IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #111  
Стар 21st April 2008, 00:07
Baby Face Baby Face не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 31
По подразбиране

Права си doll, по-добре да не рискуваме. Аз по принцип не обичам да спя по корем, но просто понякога имам нужда за малко да легна по коремче и да гушна възглавницата, но е абсурд. Веднъж съм го направила докато съм спала без да се усетя и като се събудих беше ужас!
dedektivche преди колко време ти е била операцията? А какво те е съсипал някакъв неврохирург, мила?
Вие с колко кубика сте?
Колкото до снимката, би трябвало да се съобразяват със жените с импланти и да има и по-безболезнен начин, ама знам ли. А джоба не знам дали се е отворил и какво точно представлява това.
Да ви кажа ако нещата останат така, на това положение, без повече усложнения едва ли ще се реша на реоперация. Страх си ме е. И въпреки че има някакъв проблем с моите гърди искам да бъда честна и да ви кажа че са много хубави и стоят много естествено.
Отговори с цитат
  #112  
Стар 21st April 2008, 08:23
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Бейби Фейс, настиниа би трябвало да се съобразяват ама и ти си кажи и настоявай да е по-внимателно. Притискането е много силно на ренген за да има по-ясен образ на млечните канали по принцип. Вярно е че се виждат перфектно ама и умрях от болка с моите си гърди. Относно спането и аз още спя без да мърдам но съм на 1 месец от операцията.
Мила, като отидеш на мамолог днес попитай какво е мнението на док там за реоперация. Аз без и да питам ми казаха да чакам и че вероятността е голяма импланта да си застане на мястото.
Относно невохирургията имах дискова херния с притискане на едното коренче между прешлените и имах болков синдром единствено в две точки в таза и по левия крак до коляното. След операцията започнах да се влошавам и след няколко дни си направих ЯМР. Оказа се че нищо не е изчистено дори напротив беше засегнато и другото срещуположно коренче. Докато намерим неврохирурзи да ме отворят пак уврежданията се увеличаваха въпреки че бях на легло и не съм мърдала. Загубих някои рефлекси и на десния крак и болката ставаше все повече. Оказа се че хернията не е изчистена изобщо имам отоци и съм натрупала за броени дни фиброзни тъкани в опрерираната зона които още повече влошаваха положението и така...накратко. След втората операция пак се появиха фиброзните тъкани и пак ме тормозят въпреки всички мерки които взехме и кофите лекарства които изпих за да забавим процеса на увреда на нервите. Често съм с болки не мога да спортувам не вдигам нищо по тежко от килограм и карам почти легнала но се свиква честно казано да пазиш ограничения. Става ти навик. Но ако има шанс да ме пооправят някога или се влоша и се наложи пак ще се оперирам пак ще се подложа. Винаги се надявам че всичко ще е ок и не се страхувам от поредната операция. Помисли и ти мила за това. Понякога чакането не е най-добрия съветник за това да се реши някакъв здравословен проблем!
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #113  
Стар 21st April 2008, 08:46
sweety_L sweety_L не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: На покрива с Карлсон
Мнения: 2 380
По подразбиране

dedektiv_p, през какво си минала???? Милата! Само докато четях и настръхнах. Възхищавам ти се на борбеността и на безкрайният ентусиазъм и оптимизъм, с които ни зареждаш, въпреки своята собствена!
Мила, ти сериозно ли спиш още по гръб? Добре де, не можеш ли поне малко да полягаш настрани?

Baby Face
, гърдите ти наистина са много хубави! Надаявам се и след корекцията, да станат още ПО!
Отговори с цитат
  #114  
Стар 21st April 2008, 08:52
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Ами опитвам да лягам на страни но много ме боли отстрани там където е лентата и пак се обръщам по гръб. Док каза да я отпусна но имплантите пак се вдигат и още си я нося доста стегната от което ме боли мускула отстрани и подмишницата и от вътрешната страна на ръцете до лакътя и няма как Но ще търпя естествено, като съм се хванала на хорото трябва да си го изиграя до край
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #115  
Стар 21st April 2008, 08:54
sweety_L sweety_L не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: На покрива с Карлсон
Мнения: 2 380
По подразбиране

Ти нали беше писала, че си слагаш лентата върху дрехите, или се бъркам?
И в този случай ли те боли?
Отговори с цитат
  #116  
Стар 21st April 2008, 09:02
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Не не я слагам върху дрехите. Пробвах но се размества и не държи достатъчно добре. Незнам защо ме боля толкова вчера и през ноща. Явно много съм си движела ръцете и тя нали си премазва ввсичко отстрани та ме боля толкова.
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #117  
Стар 21st April 2008, 10:23
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Бейби Фейс,

Не зная дали си от София, но ако - да, мога да те пратя за снимка при свекърва ми - тя е рентгенолог в 3-та градска болница... Сигурна съм, че ще бъде безкрайно внимателна, защото знае за какво става въпрос; нали аз самата съм с импланти и тя от самото начало подкрепи идеята; за миг не ме е разколебала (казвам в това, в смисъл, че е доста съпричастна към всичко, през което минавам и може да прояви разбиране, доколкото е възможно, за разлика от други, дет осамо ще им се изкриви физиономията като видят, че една жена е със силиконов бюст)...
А впрочем, виждам, че Sweety е харесала гърдите ти? Пускала ли си снимка някъде тук или на лични...?
Отговори с цитат
  #118  
Стар 21st April 2008, 16:54
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

Бейби Фейс искам и аз да видя гърдите ти?
__________________
390/405 надмускулно
Отговори с цитат
  #119  
Стар 21st April 2008, 17:07
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от боряна христова
Бейби Фейс искам и аз да видя гърдите ти?
Аз също бих искала!
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #120  
Стар 21st April 2008, 17:28
Baby Face Baby Face не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 31
По подразбиране

dedektivche, аз нещо май не съм на ясно с твоя случай?! Първо Н. Георгиев ли те оперира? Второ това първа или втора операция е и ти какво трябва да изчакваш във времето. Имаш ли проблем с някой имплант? А каква е тази лента с която така се мъчиш? Мен Горгиев категорично ми забрани да нося специален сутиен на Триумф или нещо друго стягащо, защото съм била с подмускулно позициониране като теб и нямало нужда.
Иначе мила не е истина тази твоя история с дисковата херния, просто нямам думи! Асега имплантите няма ли да ти натежат на гърба или на кръста? Мен два месеца гърба ме болеше адски много. Мислех, че никога няма да ми мине.
gwendoline, благодаря ти за съдействието. Тези дни ще ходя в Токуда и ако там нещо пак ударя на камък ще ти пиша да ми дадеш координатите на свекърва ти.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НедоволниотНиколайГеоргиев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:48.