IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1501  
Стар 15th December 2010, 16:09
gerybaby gerybaby не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: byrgas
Мнения: 18
По подразбиране

здравейте днес ми е 3 ти въглехидратен ден с 90 дневната днес си изготвих календар с по дни както и мерките ми точните килограми и всичко останало сутринта ядох два грейфрутта ,на обяд салата зеле и спагети без месо ,за вечеря същото но наполовина от обяд между обяда и вечерята получавам лек приступ на глад вчера го залъгах с краставица надявам се това да отшуми с времето и да свикна ааа и най хубавото изпих 3 литра вода стоя и се наливам
Отговори с цитат
  #1502  
Стар 15th December 2010, 16:12
gerybaby gerybaby не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: byrgas
Мнения: 18
По подразбиране

ако има някой още който я прави ако може да споделя какво яде туй онуй да видим каде грешим защото много ме е страх да не ми се изпари мотивацията след някой-друг ден като се притегля
Отговори с цитат
  #1503  
Стар 15th December 2010, 18:10
сесил сесил не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте и от мен.Аз се включвам обикновено в форума на самата диета,но ето нещо и от мен- след 2 дни съм на трети воден и след това имам още 3 дни,за да станат точно 90 и свършвам.До сега съм -6 кг и най-много да сваля покрай водния още един.След 3 месеца смятам да е повторя,защото съм много доволна от този режим и се отслабва без натоварване и много тормоз.Всеки отслабва различно,зависи от възрастта,теглото,приема на медикаменти и т.н,но няма начин да няма ефект.пожелавам на всички успех и се надявам да задържим килограмите след края.
Отговори с цитат
  #1504  
Стар 15th December 2010, 20:10
tedivlad tedivlad не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 22
По подразбиране

Здравейте! Първи ден с плодове и много ми е трудно . Не ми е много ясно дали може дамо по 2 плода сутрин, обед и вечер или може и по-често, че голям глад...И да питам, банани може ли? Защото повечето диети не го позволяват. Айде не остана, 4 дена минаха, само 86 остават.
Отговори с цитат
  #1505  
Стар 15th December 2010, 23:32
сесил сесил не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 2
По подразбиране

Денят е плодов и си ядеш плодове през два часа,просто не ги смесвай.На едно ядене ядеш един плод,но не е казано,че само три пъти на ден ядеш.Освен това пий чай или кафе,а за бананите,те са полезни,но и калорични,така,че не прекалявай,яж не повече от два. за деня.За този сезон са много полезни киви,крушите,мандарините,п ртокалите,а пък аз понякога за вечеря или обяд си хапвах салата,вместо плод.Хубавото на тази диета е ,че можеш да си позволяваш някои малко отклонения.
Отговори с цитат
  #1506  
Стар 19th December 2010, 07:37
gerybaby gerybaby не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: byrgas
Мнения: 18
По подразбиране

здравейте днес ми е 6 ти ден и съм с 2 килограма надолу изкарах плодовият ден много лесно дори се чувствам страхотно след него днес смятам да ям 2 портокала на закуска на обяд салата и торта и за вечеря салата и сладолед много обичам въглеидрати дано като се кача пак на кантара да има резултати как сте вие останаЛИТЕ които се забъркахме в това 90 дневно чудо ...имате ли резултати пиша защото само аз си пиша и си отговарям искам с още някой да се надъхваме взаимно ако може
И вчера пих 100 гр алкохол което е противопоказно ужасно е сигурно ще задържа някой друг грам заради това но ...поне не хапнах нищо
Отговори с цитат
  #1507  
Стар 19th December 2010, 07:59
gerybaby gerybaby не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: byrgas
Мнения: 18
По подразбиране

http://upload-pictures.info/image-2EE9_4D0D9DEA.jpg
Отговори с цитат
  #1508  
Стар 20th December 2010, 06:15
gerybaby gerybaby не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: byrgas
Мнения: 18
По подразбиране

7 ден плодов днес ми е ден за мерки утре ще ви пиша как се движа на кантара
Отговори с цитат
  #1509  
Стар 20th December 2010, 09:52
gerybaby gerybaby не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: byrgas
Мнения: 18
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gerybaby
7 ден плодов днес ми е ден за мерки утре ще ви пиша как се движа на кантара
започнах на 13 ти с белтъчен сега ми е плодов точно 7 мица минах имам прогрес с мерките отслабнала съм на мерки и съм 3 килограма надолу ИХАААААА РАБОТИ
СЕГА ОЩЕ ПОВЕЧЕ СЪМ НАДЪХАНА
Отговори с цитат
  #1510  
Стар 22nd December 2010, 15:08
gerybaby gerybaby не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: byrgas
Мнения: 18
По подразбиране

alo сама ли съм в форума има ли подгласнички каде сте момичета и момчета моля споделяйте бчувствам се изоставена отвсяккъде моля ви дайте инфо как сте
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникдневнадиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:45.