IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1171  
Стар 14th April 2013, 10:53
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Не е чак така...верно че много хора не обръщат внимание на детайлите, но аз като се знам, не само в носовете, във всичко се взирам, никак не е добре това, но какво да правиш, природа
Отговори с цитат
  #1172  
Стар 14th April 2013, 13:33
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Нелка Виж мнението
Има го този момент, да!
Но не че съм прекалено щадяща към чуждите въпроси, а към себе си съм брутално критична..

Alaia, гледай си живота, мила! Повечето хора в ежедневието ти изобщо няма да забележат, че има нещо нердно в нозрите ти!
Само ние, тук, сме обременени! Само ние тук вървим по улиците и се взираме в носове, не в хора...
Нели повечето хора не забелязват и твоя нос, но ето че ти искаш 4 операция
Дано Алаиа да е по малко самокритична и наистина да си го харесва .
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #1173  
Стар 14th April 2013, 13:35
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
Не е чак така...верно че много хора не обръщат внимание на детайлите, но аз като се знам, не само в носовете, във всичко се взирам, никак не е добре това, но какво да правиш, природа

Ами нормално е Все пак когато някой си е правил операция, очакваш да е станал перфектен, а не по лош от първоначалния вариант

П/с Не знам дали Марисабела беше си правила носа при него, но виждам същия почекр в върха на носа ...
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #1174  
Стар 14th April 2013, 15:00
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Абсолютно!
При него си го прави и такава реклама му дръпна тогава, че не е истина просто
Отговори с цитат
  #1175  
Стар 14th April 2013, 15:27
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

При Марисабела поне беше оставил носа по дълъг, но почерка му определено си личи.
Хрущялите на върха са в много неестествена форма, сякаш носа е бил стиснат с щипка.
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #1176  
Стар 14th April 2013, 17:37
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Дааа, точно така, права си. С една друга дама тук точно това обсъждахме, че на Марисабелла носа е със същия почерк, но там върха не е така пристиснат.
Да ти кажа, няма хирург да няма свой почерк, ето да вземем един Цветков, той пък ги прави все едно са залепени за челото носовете. Чудя се как моя не е направил така...понеже след моята операция толкова носове видях и всички почваха от челото.
Отговори с цитат
  #1177  
Стар 14th April 2013, 18:26
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Или Джамбазов с висналите колумели...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1178  
Стар 14th April 2013, 18:42
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

За Джамбазов не съм съгласна, виждала съм вече 3 нослета направени от него на живо. Увиснала колумела не видях. Но и при трите са вторични ринопластики, може и това да си оказва някакво влияние, знам ли....
Отговори с цитат
  #1179  
Стар 14th April 2013, 19:16
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Аз доколкото си спомням снимките на алая, защото сега не ги виждам, наистина носът изглежда малко изкуствен във връхчето, но обезобразена чак не е. Даже ми се видя много сладка на снимките без грим. По-скоро на снимките с много грим не ми харесва, защото не харесвам тежък грим. Много не се сещам какво е колумела, но примерно носът на суонсан няма нищо виснало на живо. Малко оф топик - сега видях в сайта статия за Райън Гослинг, който беше победител в класацията за най-желан мъж. И се сетих, че и той има ринопластика

P.S. На wonders и на едно друго момиче, оперирало се при Йорданов, доста ми харесват носовете.

Последно редактирано от кукумицинка : 14th April 2013 на 19:18
Отговори с цитат
  #1180  
Стар 14th April 2013, 19:50
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

и аз не мисля че е обезобразена - но ноздрите е трябвало да се стеснят за да е пропорционален носа.
__________________
When you reach for the stars, you may not get one, but you won't come up with a handful of mud, either
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:51.