IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 2nd May 2006, 18:14
norin norin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 13
По подразбиране Ортодонт?

Някой може ли да ми посочи добър ортодонт във Варна?Благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 4th May 2006, 15:46
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Пиши лично съобщение на Др.Венелинов,той ще ти каже,от Варна е
Отговори с цитат
  #3  
Стар 7th June 2007, 17:53
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

а детски ортодонт в София можете ли да ми кажете. Наскоро разбрах, че имало такива за деца и за възрастни! и понеже не сме свикнали да делим зъболекарите на различните видове специалисти (както лекарите) наскоро разбрах че и такива имало.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 15th June 2007, 18:30
Аватара на sweet_dreams
sweet_dreams sweet_dreams не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 172
По подразбиране *

А знаете ли дали има ортодонт в Студентски град или някъде наоколо? Ако не, можете ли да ми препоръчате някой в София?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 18th October 2007, 15:08
petyaaaa petyaaaa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 269
По подразбиране

Да и аз се интересувам от добър ортодонт (но не детски) в София. Благодаря.

П.П. за деца - имаше преди години една д-р Гайдарова в Стоматологичния факултет до ВМА - много съм доволна от нея, но не знам дали още работи там! Това е било преди 10-тина години
Отговори с цитат
  #6  
Стар 22nd October 2007, 21:06
adinka adinka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 517
По подразбиране

Мога да ви препоръчам добра ортодонтка в София в Стоматологичния факултет.Казвам го от личен опит и мнението на един приятел е същото.Занимава се и с деца и докторката е изключително любезна и готина.Казва се С.Льoндева.Мога да ви дам и тел ама на лични,че се притеснявам нещо
Отговори с цитат
  #7  
Стар 14th November 2007, 11:56
sheratonkata sheratonkata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: София
Мнения: 8
По подразбиране

Здравейте, аз към на 29г и вече 10 месеца нося брекети.Ходя при д-р Димитрова в Юниордент и съм много доволна Работи както с деца така и с възрастни
Отговори с цитат
  #8  
Стар 14th November 2007, 16:30
petyaaaa petyaaaa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 269
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sheratonkata
Здравейте, аз към на 29г и вече 10 месеца нося брекети.Ходя при д-р Димитрова в Юниордент и съм много доволна Работи както с деца така и с възрастни
Какъв е твоят проблем, преди имала ли си го? Защо чак сега слагаш брекети? Колко време ще ги носиш?
Разпитвам те така, защото на мен изведнъж (в течение на няколко месеца) долните ми зъби се насъбраха един в друг и не мога да разбера защо и как се получи такава рязка промяна
Отговори с цитат
  #9  
Стар 15th November 2007, 11:36
sheratonkata sheratonkata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: София
Мнения: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от petyaaaa
Цитирай:
Първоначално написано от sheratonkata
Здравейте, аз към на 29г и вече 10 месеца нося брекети.Ходя при д-р Димитрова в Юниордент и съм много доволна Работи както с деца така и с възрастни
Какъв е твоят проблем, преди имала ли си го? Защо чак сега слагаш брекети? Колко време ще ги носиш?
Разпитвам те така, защото на мен изведнъж (в течение на няколко месеца) долните ми зъби се насъбраха един в друг и не мога да разбера защо и как се получи такава рязка промяна
Здрасти - ами след като мъдреците "тръгнаха" и моите зъбки долу решиха същото като твоите да си правят място Всеки беше на свое мнение Но и горе положението не беше по-розово. Защо сега - все пак са си доста парички и сега чак имам финансовата възможност.За 10 месеца горна челюст - страхотен резултат, зъбките се наредиха перфектно. Но долу има още бая време да ги нося. Според д-р Димитрова поне още година.
Защо така се получава - в моя случай челюстта е много малка и зъбките сами си правят место - кой където намери
Питай още ако нещо друго те интересува - за сега това от мен!
Хубав и весел ден!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 15th November 2007, 12:11
petyaaaa petyaaaa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 269
По подразбиране

sheratonkata, аз говорих с моята зъболекарка и тя ми каза, че дори да се подредят зъбите сега, с годините костта се стопява и след някоя друга година може пак да се разредят... на теб обясниха ли ти колко е "трайността" на такова подреждане?
иначе на мен също от мъдреците като че ли започна всичко, но е странно, че те порастнаха още преди години, а зъбите ми чак сега се разредиха МНОГО...
ти освен, че носиш брекети, вадили ли са ти зъби, за да се отвори повече място?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ортодонт
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:50.