IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 2nd December 2006, 21:29
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Щом и съквартирантите от Big brother скочиха от Витиня явно не е толкова страшно Престраши се веднъж и ще искаш да повториш!
Отговори с цитат
  #32  
Стар 3rd December 2006, 12:26
Happy_aBc Happy_aBc не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: Перник
Мнения: 12
По подразбиране Не от Витиния

Те май скочиха от другаде. Да бе те се напикаха от страх на 80 метра, а от Витиня на 120 ще се гърчат три дни след скока. Не то, че ако отида връщане няма, нама да ставам за посмешище щом влезна веднъж в играта искам, не искам изхода е един и само надолу, но просто, де да знам и аз!
Отговори с цитат
  #33  
Стар 3rd December 2006, 14:34
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Скачаха от моста до град Клисура - 80м.....
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #34  
Стар 3rd December 2006, 15:10
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

Не мога да си представя че ще скоча с бунжи. Много екстремно ми се струва.

А съм скачала с парашут в бившият Вaрнески Авиоkлуб които за времето си беше най-добрият. Повечето републикански шампиони бяха от нашите. Бях на 17 и поднисах майка и татко че са съгласни, не че хората имаха хабер де.

Тренажора беше 6 месеца след това на месо както казваше командира ни Major Лазаров.
Sorry че минах в раздел мемоари ама като се сетя първият път как се напиках след като ме ритнаха от самолета над трънаците на полигона в село Игнатиево и като катапултира оня ми ти парашут и като взех да се рея из въздуха като свободна валенция наистина емоционалният оргазъм е страхотен, когато старите кучета казваха парашутизма е по добър от секса аз не вярвах.

После те взеха че пратиха една Грамота на адреса за 50 изпълнени скока и майка ..............хвана ме на кус пас и направо ме преби от бой точно преди абитуриентската.
Рекох си аз от скачане може и да не се спомина ама тая ако ме налага така всеки път като скоча защото това беше заканата нема устискам до средна възраст. И от бяс взех че пристанах на най лудят jumper от kлуба, то като се сетя кви мъже имаше тогава в тоя клуб - де ги тiя луди расови мъже днес беееееееееее.

Мечтиииииииииииииииииииии и....................

Дъщеря ми има мераци да скача с бунджи щото са е захласнала по един луднио от Адренaлните....... то крушата дето не падала по далеч от дървото е усно...... ама ко скочи ще я пребия от бой.
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #35  
Стар 3rd December 2006, 17:11
Happy_aBc Happy_aBc не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: Перник
Мнения: 12
По подразбиране

Лелеле. Страхотно! Трябва първо да преодолея страха от Бънджи и след това да премина към крайната побърканост!
Отговори с цитат
  #36  
Стар 11th December 2006, 12:42
Happy_aBc Happy_aBc не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: Перник
Мнения: 12
По подразбиране Здравейте

Здр, реших се на скок. Обаче от Адреналин искат минимум 5 човека, пък и ако се съберем групичка има намаление. Ако има някой навит, да се разбереме и през седмицата да ходиме д аскачаме. За сега сме се събрали 3-ма дето искат жълта книжка, трябват ни още двама, ако има някой желаещ да ми пише и да се разберем!
Отговори с цитат
  #37  
Стар 12th December 2006, 12:47
Street Street не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Стара Загора
Мнения: 1 228
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Slyn4islava
И аз съм си мислела, но честно да ви кажа, когато прочетох, че една жена докато е скачала, цялата коса й е побеляла и се е състарила с 30 години!!!!, от тогава много ме е шубе. Даже й бяха направили снимки преди ислед скока, ама тогава от къде да знам, че да съм в състояние да разбера фотошопната ли беше или не? Тя се опитваше да съди компанията за много пари, да й платят обезщетение. Момичето беше на 20 и няколко години, ако си спомням добре.
това докато не го видя няма да го повярвам 8)
Отговори с цитат
  #38  
Стар 12th December 2006, 15:43
mairo mairo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2005
Град: Australia
Мнения: 1 025
Изпратете съобщение чрез MSN до mairo Изпратете съобщение чрез Yahoo до mairo
По подразбиране

Ей това с побеляването не е шега, за остаряването незнам, ама за коста няма нищо странно и може да си е вярно .......
__________________
Отговори с цитат
  #39  
Стар 12th December 2006, 18:26
Street Street не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Стара Загора
Мнения: 1 228
По подразбиране

за косата наистина си е по-приемливо.. ама застаряването..
Отговори с цитат
  #40  
Стар 12th December 2006, 18:44
Happy_aBc Happy_aBc не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: Перник
Мнения: 12
По подразбиране Дечица

Как може д асте такива дечица бе? От силен стрес или страх може д асе предизвика косопад и то лек! Помислете малко за 2 минути ще и побелее косата, стига с глупостите.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Бънджискок
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:30.