IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 28th September 2009, 08:30
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Марулка
......нали знаеш че има и така-и онака.......... мен ако ме питаш докато има балъци дет да плащат по 400 лв за едно джакузи и един масаж ...


Марулке , много ми хареса офертата за хотелчето и мисля да се възполвам
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #12  
Стар 28th September 2009, 10:07
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

i_ani прекрасно е там......... хотела е буквално чистак-бърсак нов......... вътре е прекрасно.....а кухнята е.......
Отговори с цитат
  #13  
Стар 28th September 2009, 10:29
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Марулка, и на мен ми допадна, пък и е близо до Сф... Май и аз ще се възползвам след някоя-друга седмица...
Отговори с цитат
  #14  
Стар 28th September 2009, 10:37
Аватара на estrella
estrella estrella не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: София
Мнения: 649
По подразбиране

Хайде и от мен един, не, два хотела:

http://spahotelevridika.com/bg/Evridika-Prices/

http://www.hotelyastrebets.bg/main/home.php

__________________
Не съм сама. Много сме. И всички ние сме прекрасни като звезди.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 28th September 2009, 23:40
Аватара на Tally
Tally Tally не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 152
По подразбиране

Е, ако държиш да спиш в апартамент, може и да не стигнат. Тук гоеорим за двойна стая.
Тъй като Велинград ми е слабост:
Двореца, Велинград- 5 звезден хотел със страхотен, голям спа център(вътрешен и външен минерален басейн, външно и вътрешно джакузи, топила, сауна, турска бяна и парна баня), изцяло с минерална вода: 196/236 е уикенд за двама, т. е. 2 нощувки, съответно в обикновена/ луксозна стая. Цените на масажите ги няма качени, но моят спомен е около 50 лв, иначе спа центърът естествено е безплатен.

Рич, Велинград- 230лв е отново уикенд за двама, като получаваш и допълнително една вечер, там специално масаж не съм правила, но затова пък много добре помня как 2 дена с моя приятел не излязохме изобщо от стаята и всичко сме яли и пили на румсервиз и сметката на стаята беше под 100 лв; там има и още един голям плюс- басейните и джакузито са денонощни

Гранд хотел Велинград- тук ще се вместим в 400лв само ако правим една нощувка, не две, но пък съм чувала, че най-добрият спа център във Велинград е там (още не съм ходила лично), имат подробен ценоразпис на масажи и терапии на сайта, а ето какво предлагат: 290лв е уикенда за двама, като ти дават право и на процентни отстъпки от масажите и терапиите.

Катарино, Разлог- отново доста добър спа център а гледката към поляните и планините, директно от леглата за релакс в Спа центъра е неповторима, също басейнът с преход В момена уикенд за двама там в луксозната стая е 226 лв. Да не говорим, че лятото имаше промоция и стаята беше някакви смешни 50 лева на вечер.

Имам още няколко хотела наум, но сега нямам време, обещавам утре пак да пиша

За София, аз препоръчвам това:
http://www.dreamspa-bg.com/
Отговори с цитат
  #16  
Стар 30th September 2009, 14:58
KENT KENT не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 12
По подразбиране

Ако говорим за хотели с хубаво спа,аз съм мноооого доволна от "Парк Хотел Пирин" в Сандански. Просто...всичко му е хубаво,според мен.Наистина си е 5*.
Спа-зоната е страхотна,чиста и светла.(както и целият хотел всъщност-нНенатрапчиво луксозен).Фитнесът е учудващо приличен като за хотел(нови уреди,стени-прозорци и тн.),ресторантът е със страхотна тераса,стаите са големи,баните са перфектни...препоръчвам го с две ръце!
"Стримон" в Кюстендил също не е лош,но спато мирише на блато заради минералната вода...не знам как издържа персоналът по цял ден там.Иначе и храната,и стаите бяха хубави,но е малко прекалено "бароков" стилът на целия хотел за вкуса ми.
__________________
Free your mind and the rest will follow!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 21st October 2009, 20:06
Аватара на Tally
Tally Tally не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 152
По подразбиране

Момичета, покрай резервациите за 8ми декември попаднах на една оферта, която нямаше как да не споделя с вас:

http://www.vihrenpalace.com/

В този хотел предлагат безплатно настаняване за един уикенд, ако похарчиш определена сума за спа процедури и храна в хотела Аз лично не съм ходила, но мой приятел силно ми го препоръча, когато го попитах за хубав хотел в Банско.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 22nd October 2009, 08:14
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Ха-ха....... като им гледам цените за нощувка си представям колко ще е -процедури в рамките на определена минимална сума
Танту за кукуригу........
Отговори с цитат
  #19  
Стар 27th November 2009, 12:05
Аватара на cruize
cruize cruize не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 181
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
В почти всички тези хотели съм ходила и не си спомням по колко съм харчила....но с 400 няма да се справя...Но както има една поговорка дупе знае 2 и 200...В двойна стая и да искам няма как да спя защото сме трима....
Благодаря за подробната информация....
СПА Комплекс Катарино
оферта – 01-17 Декември 2009



Нощувка и заксука Нощувка,
закуска и вечеря
Двойна стая 120.00 160.00
Единична стая 90.00 110.00
Двойна стая Де Лукс 136.00 176.00
Единична Де Лукс стая 108.00 128.00
Джуниър суит 154.00 194.00
Апартамент Вихрен 242.00 322.00

ЦЕНОВИ УСЛОВИЯ:
• Цената е обявена в лева на стая на вечер.
• Цената включва закуска (при настаняване на база ВВ) или закуска и вечеря (при настаняване на база полупансион), паркинг, курортна такса, застраховка и ДДС.
• Безплатно ползване на външен и вътрешен басейн, фитнес, солариум, лаконий, финландска сауна, кива сауна, ароматизирана парна баня, турска баня, необикновени душове, стая за релакс, термални шезлонги.
• Офертата е валидна за периода 01.12.2009 – 17.12.2009.

КОМПЛИМЕНТ ЗА ВСИЧКИ НАШИ ГОСТИ:
• Безплатно посещение на Пирин Голф & Кънтри Клуб
• Безплатно ползване на тренировъчните площи
• 40 тренировъчни топки и наем на нисък клас клъбс
• Необходима е предварителна заявка. Транспорт от и до комплекса не се осигурява.
• Промоцията е валидна от 01.12.2009 до 31.03.2010.

ДЕТСКИ НАМАЛЕНИЯ:
• Деца до 6 год. (6.99) се настаняват безплатно в стаята на родителите
• Дете от 7 до 13 год. (от 7.00 до 13.99), настанено на допълнително легло заплаща 50% от цената за възрастен
• Дете от 7 до 13 год. (от 7.00 до 13.99), настанено на редовно легло в стая с един възрастен заплаща 70% от цената за възрастен
• Второ дете до 13 год. (13.99) на допълнително легло в стаята на родителите се натсанява безплтано
• Възрастен, настанен на допълнително легло заплаща 75% от цената за възрастен. Политиката за възрастни се отнася за лиц

Храната е уникална..опитай там....Азиатки и и добра хигиена са несъвместими неща ....може би изглеждат така, но повярвай познавам Азия добре...400лв за джакузи и масаж?!?!?!!?!? сигурен съм , че ако отиде мъж ще получи повече за тази цена, но.....
Отговори с цитат
  #20  
Стар 27th November 2009, 13:39
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
спането.. като се има в предвид че не пия алкохол....
Ама пък ядеш за петима.......
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МнениязаспасалониСофия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:43.