IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #191  
Стар 17th March 2011, 11:41
Аватара на mira_sm
mira_sm mira_sm не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 246
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Taneva`
Как слагате тая очна линия бе....
Аз колкото и пъти да се опитам...все се разхлепвам и ставам като Черен петър...ужас........
А иначе вечер,задължително съм с по тежък грим...
Задължително с ръка, здраво подпряна на нещо. И пак е въпрос на късмет от кой опит ще стане.
Отговори с цитат
  #192  
Стар 17th March 2011, 11:53
ангелче ангелче не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 241
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Taneva`
Слънце,има един освежител , много добър,но сега не се сещам за марката пфуу,трябва да потърся шишенцето някъде,също като фондьотен е,само,че не ти запушва порите и не те поти...а придава един много хубав като лек загар...на лицето..

А аз иначе никога не съм слагала фон дьо тен ...слагам само пудра леко.. и ти само на скулите...постоянно съм на солариум,и имам доста добър тен....а и по рождение съм с 2,3 бои
Мила, хайде потърси го че ме заинтригува , оф момичета и аз съм за употребата само на тоналните кремове , но аз искам перфектно лице , а тези кремове едва ли го постигат...Може би съм много взискателна, но искам кожа гладка като сатен добре ,че мойта е чиста и с ФДТ го постигам ,ще чакам спрейчето и други отзиви...
А да попитам на солариум, колко време след риното не е позволено да се ходи ? Тъй като мисля за първа година може би да пробвам
Отговори с цитат
  #193  
Стар 17th March 2011, 12:49
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Мира,при дълга практива не е нужно да се подпира ръката.Но,който има проблеми със слагането на очната нека да я подпира с другата длан.Примерно при деснячка да подпира с лявата длан
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #194  
Стар 17th March 2011, 13:30
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Ани, те тия всичките са с фактор 10-15, трябва си отдолу друг крем.... иначе в момента ползвам ей това
http://hr.strawberrynet.com/makeup/h...101832/#DETAIL
Обожавам го, има лек цвят, но не е с плътността на ФДТ, за чиста кожа като твоята е чудесно, миналото лято го открих и от тогава не съм го сменяла
Апо,през лятото само крема ли нанасяш или ползваш и ФДТ? И ако е втория вариант,налага ли се пак да си попиваш грима от време на време?
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #195  
Стар 17th March 2011, 14:41
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Е защо да слага ФДТ , при положение , че кремчето е оцветено


При комбинирана или мазна кожа , дори и да ползваш матиращи кремчета , след 2-3-4 часа пак се налага попиване
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #196  
Стар 17th March 2011, 15:18
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Аз фон дьо тен въобще не ползвам, само такива кремове. По принцип тена ми е съвсем ок и без нищо. Моята кожа откакто родих стана повече към суха, поне спрях да лъщя обаче при по- мазна кожа напълно възможно е да се налага да попиваш... особено в жегите
Отговори с цитат
  #197  
Стар 17th March 2011, 16:13
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Моята кожа откакто родих стана повече към суха
по принцип, колкото минава времето, кожата става по-суха.
Това предразполага и към по-ранно образуване на бръчки. Моята кожа по принцпи е нормална към суха.
Жените с мазни кожи изглежда са щастливки, понеже по-дълго време ще се радват на изпънато лице
Отговори с цитат
  #198  
Стар 17th March 2011, 16:21
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Естествено, с възрастта е така. При мен обаче е свързано с друго- хормони, стрес, витамини. Не че съм още първа младост, ама това моето беше буквално от днес до утре... още съм в процес на възстановяване
Отговори с цитат
  #199  
Стар 17th March 2011, 20:26
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от i_ani
Е защо да слага ФДТ , при положение , че кремчето е оцветено


При комбинирана или мазна кожа , дори и да ползваш матиращи кремчета , след 2-3-4 часа пак се налага попиване
Е,да,който има перфектна кожа може да си позволи само такъв крем.Моята не е такава и затова ползвам ФДТ.Без него съм като измита чиния

Ани,ти нали препоръча матиращи кърпички.Още ли си доволна от тях?
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #200  
Стар 17th March 2011, 22:02
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Е,да,който има перфектна кожа може да си позволи само такъв крем.Моята не е такава и затова ползвам ФДТ.Без него съм като измита чиния ?
Е , не ми се вярва , че ти е чак толкова лоша кожата :P ...Предлагам някой път да излезем натюр на кафенце
И не можеш да ме убедиш за нищо на света , че брюнетка , без грим , може да изглежда като "измита чиния"
Това се отнася по-скоро за блондинките със светла кожа и без макиаж

Цитирай:
Ани,ти нали препоръча матиращи кърпички.Още ли си доволна от тях?
Даа , кърпичките на SHISEIDO са №1
Винаги ги нося в чантата си , но сега ми се налага да ги ползвам по-рядко.....за сметка на това , лятото всеки ден си изхабявам по 1-2бр.
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Каксегримирате
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:35.