IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 7th October 2009, 17:41
Аватара на Chiara
Chiara Chiara не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 15
По подразбиране Липса на желание за секс

Здравейте,

Пиша тук, защото предполагам, че ще има хора, които биха могли да ми дадат съвет.

Става въпрос за следната ситуация:

С приятеля ми сме заедно вече две години. В началото имаше страшно много страст и бяхме ненаситни. Прекарвахме дни в леглото, без да имаме нужда от нищо и никого. Бяхме постоянно заедно, а когато все пак трябваше да се разделим, не спирахме да говорим по телефона. Продължи така една година и половина.

В последните 6 месеца правим секс средно 3-4 пъти на месец. Вярно, не бяхме заедно, нямаше къде да се усамотим, нямахме и време. Но това са само оправдания - винаги има начин, ако много силно искаш нещо. Истината е, че с времето някак се навикнахме един на друг и за себе си мога да кажа, че загубих първоначалната тръпка, нямам страст, нямам желание да правя любов с него. И проблемът не е, че не го обичам, защото го обичам с цялото си сърце, ами че просто нямам НИКАКВО желание за секс. А от негова страна - той не е спрял да ми показва колко много го привличам, не е спрял да иска да прави секс с мен. Но не ме притиска. Мислехме, че ще е въпрос на време - имах проблеми, после бях заета, после еди-какво си, но не мина. И даже мисля, че колкото повече време минава, в което ние не сме правили секс, толкова по-малко желание имам аз.

От скоро живеем заедно. Разбираме се и живеем в хармония. Последните дни се занимаваме само с битовизми и сме толкова уморени в края на деня, че не ни остава време да си кажем дори 'лека нощ'. Отново казвам, сигурно сме уморени наистина, да, но това са само оправдания от моя страна. А се чудя той до кога ще търпи постоянните ми оправдания и дали действително е редно да живеем така. И знам отговора.

Обръщам се към вас с надеждата, че някой ще е бил в същата ситуация и ще има какво да ми каже. Отворена съм към всякакви съвети, защото вече наистина не знам какво да направя, за да върна желанието и страстта. Това ли се случва неизменно в една връзка след 2 години?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 7th October 2009, 20:26
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Трябва да е интересно!Направете си го такова.Ако щеш идете в суинг клуб, до колкото знам в София има такъв.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 7th October 2009, 20:40
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

дали ще е след 5, 10 или 15 години, случва се при всички. причини колкото искаш.
п.п. тука има съфорумки, дето и след 15 години съвместен живот праят по три пъти на ден секс с мъжете си, и изгарят от страст всеки път, ма те са некви късметлийки. ти по-добре не очаквай да си от тях, за да не останеш разочарована хаха
Отговори с цитат
  #4  
Стар 8th October 2009, 07:18
Аватара на sportakus75
sportakus75 sportakus75 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: КИТАЙ
Мнения: 7 146
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
дали ще е след 5, 10 или 15 години, случва се при всички. причини колкото искаш.
п.п. тука има съфорумки, дето и след 15 години съвместен живот праят по три пъти на ден секс с мъжете си, и изгарят от страст всеки път, ма те са некви късметлийки. ти по-добре не очаквай да си от тях, за да не останеш разочарована хаха
Според мен тия съфорумки май послъгват малко,или по-точно не го правят с мъжете си пак казвам ,страстта има срок на годност,но пък са минали само 2 години,твърде кратък период.Признавам че и при мен се получи така но са минали вече повече от 10 години
Отговори с цитат
  #5  
Стар 8th October 2009, 07:46
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sportakus75
Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
дали ще е след 5, 10 или 15 години, случва се при всички. причини колкото искаш.
п.п. тука има съфорумки, дето и след 15 години съвместен живот праят по три пъти на ден секс с мъжете си, и изгарят от страст всеки път, ма те са некви късметлийки. ти по-добре не очаквай да си от тях, за да не останеш разочарована хаха
Според мен тия съфорумки май послъгват малко,или по-точно не го правят с мъжете си пак казвам ,страстта има срок на годност,но пък са минали само 2 години,твърде кратък период.Признавам че и при мен се получи така но са минали вече повече от 10 години
Абсолютно подкрепям Ако правт секс по 2-3 пъти на ден ,означава че нямат други ангажименти,деца ,работа и тем подобни...Желание може да има ,но и времето е факт...или означава че не работят и двамата и се гушкат по цял ден .
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 8th October 2009, 07:52
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

