IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #731  
Стар 25th February 2010, 17:43
dimi dimi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Град: Aсеновград
Мнения: 22
По подразбиране

Здравейте момичетаа!Как сте?Върви ли добре диетата?Аз да се похваля-днес бях на диетолог.Написа ми режим, само ми е много странно, че всичко трябва да се тегли, както и да е.Може да имам малко проблеми с часовете на хранене, но ще направя всичко възможно да ги спазвам.Имам консултация след 1 месец при нея, надявам се да съм доволна от резултатите.Днес ще си хапна като за последно малко сладичко и от утре е почвааааа
__________________
Живота не струва нищо, но и нищо не струва колкото живота (:
Отговори с цитат
  #732  
Стар 25th February 2010, 18:39
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

Дими Здравей такмо се бях позачудила какво стана дали ходи на диетолог.Пък те нямаше и във форума да споделиш радвам се че си ходила и си се консултирала със специалист дано се справиш желая ти успех
Отговори с цитат
  #733  
Стар 25th February 2010, 20:40
minivi minivi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 27
По подразбиране

Здравейте момичета, тези дни изчетох цялата ви темичка и компанията много ми допадна. Аз съм на диетата вече седем дена. Резултати все още не мога да споделя, защото е много рано и не съм се мерила. Допреди близо три години, Преди да забременея за втори път никога не ми се е налагало да се боря с килограми , но ето че и това ми дойде до главата. По време и на двете бременности съм качвала по близо 20 килограма и след първата се стопиха от самосебе си през първите три месеца след раждането. Но ето че сега синчето ми направи две годинки и аз продължавам да имам едни 12 кила които не ги искам. В момента съм 63 и се надявам с тази диета да стигна 50. Аз съм от доста пощаливите. Обичам храната и ми е трудно да се ограничавам. З това ми се струва, че имам нужда от емоционалната ви подкрепа. Благодаря предварително и се надявам всички да постигнем желаните резултати.
Отговори с цитат
  #734  
Стар 25th February 2010, 21:32
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

minivi Здравей и Добре дошла във форумчето и темичката ни със каквото можем ще помагаме и подкрепяме затова успех
Отговори с цитат
  #735  
Стар 26th February 2010, 08:24
TSENI_D TSENI_D не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 54
По подразбиране

ЗДРАВЕЙТЕ И ОТ МЕН. ДНЕС МИ Е ДЕСЕТИЯ ДЕН И СЪМ НА БОБОВИ. НЕ ОБИЧАМ БОБ, НО ЩЕ СИ ВЗЕМА ОРИЗ СЪС ЗЕЛЕНЧУЦИ НА ОБЕДНАТА ПОЧИВКА. ЗА ВЕЧЕРЯ ЩЕ ХАПНА ИЛИ САЛАТА , А МОЖЕ И КАРТОФКИ ДА ОПЕКА.
Отговори с цитат
  #736  
Стар 26th February 2010, 08:30
TSENI_D TSENI_D не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 54
По подразбиране

ИСКАМ ДА ПОПИТАМ МОЖЕ ЛИ ДНЕС НА БОБОВИЯ ДЕН ДА СЕ ЯДЕ ПЕЧЕНА СОЯ. ПО ПРИНЦИП ПИШЕ, ЧЕ СОЯ МОЖЕ, НО ПЕЧЕНА НЕ ЗНАМ ДАЛИ МОЖЕ.
Отговори с цитат
  #737  
Стар 26th February 2010, 10:41
minivi minivi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 27
По подразбиране

хей здравейте и от мен. Днес ми е втори плодов ден и досега съм се отчела с едит грейфрут и преди малка един банан. Дано да се справя до довечера. В офиса се очертава доста работа , което ме радва. По - малко време ще ми остане да мисля за хапване. Лек ден от мен и много усмивки.
Отговори с цитат
  #738  
Стар 26th February 2010, 11:28
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

Здравейте момичета!Аз днес съм на белтъци и ми беше хрумнала една идея относно какво да си направя да хапна.Наготвих си половин пакетче извара кашкавалена със 1 яйце и малко настърган кашкавал със зелена салатка и похапнах сега мисля да ходя на разходка да изразходвам хапнатото пък и времето навън е страхотно лек ден
Отговори с цитат
  #739  
Стар 26th February 2010, 13:36
Аватара на petia_britney
petia_britney petia_britney не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: sliven
Мнения: 144
По подразбиране

Здравейте момичета,радвам се за Дими и й препоръчвам да спазва съветите на диетолога, тъй като професиолналната помощ е по-добра за нея и така ще постигне по-голям ефект.Добре дошла на Миниви и от мен,успех!Днес съм на бобови,хапвам си чист ориз и няколко маслинки.За довечера имам боб.Днес съм на кеф,ходих на фризьор,промених прическата и много се харесвам.Човек има нужда от време навреме от промяна,така че който не се чувства добре,последвайте примера ми.
__________________
http://lines.myjane.ru/rules/316064/weight/65/line.png Обичам моето малко Теди!
Отговори с цитат
  #740  
Стар 26th February 2010, 13:42
Аватара на mimika
mimika mimika не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 493
По подразбиране

Здравейте и от мен. Петя, това с фризьора действа безотказно
И аз днес съм на бобови - на обяд ориз със зеленчуци, за вечеря - не знам, сигурно същото. Поздрави
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникдневнадиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:08.