IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #121  
Стар 21st April 2008, 17:38
Baby Face Baby Face не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 31
По подразбиране

Мацки не съм пускала никъде снимки на гърдите ми. Честно казано не ми се иска да пускам снимки в интернет пространството дори и да не ми се вижда лицето...
Но дълбоко се замислям дали да не се организираме и да се срещаме \тези които имат желние разбира се\ например 2 пъти в месеца както правят някой клубове? Има какво да си говорим, сигурна съм!
Аз нямам много време да пиша. Дори все още не съм влизала в други теми
Отговори с цитат
  #122  
Стар 21st April 2008, 17:45
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Baby Face
dedektivche, аз нещо май не съм на ясно с твоя случай?! Първо Н. Георгиев ли те оперира? Второ това първа или втора операция е и ти какво трябва да изчакваш във времето. Имаш ли проблем с някой имплант? А каква е тази лента с която така се мъчиш? Мен Горгиев категорично ми забрани да нося специален сутиен на Триумф или нещо друго стягащо, защото съм била с подмускулно позициониране като теб и нямало нужда.
Иначе мила не е истина тази твоя история с дисковата херния, просто нямам думи! Асега имплантите няма ли да ти натежат на гърба или на кръста? Мен два месеца гърба ме болеше адски много. Мислех, че никога няма да ми мине.
gwendoline, благодаря ти за съдействието. Тези дни ще ходя в Токуда и ако там нещо пак ударя на камък ще ти пиша да ми дадеш координатите на свекърва ти.
Не мила само една операция имам при Н.Герогиев е правена. Единия имплант е по-високо от другия а първоначано идвата бяха още високо и затова съм с лента. Това си е стого индивидуално с носенето, авно при теб не необходимо. каквото ти каже док това и прави. АЗ спазвам всичко и се надявам нещата да се оправят.
Целвки и леко въстановяване мила!
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #123  
Стар 21st April 2008, 17:47
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Baby Face
Мацки не съм пускала никъде снимки на гърдите ми. Честно казано не ми се иска да пускам снимки в интернет пространството дори и да не ми се вижда лицето...
Но дълбоко се замислям дали да не се организираме и да се срещаме \тези които имат желние разбира се\ например 2 пъти в месеца както правят някой клубове? Има какво да си говорим, сигурна съм!
Аз нямам много време да пиша. Дори все още не съм влизала в други теми
Аз съм за "Сбирка на тунигованите" за колите си ходим я за тунинг я за музика или гонки, за това също би било добре да се видим, но ще падне голям смях как се влачим в тоалетните да се събличаме и да си лафим...ще трябва да е доста голяма ми се струва, за да ни събере поне на порции
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #124  
Стар 21st April 2008, 18:12
Baby Face Baby Face не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 31
По подразбиране

Къде на друго място да пуснем идеята за "Сбирка на тунингованите"? Че тук май не е точно подбраната тема
Отговори с цитат
  #125  
Стар 21st April 2008, 18:13
Baby Face Baby Face не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 31
По подразбиране

Може би като нова тема?!?!
Отговори с цитат
  #126  
Стар 21st April 2008, 18:15
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Да преди е имало такава за предишна сбирка
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #127  
Стар 21st April 2008, 18:20
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

Кукли и аз много искам да се видим ,но имам лошото предчувствие че аз няма да мога да се срещна с вас понеже съм от Стара Загора,а съм сигурна че повечето от вас са в София.Както се казва ще остана на сухо Ако има тунинговани от Стара Загора да пишат и да видим
__________________
390/405 надмускулно
Отговори с цитат
  #128  
Стар 21st April 2008, 18:30
Baby Face Baby Face не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 31
По подразбиране

Между другото да ви кажа, да не ми се сърди доктора, щото съм сигурна че той чете тази тема, ама ринопластиката не му е силата. Даже според мен изобщо не обича да я прави, но му се налага, все пак е пластичен хирург. С такова усещане съм останала още от консултацийте и мисля че не се лъжа. В интерес на истината, много ме е яд, че ми се развали анфаса за сметка на профила, но лично аз смятам, че ринопластиката е доста доста трудно и капризно нещо и като че ли никога не се уцелва в десетката от първия път. Затова малко го оправдавам, но не много
То се е видяло, че втори път ще се ляга под ножа - със сигурост на носа, за гърдите ще видим...
Отговори с цитат
  #129  
Стар 21st April 2008, 18:33
Baby Face Baby Face не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 31
По подразбиране

Хайде Борянче, ще дойдеш веднъж до София! :P
Отговори с цитат
  #130  
Стар 21st April 2008, 18:40
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

Доста далечко ми идва.. а много искам да се видим!Целувам всички
__________________
390/405 надмускулно
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НедоволниотНиколайГеоргиев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:05.