IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 14th January 2014, 15:07
Аватара на Polinka1
Polinka1 Polinka1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 63
По подразбиране

Естествено,че разстоянието не е важно,докато срещите са чести и пълноценни.Дори трудностите подсилват чувствата.В един момент обаче ,ако нещата се задълбочат,тази трудност ще омръзне и ще трябва да има крачка в друга посока.Успех!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 5th March 2014, 19:16
Viksinka Viksinka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 9
По подразбиране

И аз мисля, че разстоянието не е пречка, стига да го има и доверието. А не любовта да е само на приказки, защото имам и такива познати. Обичат се уж много, но всеки си прави каквото иска в същото време. Може би и затова са сложни такива връзки, защото е трудно да имаш на 100% доверие на другия човек, при положение, че не се виждате толкова често. И все пак... ако е силна любовта, може да премине през всичко.
Както се казва.. Истинските чувства не изчезват нито с разстоянието, нито с времето
Отговори с цитат
  #13  
Стар 9th April 2014, 13:03
Maria_Vass Maria_Vass не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 58
По подразбиране

Не става. Опитвала съм - последният опит дори беше много скоро, но и там приключиха нещата. В такава ситуация, според мен се действа "или, или" - ако се харесвате силно - най-добре да се съберете, ако ли не - не залагай много, ще се превърне в отегчителна одисея, и накрая - пак няма да стане.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 11th April 2014, 14:51
molly13 molly13 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 9
По подразбиране RE

Според мен връзката от разстояние има недостатъци и предимства.
Предимствата, са че не си омръзвате, радвате се пълноценно на всеки миг прекаран заедно. И да определено смятам, че не е невъзможно да поддържаш връзка от разстояние. Но е трудно. И то доста. Трябва да си имате огромно доверие.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 2nd May 2014, 15:56
Аватара на SvatbenaAgenciqMelodica
SvatbenaAgenciqMelodica SvatbenaAgenciqMelodica не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 3
По подразбиране

Разстоянието не пречи, ако връзката е силна. Ако хората не се познават още и се очаква да са дълго време разделени, шансовете да просъществува тази връзка са доста малки. Но съм имала доста двойки, които да имали връзка от разстояние в продължение на 1-2 години и това не ги е разделяло. Просто са се познавали вече добре, обичали са се и разстоянието не им е попречило, защото са знаели, че е си заслужава да изчакат заради другия. Но е ясно, че при първа възможност, трябва да се съберете заедно, защото колкото повече си липсвате, толкова повече страдате, ставате самостоятелни и подтискате емоционалността на връзката.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: любовтаотразтояние
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:15.