IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #621  
Стар 20th July 2007, 11:11
DeSIKOS DeSIKOS не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 412
По подразбиране

Сони, спомям си за твоя случай, някаде го беше писала и мен много ме озадачи тази кръв по гърба ти след упойката! Разисквах ме и тогава на какво се дължи, никой не успя да даде смислен отговор, съжалявам че все още си в невидение...
Отговори с цитат
  #622  
Стар 20th July 2007, 14:31
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Предполагам,че тече по врата и отстрани,а като са те местили,не са го видели,за да те почистят.Едва ли е толкова невероятно
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #623  
Стар 20th July 2007, 14:40
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Това е все пак операция и е нормално да тече кръв.може наистина да не са я почистили.
Отговори с цитат
  #624  
Стар 21st July 2007, 10:16
sunny211 sunny211 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 30
По подразбиране

аз от няколко години гледам всеки ден реалити и дискавъри и съм изгледала стотици операции на нос,най-малкото ако някой е гледал пълна промяна по фокс лайф щеше да види,че при ринопластика няма почти никакво изтичане на кръв,камо ли да ти е пълна главата с топчета кръв или да стигне по гърба.според мен съм получила някакъв кръвоизлив и са спряли операцията,щом са ми премахнали от гърбичката само от едната страна.на всичкото отгоре като го питах след време защо ми е на криво носа,тои ми предложи да ми инжектирал нещо ,за да го запълни.защо само ме дялкаха,за да ми го запълват сега.незнам дали ме разбрахте,4е от гърбичката ми е взимано само от дясно,предполагам ако не е имало проблем щяха да вземат и от ляво.
Отговори с цитат
  #625  
Стар 21st July 2007, 15:10
Аватара на Stefiela
Stefiela Stefiela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 677
По подразбиране

Съни, много лошо се е получило при теб.Втората операция вместо да поправи резултата от първата,те е разочаровала още повече.

В такъв случай хирурга не е ли длъжен да си довърши работата? Щом резултата не съвпада с предварителните ви уговорки..
Отговори с цитат
  #626  
Стар 21st July 2007, 15:57
sunny211 sunny211 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 30
По подразбиране

ако бях настоявала сигурно би ме оперирал,но не искам да се подлагам на операция пак при него(Бояджиев).А в последствие разбрах,че той отдавна не оперирал,поради напредналата си възраст,само лъже хората,че ще прави операцията той,а като заспиш експериментира върху теб някой негов ученик
Отговори с цитат
  #627  
Стар 21st July 2007, 16:45
Аватара на Stefiela
Stefiela Stefiela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 677
По подразбиране

Попаднала си на много безотговорен лекар. Как ще оставя други да оперират вместо него - да не говорим че така му съсипват и името и репутацията.
Отговори с цитат
  #628  
Стар 21st July 2007, 18:05
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

А този ученик не е ли обучен от него ? И контролът не е ли точно от доктора ? Един лекар не би си позволил да носи чужда отговорност , особено пък зрял човек .
П.П. моят хирург не е д-р Бояджиев .
Отговори с цитат
  #629  
Стар 22nd July 2007, 11:11
sunny211 sunny211 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 30
По подразбиране

ако ми видиш носа преди и след операцията ми при него ще разбереш колко е обучен
Отговори с цитат
  #630  
Стар 28th July 2007, 19:33
ninsyyy ninsyyy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 4
По подразбиране

Привет на всички! От известно време се ровя из форума и забелязах колко отзивчиви са всички потребители и реших да задам няколко въпроса относно усложненията при пластичните операции..Аз скоро ще ставам на 19 години и мисля да си направя силиконов бюст,това което ме интересува е дали възраста има значение за подобна операция,дали след време когато реша да ставам майка ще имам проблеми с кърменето.. какви са най-често срещаните усложнения при този вид операция и ако реша да се оперирам кои са най-добрите специалисти към които мога да се обърна? Благодаря предварително
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пострадалиприпластичниоперации
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:46.