IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 20th April 2008, 09:49
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Ами да така е, трудно се намира някой да се смили над теб за корекция въпреки заплащането. Аз имах тоя проблем след направени поражения от неврохирург. На много доктори майка ми се моли тук. Не ни интересуваше колко ще иска само някой да ме вземе, но...след много обикаляне се намериха двама благодетели, които наистина ми помогнаха. Иначе в повечето случаи ти казват, че не е редно да не би да ги подведа тях под отговорност за последиците от предишната опрецаия. Дори в Алфа Клиник в Германия ме размотаваха, като причина измислиха и последния им мейл беше че не им харесва адреса ми на регистрация! Струвал им се нереален. В друга клиника пък в Германия пак ги достраша и шефа и ходи в следваща да моли те да ме оперират а пък после да ме върнат при тях да ме възстановяват...въобще перипетиите са много, но и аз се отказах от 3та операция, като не мога да кретам ще отида пак засега не искам...Ще им платиш маса пари а те ме мотат като че ли съм парцалена кукла
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #102  
Стар 20th April 2008, 10:10
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Бейби фейс, Изпадането на импланта, до колкото аз знам, се нарича "ботъминг аут" и корекцията му би трябвало да не е кой знае каква трудна работа. Просто трябва да се зашие джоба отдолу и вината според мен за това е на хирурга, ако ностояваш за корекция, няма начин да ти бъде отказано. Пък и Н.Георгиев никога не бяга от отговорност, до колкото аз съм забелязала и винаги се съгласява на реоперации.
Отговори с цитат
  #103  
Стар 20th April 2008, 14:53
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Корекцията на ботъминга може и да не е връх в хирургичната мисъл, но проблемът е, че имплантът тежи на шевовете, може да ги скъса и тогава ще се получи рецидив. Затова всъщност не е толкова лесно.
Отговори с цитат
  #104  
Стар 20th April 2008, 23:40
Baby Face Baby Face не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 31
По подразбиране

Много ви благодаря на всички, че изказвате мнения затова какъв би могъл да е проблема! Наистина мисля да настоявам за снимка, въпреки че много боляло като ти я правят, защото много натискат гърдите.
645CI - напълно е възможно мускула да е избутал импланта. Точно такова чувсто имам като опипвам мястото. А като си стегна мускула на гърдата, някак си направо се открояват моята си гърда и смъкналия се имплант и става нещо като риплинг.
diastemma, това че импланта може да натежи на шева и да скъса разреза, не си го бях и помислила че е възможно!!
А от няколко дни пък започна да ме боли другата гърда в областта под зърното без всякаква видима причина. Направо вече не знам какво става
И друго - имате ли идея защо цели 5 месеца след операцията все още гърдите са ми доста твърди, болезнени, зърната също. А въобще може ли да се спи по корем, защото аз не мога, боли ме.
Отговори с цитат
  #105  
Стар 20th April 2008, 23:44
Baby Face Baby Face не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 31
По подразбиране

Hunny, Sibi - желая ви успех и на двете утре. Важен ден е за вас. Дано всичко мине безгрешно този път......
Отговори с цитат
  #106  
Стар 20th April 2008, 23:45
Аватара на doll
doll doll не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 1 412
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Baby Face
Много ви благодаря на всички, че изказвате мнения затова какъв би могъл да е проблема! Наистина мисля да настоявам за снимка, въпреки че много боляло като ти я правят, защото много натискат гърдите.
645CI - напълно е възможно мускула да е избутал импланта. Точно такова чувсто имам като опипвам мястото. А като си стегна мускула на гърдата, някак си направо се открояват моята си гърда и смъкналия се имплант и става нещо като риплинг.
diastemma, това че импланта може да натежи на шева и да скъса разреза, не си го бях и помислила че е възможно!!
А от няколко дни пък започна да ме боли другата гърда в областта под зърното без всякаква видима причина. Направо вече не знам какво става
И друго - имате ли идея защо цели 5 месеца след операцията все още гърдите са ми доста твърди, болезнени, зърната също. А въобще може ли да се спи по корем, защото аз не мога, боли ме.

По принцип аз лично не мога да спя по коремче,защото ми е некомфортно,пак и ме е страх да не стане нещо..
Отговори с цитат
  #107  
Стар 20th April 2008, 23:46
Baby Face Baby Face не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 31
По подразбиране

Мацки кажете ми откъде да намеря толкова малка снимка за аватара??
Отговори с цитат
  #108  
Стар 20th April 2008, 23:46
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Мила не мога да спя по корем още даже и настрани ми е трудно, но като ми се налага да легна по корем, защото ходя на процедури, там ми слагат възглавница под корема под главата си слагам ръцете и така не притискам имплантите към кушетката. Дори си мисля тия дни да поспя така че по гръб вече ми е нетърпимо.
Относно снимката не е ли много рисковано ако джоба отдолната страна е отворен да ти притискат гърдата за ренгенова снимка? Аз съм ходила на така преди поставянето на имплантите и ме болеше адски, а сега едва ли бих позволила на някой ренгенолог да си тества силата на тях! Абсурд просто. Попитай като отидеш не може ли на ехограф да се види всичко което трябва.
Успех мила! Стискам ти палци да се оправиш!
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #109  
Стар 20th April 2008, 23:48
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Baby Face
Hunny, Sibi - желая ви успех и на двете утре. Важен ден е за вас. Дано всичко мине безгрешно този път......
И аз ще ви стискам палци и да се събудите прекрасни и много много красиви след операциите!
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #110  
Стар 20th April 2008, 23:50
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Сиби извинявай не промених цитата!
Пиши като ти свалят гипса как е минало и как се чустваш. Ако имаш сили качи и снимки. Надявам се че това което ще видиш в огледалото е това за което си мечтала и искренно се надявам че е така!
Целувки и ви чакаме и двете да пишете!
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НедоволниотНиколайГеоргиев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:09.