IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #161  
Стар 16th March 2011, 14:23
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Някой някъде беше написал,че цената 70лв за фон-дьо-тен била много висока.Ми моят е 160лв,ама го ползвам с удоволствие като знам,че животинче не са измъчвали.Отделно,че този вид ФДТ се грижи за кожата и не запушва порите.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 7th April 2011 на 06:30
Отговори с цитат
  #162  
Стар 16th March 2011, 14:29
Аватара на Joana.
Joana. Joana. не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Germany
Мнения: 83
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ангелче
Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Цитирай:
Първоначално написано от Joana_Joana
Всички медицински открития са на базата на тестове с животни, едно лекарство, за да достигне до пазара, трябва да мини през дългогодишни тествания с животни. Би ли отказала да се лекуваш в такъв случай?
.Виж кво,аз ползвам козметика,която не е тествана върху животни.И здравето ми е топ благодарение на това,че не пия лекарства
И другото,което че всеки може да намали и да смени нещата,които не са хуманни.Силата е в консуматора
Права е Мариска, и аз много мразя да пие лекарства и мнението ми е , че те не лекуват , а замазват положението при една болест и отварят врати за още 1000 нови !
Колкото да козметиката не съм чак толкова взискателна и не поради липса на желание, а средства...Тея био кремове например са луди пари, а не се сещам с какво натурално да си поддържам кожата освен зеехтин...
Не съм искала да се заяждам и съжелявам, ако грешно съм се изразила. И нямах предвид просто да си пиеш лекарства, а да се лекуваш. Има разлика и мога да се сетя за хиляди случаи(да не се налага, да!), в които не можеш да се разминеш без тях. Това беше първото нещо, което ми дойде на ум относно върлите противници на тестове върху животни. Там, където живея е голяма мода да си "био", но все по-често усещам, че хората се придържат към този начин на живот, само за да се разграничат от простолюдието, което пазарува в Lidl, Kaufland и Penny и доста обичат да демонстрират това, че се хранят с тази или онази марка био продукти. Постът на marisabela ми навя точно такова усещане...
Отговори с цитат
  #163  
Стар 16th March 2011, 14:34
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

то и в Лидл има БИО
Отговори с цитат
  #164  
Стар 16th March 2011, 14:44
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Joana_Joana
Не съм искала да се заяждам и съжелявам, ако грешно съм се изразила. И нямах предвид просто да си пиеш лекарства, а да се лекуваш. Има разлика и мога да се сетя за хиляди случаи(да не се налага, да!), в които не можеш да се разминеш без тях. Това беше първото нещо, което ми дойде на ум относно върлите противници на тестове върху животни. Там, където живея е голяма мода да си "био", но все по-често усещам, че хората се придържат към този начин на живот, само за да се разграничат от простолюдието, което пазарува в Lidl, Kaufland и Penny и доста обичат да демонстрират това, че се хранят с тази или онази марка био продукти. Постът на marisabela ми навя точно такова усещане...
Дори да ми кажат,че имам рак пак няма да пия лекарства-КОЛКОТО И КРАЙНО ДА ТИ ЗВУЧИ,ЗАЩОТО СИ ИМАМ СВОИТЕ НАЧИНИ,ЗАПОЗНАТА СЪМ МНОГО С ПРИРОДАТА,ХРАНАТА,БИЛКИТЕ И ТН.
Иначе за такива като баща ми,които нямат бъбреци и трябва д апият всеъзможни лекарства,ЗАЩОТО СЕ НАЛАГА!.Но да излизаш с това в темата за грим е много нагло според мен,а да даваш пример като този е още по-нагло!Лично мое мнение,не задължавам никой с него!
И тва,че са се породили грешни чувства в теб от моя пост не ме засяга,защото всеки решава как да възприема нещата и живота около него.
Не деля хората нито на простолюдие,нито нищо!БИО не е мода-Био е начин на живот,а с тестването на животни няма общо.тестването върху животни е хуманен проблем.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #165  
Стар 16th March 2011, 15:06
Аватара на Joana.
Joana. Joana. не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Germany
Мнения: 83
По подразбиране

За един ревностен защитник на хуманните принципи би било разумно да си купи фдт за 70лева и с другите 100 да нахрани няколко сирачета от някой дом, но това пак е друга тема, а и въпрос на личен избор. А парадирането не е в унисон с алтруизма ти
Отговори с цитат
  #166  
Стар 16th March 2011, 15:10
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Е ти отде знаеш, че и сега не го прави... ся още малко и виновна ще я изкараш затва, че обръща внимание на тва тестирано ли е нещо на животни или не Който може да си позволи, да ползва, не виждам що реши, че е парадиране.
Отговори с цитат
  #167  
Стар 16th March 2011, 15:15
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Ангелче,права си,че са скъпи.Примерно Мак са на същата цена като другите като Ланком/които тестват/.Просто повечето хора не им пука,а имат възможност наистина
Maс не тестват ли върху животни? Любима марка ми са и поне да не ми е съвестно, като ги ползвам..

Мариса, кажи една декоративна козметика, която е БИО?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #168  
Стар 16th March 2011, 15:29
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells
Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Ангелче,права си,че са скъпи.Примерно Мак са на същата цена като другите като Ланком/които тестват/.Просто повечето хора не им пука,а имат възможност наистина
Maс не тестват ли върху животни? Любима марка ми са и поне да не ми е съвестно, като ги ползвам..

Мариса, кажи една декоративна козметика, която е БИО?
http://www.facebook.com/pages/%D0%BD...02111586518267

Ми за Артдеко не съм чула или видяла да правят тестове.

Био са тези

http://www.zoya.bg/shop/%D0%93%D1%80...D0%B2%D0%B5.60.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #169  
Стар 16th March 2011, 15:30
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

http://www.facebook.com/album.php?id...8267&aid=11871
тва са засега доказаните
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #170  
Стар 16th March 2011, 15:31
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Цитирай:
Първоначално написано от Nells
Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Ангелче,права си,че са скъпи.Примерно Мак са на същата цена като другите като Ланком/които тестват/.Просто повечето хора не им пука,а имат възможност наистина
Maс не тестват ли върху животни? Любима марка ми са и поне да не ми е съвестно, като ги ползвам..

Мариса, кажи една декоративна козметика, която е БИО?
http://www.facebook.com/pages/%D0%BD...02111586518267

Ми за Артдеко не съм чула или видяла да правят тестове.

Био са тези

http://www.zoya.bg/shop/%D0%93%D1%80...D0%B2%D0%B5.60.

Ще разгледам добре!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Каксегримирате
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:36.