..., че и да изгарят от страст всеки път
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #7  
Стар 8th October 2009, 07:54
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Цитирай:
Първоначално написано от sportakus75
Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
дали ще е след 5, 10 или 15 години, случва се при всички. причини колкото искаш.
п.п. тука има съфорумки, дето и след 15 години съвместен живот праят по три пъти на ден секс с мъжете си, и изгарят от страст всеки път, ма те са некви късметлийки. ти по-добре не очаквай да си от тях, за да не останеш разочарована хаха
Според мен тия съфорумки май послъгват малко,или по-точно не го правят с мъжете си пак казвам ,страстта има срок на годност,но пък са минали само 2 години,твърде кратък период.Признавам че и при мен се получи така но са минали вече повече от 10 години
Абсолютно подкрепям Ако правт секс по 2-3 пъти на ден ,означава че нямат други ангажименти,деца ,работа и тем подобни...Желание може да има ,но и времето е факт...или означава че не работят и двамата и се гушкат по цял ден .
Този път съм съгласна дори и със Лейзи......
А пък Томито го написа тамън квот го мисля
Отговори с цитат
  #8  
Стар 8th October 2009, 08:43
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране Re: Липса на желание за секс

Цитирай:
Първоначално написано от Chiara
Мислехме, че ще е въпрос на време - имах проблеми, после бях заета, после еди-какво си, но не мина. И даже мисля, че колкото повече време минава, в което ние не сме правили секс, толкова по-малко желание имам аз.
На мен ми се беше случило в предишната ми възка, която се бях заинатила, че ще е сериозна, но в един момент осъзнаваш, че като не си пасвате в основни точки, не се получава. Незнам, как сте в другите отношения, но от моя личен опит, след 2-3 годишна връзка накрая завърши точно така - не само липса на желание, ами направо отвращение накрая, но то се дължеше на това, че започнахме да живеем заедно и тогава се видяхме, кой за кво се бори. Изобщо всеки дразнеше другия с нещо - с подредеността си, с разхвърляността, с липсатаа на каквато и да е сръчност, с отношението към парите (най-вече). Трябваха ми 3 месеца да осъзная, че с тоя човек е абсурдно да живея и така, разделихме се накрая. НО мисълта ми беше, че ако не си пасвате в други е отношения е напълно възможно това да е причината за липсата на желание. Едно е да го правите рядко, друго е да не искаш изобщо да те закача на тема секс. Има разлика Не е точно като писването и рутината. Незнам де, ама така си мисля поне. Другото е, че ако нещо не таман в самия секс, постепенно с времето съвсем те домързява да полагаш усилия. Това е според моя скромен опит. Не съм била повече от 3 години (засега) с някого, така че.. Но все си мисля, че 2 години са кратък срок за отминаване на желанието чак в такава степен. Но сигурно при всеки е различно.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 8th October 2009, 08:45
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Ето тук някой се е опитал да поразсъждава по този въпрос:
http://fema-bg.com/index.php?m=937
Отговори с цитат
  #10  
Стар 8th October 2009, 09:46
Аватара на cruize
cruize cruize не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 181
По подразбиране

Съгласен съм с еМ ДжИ, че желанието за секс е отражение на отношенията извън леглото. Наистина 2 години е твърде кратък период за да изчезне страста между вас, но трябва да знаеш, че желанието за секс у мъжете и жените е различно и зависи от възрастта им.
При мъжете в по-ранните години желанието за секс е в пъти повече от това на жените, а при жените желанието идва с годинките. Някъде към 36г. при мъжете и жените е горе-долу еднакво. Препоръчвам тази книга http://www.helikon.bg/books/53/23698...a-chiniia.html ...там има доста отговори на доста въпроси...не са за изхвърляне и другите книги от тази поредица
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Липсанажеланиезасекс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:46.