолютно безплатно,както и парна баня и сауна и мин. басейн....... а за всички видове масажи има намаления........ Това е в 4 звезден хотел.......
Отговори с цитат
  #10  
Стар 28th September 2009, 07:39
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

За Олимп не знам........обаче ние ходихме ето тук:
http://www.ata-spa.bg/home.html
нощувка за двойна стая е 100 лв......както казах джакузи,парна баня и сауна са безплатни+ мин. басейн .Масажите бяха около 50 лв всички.......най-скъпият беше 60 лв и всички са за по 1 час.......Та до тук ставаме 200 за двама човека даже......Слагаме и 30-40 лв.......бенДзин и заковаваме 240......... до 400 лв..........все за един обяд и вечеря ша ни стигнат,викам.........
Томи........нали знаеш че има и така-и онака.......... мен ако ме питаш докато има балъци дет да плащат по 400 лв за едно джакузи и един масаж .........Сто дена да ме биеш с пръчка тия пари няма да ги дам.......да не говорим че сигурно и опашка от чакащи няма........
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МнениязаспасалониСофия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:49.